Audit independent · măsurat, nu opinat

Vitisport, auditat față de cota de închidere

Vitisport (vitisport.ro, .de, .it, .es și celelalte site-uri pe țări) și Vitibet (vitibet.com) publică aceleași pronosticuri: pe 3 noiembrie 2026 toate cele 46 de ponturi, scorurile estimate și procentele coincideau. Citim vitibet.com și le măsurăm o singură dată.

Se măsoară: 28 din 30 cote de închidere

La 5 nov. 2026, Vitisport are 34 pronosticuri decontate pe meciurile pe care le cotăm; 55.9% dintre cele câștigate sau pierdute au fost corecte. Doar 28 au fost câștigate sau pierdute la o cotă de casă de pariuri înregistrată când le-am citit, prea puține pentru a fi comparate cu rata de prag de rentabilitate (o facem de la 30). O valoare a randamentului este publicată de la 100 de pronosticuri cotate (28 până acum). CLV (valoarea față de cota de închidere) este măsurabil până acum pe 28 dintre ele; îl publicăm cu un interval de la 30.

Vitisport pronosticuri astăzi, verificate față de cota corectă

Măsurat pe piață

Piață CLV (interval 95%) Rată de reușită Prag de rentabilitate ROI Decontate Citite Pe meciurile noastre
Rezultat meci (1X2) -1.38% n=17 47.1%n=17 62.1% de la 100 selecții 17 73 54
Șansă dublă -3.34% n=11 72.7%n=11 72.8% de la 100 selecții 17 52 34
Scor corect Comparat cu șansa corectă estimată a scorurilor alese din 30 decontate (23 până acum). 34 125 88
Toate în afară de scorul corect -2.15% n=28 57.1%n=28 66.3% de la 100 selecții 34 125 88

Rata de reușită și pragul de rentabilitate folosesc pronosticurile câștigate sau pierdute la o cotă de casă de pariuri înregistrată când le-am citit (n sub rată; cele mai bune cote de la case obișnuite, fără exchange-uri). CLV este măsurat față de cota de închidere a Pinnacle pe aceeași selecție, fără marjă; intervalul de 95% apare din 30 pronosticuri, iar randamentul din 100 pronosticuri cotate. Scorul corect nu are cotă de închidere: comparăm rata de reușită cu șansa corectă estimată a scorurilor alese când le-am citit, din modelul nostru de scor ajustat la cotele 1X2 și peste/sub 2.5 ale Pinnacle, fără marjă. Este o estimare, nu o cotă de casă de pariuri.

Vitisport pronosticuri astăzi, verificate față de cota corectă

Fiecare selecție este ceea ce arăta pagina publică a Vitisport înainte de start: rezultatul meciului sau dublă șansă (1X, X2, 12) acolo unde nu a oferit un pronostic pe rezultatul meciului. Șansa corectă vine din cea mai ascuțită cota de piață de referință disponibilă acum, cu marja casei de pariuri eliminată. Acesta nu este un pariu.

Rezultatul Vitisport până acum: Se măsoară: 28 din 30 cote de închidere · Toate site-urile măsurate, unul lângă altul, pe pagina de astăzi →

Vitisport pronosticuri astăzi, verificate față de cota corectă
Ora Meci Pronosticul lorȘansa corectă acumCele mai bune coteSite-uri măsurate
Crystal Palace1899 HoffenheimUEFA Europa League Crystal Palace1 51%corect 1.95 1.96Coolbet 5 din 5 site-uri aleg asta
LillestromPlzenUEFA Europa League Lillestrom sau egal1X 56%corect 1.79 — 2 din 2 site-uri aleg asta
Real SociedadLyonUEFA Europa League Real Sociedad1 58%corect 1.73 1.77Unibet (NL) 4 din 4 site-uri aleg asta
NEC NijmegenOmonia NicosiaUEFA Europa League NEC Nijmegen sau egal1X 78%corect 1.29 — 1 din 2 site-uri aleg asta
Levski SofiaJagielloniaUEFA Europa League Levski Sofia sau egal1X 75%corect 1.33 — 1 din 2 site-uri aleg asta
Sparta PrahaBournemouthUEFA Europa League Bournemouth2 65%corect 1.54 1.53Coolbet 4 din 4 site-uri aleg asta
AC MilanFerencvarosi TCUEFA Europa League AC Milan1 73%corect 1.37 — 4 din 4 site-uri aleg asta
AnderlechtRed Bull SalzburgUEFA Europa League Anderlecht1 49%corect 2.04 — 2 din 4 site-uri aleg asta
Celta VigoUnion St. GilloiseUEFA Europa League Celta Vigo1 42%corect 2.37 2.30Nordic Bet 4 din 5 site-uri aleg asta
CelticBeşiktaşUEFA Europa League Beşiktaş2 44%corect 2.25 2.231xBet 4 din 5 site-uri aleg asta
Sturm GrazCeljeUEFA Europa League Sturm Graz1 63%corect 1.58 1.581xBet 4 din 4 site-uri aleg asta
BenficaLech PoznanUEFA Europa League Benfica1 84%corect 1.18 1.17BetOnline.ag 5 din 5 site-uri aleg asta
TorreenseArarat-ArmeniaUEFA Europa League Torreense1 54%corect 1.85 1.81Codere (IT) 4 din 4 site-uri aleg asta
SunderlandDinamo ZagrebUEFA Europa League Sunderland1 66%corect 1.51 1.50Nordic Bet 4 din 4 site-uri aleg asta
Hapoel Beer ShevaOFIUEFA Europa League Hapoel Beer Sheva sau egal1X 72%corect 1.39 — 1 din 2 site-uri aleg asta
AZ AlkmaarJuventusUEFA Europa League Juventus2 48%corect 2.09 — 3 din 4 site-uri aleg asta
Bayer LeverkusenMarseilleUEFA Europa League Bayer Leverkusen1 73%corect 1.38 — 5 din 5 site-uri aleg asta
AarhusSC BragaUEFA Conference League SC Braga2 49%corect 2.03 2.061xBet 4 din 4 site-uri aleg asta
AtalantaKairat AlmatyUEFA Conference League Atalanta1 86%corect 1.17 1.19Unibet (NL) 4 din 4 site-uri aleg asta
Lincoln Red Imps FCHNK Hajduk SplitUEFA Conference League HNK Hajduk Split2 72%corect 1.40 1.371xBet 4 din 4 site-uri aleg asta
FC ThunHeart Of MidlothianUEFA Conference League FC Thun sau egal1X 68%corect 1.48 — —
FC MidtjyllandAjaxUEFA Conference League FC Midtjylland sau egal1X 61%corect 1.64 — 1 din 2 site-uri aleg asta
KuPSGentUEFA Conference League Gent2 59%corect 1.70 1.701xBet 3 din 3 site-uri aleg asta
FK Crvena ZvezdaInter Club d'EscaldesUEFA Conference League FK Crvena Zvezda1 93%corect 1.07 1.09Unibet (NL) —
Mjallby AIFBorac Banja LukaUEFA Conference League Mjallby AIF sau egal1X 71%corect 1.40 — 2 din 2 site-uri aleg asta
TrabzonsporSC FreiburgUEFA Conference League Egal sau SC FreiburgX2 60%corect 1.66 — 1 din 2 site-uri aleg asta
St. TruidenBrannUEFA Conference League St. Truiden1 58%corect 1.73 1.73Unibet (NL) 3 din 4 site-uri aleg asta
MonacoFC NordsjaellandUEFA Conference League Monaco1 69%corect 1.46 1.471xBet 4 din 4 site-uri aleg asta
PanathinaikosCSKA SofiaUEFA Conference League Panathinaikos1 68%corect 1.48 1.481xBet 4 din 4 site-uri aleg asta
GetafeBrightonUEFA Conference League Brighton2 62%corect 1.62 1.59Marathonbet 4 din 4 site-uri aleg asta
Universitatea CraiovaEgnatia RrogozhinëUEFA Conference League Universitatea Craiova1 67%corect 1.49 1.501xBet 4 din 4 site-uri aleg asta
TwentePafosUEFA Conference League Twente1 75%corect 1.34 1.34BetOnline.ag 3 din 3 site-uri aleg asta
FC CopenhagenFC Iberia 1999UEFA Conference League FC Copenhagen1 84%corect 1.19 1.18Unibet (NL) 2 din 2 site-uri aleg asta
FC LuganoKauno ŽalgirisUEFA Conference League FC Lugano1 85%corect 1.18 1.19Unibet (NL) 5 din 5 site-uri aleg asta
RigaFK JablonecUEFA Conference League Riga sau egal1X 68%corect 1.47 — 2 din 2 site-uri aleg asta
PalmeirasRemoBrazil Serie A Palmeiras1 81%corect 1.24 1.25Coolbet 5 din 5 site-uri aleg asta
Churchill BrothersNorthEast UnitedIndian Super League Egal sau NorthEast UnitedX2 76%corect 1.32 — —
Al KholoodAl Khaleej SaihatSaudi Pro League Al Kholood sau egal1X — — —
BunyodkorXorazmUzbekistan Super League Bunyodkor sau egal1X 66%corect 1.51 — —
ATK Mohun BaganOdishaIndian Super League ATK Mohun Bagan1 74%corect 1.36 — 3 din 3 site-uri aleg asta

+5 mai multe pe pagina de astăzi →

Ce susțin ei

“The system continuously processes vast amounts of statistical data to generate the most accurate football predictions for every scheduled game.”

— vitibet.com/index.php?clanek=quicktips&sekce=fotbal&lang=en · citit la 3 nov. 2026

“Please bet responsibly and remember that there are no absolute guarantees in sports.”

— vitibet.com/index.php?clanek=quicktips&sekce=fotbal&lang=en · citit la 3 nov. 2026

Citat cuvânt cu cuvânt de pe paginile lor publice. Nu am găsit pe paginile citite un procent de reușită măsurat, randament sau CLV (valoarea față de cota de închidere) pentru pronosticurile proprii ale lui Vitisport; cifrele de pe această pagină sunt ale noastre.

Cum măsurăm

Le citim zilnic paginile publice cu pronosticuri înainte de start. Pronosticurile lor pentru rezultatul meciului, pentru meciurile care mai sunt de jucat astăzi și mâine, sunt afișate pe această pagină pe măsură ce le citim, lângă cota corectă; după start publicăm doar cifre agregate. Fiecare pronostic este asociat unui meci pentru care calculăm cota, decontat pe rezultatul din 90 de minute, la cele mai bune cote ale casei de pariuri disponibile când l-am citit (bursele excluse) și comparat cu cota de închidere a lui Pinnacle pe aceeași selecție, fără marjă. Un pronostic citit după start nu contează.

Acoperire de la 4 nov. 2026: 250 pronosticuri citite pe toate piețele, 176 dintre ele pe meciurile pe care le cotăm, dintre care 68 sunt decontate și 108 încă în așteptare. De la 4 nov. 2026 căutăm și pronosticurile pe care nu le putem potrivi în lista de meciuri a furnizorului nostru de date pentru toate competițiile: dintre cele 74 căutate, 72 s-au dovedit a fi meciuri din competiții pe care nu le acoperim. Pagini citite în fiecare zi: vitibet.com/index.php?clanek=quicktips&sekce=fotbal&lang=en.

Metodologie completă → Sunt precise site-urile gratuite de pronosticuri la fotbal? Le măsurăm public → Ce este CLV (valoarea față de cota de închidere)? →

Întrebări frecvente

Este Vitisport precis?

Răspunsul complet, cu data cifrelor, este în partea de sus a acestei pagini.

Câte dintre pronosticurile Vitisport a verificat TipsAudit?

Din 4 nov. 2026 citim 250 pronosticuri publice de la Vitisport. 176 sunt pentru meciuri pe care le calculăm: 68 decontate, 108 încă în așteptare, 0 citite după start (acestea nu contează) și 0 anulate sau fără rezultat utilizabil. Celelalte 74 nu sunt, sau încă nu sunt, asociate unui meci pe care îl calculăm. Din 4 nov. 2026 le căutăm și în lista de meciuri a furnizorului nostru de date pentru toate competițiile: dintre cele 74 verificate, 72 s-au dovedit a fi meciuri din competiții pe care nu le acoperim. Le citim zilnic paginile publice cu pronosticuri înainte de start; în afară de pronosticurile lor pentru rezultatul meciului, pentru meciurile care mai sunt de jucat astăzi și mâine, publicăm doar cifre agregate.

Care este CLV (valoarea față de cota de închidere) al lui Vitisport?

Măsurabil doar pe 28 pronosticuri până acum (medie -2.15%), prea puține pentru o evaluare: publicăm intervalul de la 30.

Pe ce piață este Vitisport cel mai bun?

Încă nu sunt suficiente date pe piață: evaluăm o piață de la 30 pronosticuri cu un preț de închidere măsurabil. Până acum: Rezultat meci (1X2): 17, Șansă dublă: 11. Selecțiile de scor corect nu au cotă de închidere; în tabelul de mai sus, rata lor de reușită este comparată cu șansa corectă estimată a scorurilor alese (modelul nostru de scor, ajustat la cotele Pinnacle).

Drept la replică: dacă Vitisport contestă o cifră de pe această pagină, scrieți-ne și vom publica răspunsul lângă ea.

Nu avem nicio afiliere cu Vitisport sau cu vreo casă de pariuri, nu vindem selecții și ne măsurăm propriile pronosticuri în același mod.

Ți-a fost util? Trimite-l unui prieten care pariază.