Slovak Super Liga

Spartak Trnava Žilina

Oštro tržište čini Spartak Trnava najvjerojatnijim ishodom s 53% — fer kvota je 1.88. Nijedan soft bookmaker trenutno ne nudi više od te fer cijene, pa ovdje nema value — iskren savjet je preskočiti. Forma u zadnje vrijeme — Spartak Trnava: WWWWD; Žilina: WWLWD.

Provjera value beta

Nema value

Ovdje nema mjerljivog value — kvote kladionice ne nadmašuju fer cijenu. Preskačemo.

Naša prognoza

1/X Domaćin ili neriješeno 77%

Kad nijedan pojedinačni ishod nije dovoljno vjerojatan, naš odabir pokriva dva najvjerojatnija ishoda (dvostruka šansa).

Vjerojatnost tržišta (1 / X / 2) 53% / 23% / 23%
Naš model (1 / X / 2) 48% / 26% / 25%
Fer kvote (pick) 1.31
Tržišne kvote (Pinnacle) 1.80 / 3.88 / 3.88
Najbolje soft kvote (1 / X / 2) 1.83 / 3.90 / 3.90
Edge Score 0
Market Gap
Pouzdanost
Ishod prognoze Izgubljeno · 2

Kontekst utakmice

Zadnjih 5 međusobnih susreta koje pratimo završilo je 2–2–1 (Spartak Trnava pobjeda – remija – Žilina pobjeda).

Spartak Trnava je zabio 2.2 i primio 0.2 u zadnjih 5 utakmica u našoj bazi rezultata; Žilina je zabio 2.4 i primio 2.2 u 5.

Ovi podaci dolaze iz naših vlastitih praćenih rezultata i snapshotova kvota za ovaj susret — ne iz generičkog statističkog feeda.

Trenutci relevantni za tržište

Spartak Trnava je pobijedio u posljednjih 4 utakmica.
Nema value Već je uračunato u fer kvotu — ovdje nema value na Spartak Trnava.
Žilina je pobijedio u posljednjih 2 utakmica.
Nema value Već je uračunato u fer kvotu — ovdje nema value na Žilina.

Prikazujemo trend i je li već uračunat u kvotu. Većina stranica prikazuje niz i prepušta vam da sami zaključite da trebate igrati.

Zašto ova cijena?

Spartak Trnava
W W W W D
prosjek 2.2 postignuto · 0.2 primljeno (zadnjih 5)
Žilina
W W L W D
prosjek 2.4 postignuto · 2.2 primljeno (zadnjih 5)
Nedavni međusobni susreti
10 May 2026 Spartak Trnava 1–0 Žilina
07 Mar 2026 Žilina 0–1 Spartak Trnava
15 Feb 2026 Spartak Trnava 0–0 Žilina
28 Sep 2025 Žilina 2–2 Spartak Trnava
27 Apr 2025 Žilina 2–1 Spartak Trnava

Nedavna forma i međusobni susreti iz naših obračunatih rezultata — kontekst iza fer cijene. Sama cijena dolazi s tržišta sharp, a ne samo iz toga.

🔒 Neizmjenjiv zapis

Zabilježeno prije početka utakmice
Zapis prognoze
Pick 1/X · Domaćin ili neriješeno
Koeficijent u trenutku bilježenja 1.23
Završni koeficijent 1.24
Prediction CLV -0.9%
Ishod Izgubljeno
Hash zapisa — integritetni otisak f2782330682ab130

Zabilježeno prije početka. Hash je integritetni otisak zabilježenih vrijednosti — ako bi se bilo koja od njih promijenila, promijenio bi se i hash. Provjeri u javnom zapisu →

Potpuni zapis objavljuje se svakodnevno u vanjski, append-only javni log (Git povijest + OpenTimestamps), pa je neovisno provjerljiv — ni mi ne možemo neotkriveno prepisati prošli zapis. Provjeri u javnom logu →

Vanjska neovisna provjera aktivna je od 20 June 2026. Raniji zapisi sačuvani su u našoj internoj evidenciji, ali prije početka nisu imali vanjski vremenski pečat.

Metodologija

Fer cijena dolazi iz samog oštrog tržišta: uklanjamo maržu iz kvota tipa Pinnacle — najtočnijeg javnog prediktora koji postoji — i koristimo naš kalibrirani Elo + forma model kao provjeru te kao rezervu tamo gdje nema oštre cijene. Value označavamo samo kada soft kladionica cijeni odabir iznad te fer cijene, nikad na dugim favoritima/autsajderima (implied probability ispod 30%), i nikad izvan vjerojatnog raspona. Većinu vremena nema value — i to kažemo.

Korisno ti je? Pošalji prijatelju koji se kladi.