Ecuador LigaPro

Barcelona SC LDU de Quito

Što se tiče oštrog tržišta, Barcelona SC je najverovatniji ishod sa 43% — fer kvote su 2.31. 1xBet nudi 3.26, Market Gap od +1.3% iznad fer cene, što je mesto gde označavamo value (Mikro-edge · samo praćenje). Confidence je Niska, a saglasnost modela Visoka. Skorašnja forma — Barcelona SC: LWDDW; LDU de Quito: DLLDL.

Value prilika Mikro-edge · samo praćenje

X Nerešeno @ 3.26
Kladionica 1xBet
Zabeležena kvota
Tržište 1X2 (rezultat meča)
Dostupnost i tačna kvota variraju po zemlji i tokom vremena.
Fer cena 3.22
1xBet 3.26
Edge Score11
Uverenost: Niska
Edge pri otkrivanju +1.3% @ 3.26 ·
Edge sada +1.3% @ 3.26 ·

Raspon se zadržao od trenutka kada smo ga označili: i oštri benchmark i meka cena se stalno ažuriraju, a gornji edge se računa na aktuelnom tržištu, ne na kvoti koju smo videli pri otkrivanju.

Ishod value-bet opklade Izgubljeno · X -1.00u

Nepodudarnost tržišta: Nerešeno (X) je ponuđeno po 3.26 kod soft kladioničara, iznad fer cene 3.22 — gap od +1.3%. Opservacija o ceni, ne instrukcija za opkladu.

Razlika je manja od 1.5% — verovatno će nestati zbog zaokruživanja, kašnjenja ili pomeranja linije. Beležimo je radi transparentnosti, ali nije jak signal.

Value bet na jedan ishod — odvojeno od naše sigurne prognoze ispod.

Naša prognoza

1/X Domaćin ili nerešeno 74%

Kad nijedan pojedinačni ishod nije dovoljno verovatan, naš izbor pokriva dva najverovatnija ishoda (double chance).

Tržišna verovatnoća (1 / X / 2) 43% / 31% / 26%
Naš model (1 / X / 2) 46% / 29% / 25%
Fer kvote (izbor) 1.35
Tržišne kvote (Pinnacle) 2.20 / 3.00 / 3.59
Najbolje soft kvote (1 / X / 2) 2.20 / 3.26 / 3.50
Edge Score 11
Market Gap +1.3%
Uverenost Niska
Saglasnost modela Visoka

Poverenje odražava oštru verovatnoću i veličinu cenovnog jaza. Saglasnost modela pokazuje koliko je naš sopstveni model blizu oštrom tržištu za ovaj izbor — kada je Low, tržište i naš model se ne slažu, pa oznaku treba uzeti sa više opreza.

Ishod prognoze Izgubljeno · 2

Ciklus vrednosti Uravnato

Detektovano ·
X Nerešeno · soft 3.26 (1xBet) · fair 3.22 · edge +1.3%
Otvaranje sharp
3.00
Na zatvaranju
3.12 · CLV +4.5%
Ishod
Izgubljeno -1.00u 🔒 Spolja verifikovano

„Detektovano” je trenutak kada smo zabeležili priliku pre početka — ne teorijski prvi sekund kada se pojavila. Sharp i soft kvote pratimo iz naših snimaka; kada se razmak zatvori, to i kažemo umesto da se pretvaramo da vrednost i dalje postoji.

Kontekst meča

Poslednjih 5 međusobnih duela koje pratimo završilo je 1–1–3 (Barcelona SC pobede – nerešeno – LDU de Quito pobede).

Barcelona SC je postigao 1 i primio 0.6 u poslednjih 5 utakmica u našoj bazi rezultata; LDU de Quito je postigao 0.2 i primio 0.8 u 5.

Od početne oko 3.00, oštra tržišna cena na Nerešeno je porasla na 3.12 — tržište se pomerilo protiv ovog ishoda.

Ovi podaci dolaze iz naših sopstvenih praćenih rezultata i snimaka kvota za ovaj meč — ne iz generičkog statističkog feeda.

Trendovi relevantni za tržište

LDU de Quito nema pobedu u poslednjih 5 mečeva.
Nema value Već je uključeno u fer cenu — ovde nema value bet na LDU de Quito.

Prikazujemo trend i da li je već uračunat u cenu. Većina sajtova prikazuje niz i prepušta vam da pretpostavite da treba da ga odigrate.

Zašto je ova cena?

Barcelona SC
L W D D W
u proseku 1 postignuto · 0.6 primljeno (poslednjih 5)
LDU de Quito
D L L D L
u proseku 0.2 postignuto · 0.8 primljeno (poslednjih 5)
Skoriji međusobni dueli
04 Apr 2026 LDU de Quito 0–2 Barcelona SC
23 Nov 2025 Barcelona SC 2–2 LDU de Quito
18 Oct 2025 LDU de Quito 3–0 Barcelona SC
25 Jul 2025 Barcelona SC 0–1 LDU de Quito
19 Jun 2025 LDU de Quito 3–1 Barcelona SC

Skorija forma i međusobni dueli iz naših završenih rezultata — kontekst iza fer cene. Sama cena dolazi sa oštrog tržišta, a ne samo iz ovih podataka.

🔒 Neizmenljiv zapis

Zabeleženo pre početka utakmice
Zapis prognoze
Izbor 1/X · Domaćin ili nerešeno
Kvote u trenutku zapisivanja 1.27
Završne kvote 1.34
CLV prognoze -5.1%
Ishod Izgubljeno
Zapis value-bet opklade
Value odabir X · Nerešeno
Kvote u trenutku označavanja 3.26
Fer kvote 3.22
Završne kvote 3.12
CLV value opklade +4.5%
Profit (jedinice) -1.00
Ishod Izgubljeno
Hash zapisa — integritetni otisak 810794a2118680be

Zabeleženo pre početka utakmice. Hash je integritetski otisak zabeleženih vrednosti — ako bi se bilo koja promenila, promenio bi se i hash. Verifikuj u javnom zapisu →

Kompletan zapis se objavljuje svakodnevno u eksterni, javni log koji se ne može naknadno menjati (Git istorija + OpenTimestamps), pa je nezavisno proverljiv — ni mi ne možemo neprimetno da prepišemo prošli zapis. Proveri u javnom logu →

Spoljašnja nezavisna verifikacija je aktivna od 20 June 2026. Raniji zapisi su sačuvani u našoj internoj evidenciji, ali nisu bili spolja vremenski označeni pre početka.

Metodologija

Fer cena dolazi iz samog oštrog tržišta: uklanjamo maržu iz Pinnacle-style kvota — najtačnijeg javnog prediktora koji postoji — i koristimo naš kalibrisani Elo + forma model kao proveru i kao rezervu tamo gde oštra cena ne postoji. Value se označava samo kada soft kladionica ceni izbor iznad te fer cene, nikad za dugoročne autsajdere (implicitna verovatnoća ispod 30%), i nikad van razumnog opsega. Većinom nema value — i to i kažemo.

Korisno? Pošalji prijatelju koji se kladi.