Fiecare verdict, la vedere.
Fiecare pronostic este înregistrat înainte de start și decontat public. Semnalele de valoare sunt înregistrate live din 26 septembrie 2026; cele anterioare sunt un backtest etichetat. Cum verificăm →
De ce este sub zero: o predicție ia pur și simplu rezultatul cel mai probabil al pieței (sau cele două cele mai probabile, în cazul unei șanse duble) la cota Pinnacle înregistrată pentru ea, de obicei cu zile înainte de start, iar acest CLV compară acea cotă cu cota de închidere Pinnacle, cu marja inclusă, o marjă care de obicei este mai mică la închidere; semnalele de valoare sunt măsurate separat, mai jos.
Urmărim din: 8 iun. 2026
La 2 nov. 2026, 22:00 UTC: pronosticuri înregistrate înainte de start: 8.372; decontate: 7.977; selecția afișată a fost câștigătoare în 72.2% din cazuri, iar CLV-ul mediu este -0.9%. Semnale de valoare înregistrate live din 26 sept. 2026 — decontate: 1494; CLV mediu la semnal +1.6% (interval 95%: între +1.1% și +2.1%). La cele 82% dintre semnale a căror cotă am putut-o reverifica în 60 de minute, CLV-ul la acea cotă a fost +1.0%. Intervalul CLV-ului la semnal exclude zero.
Ce susțin aceste numere
- În momentul în care l-am semnalat, cota casei de pariuri a depășit în medie prețul corect de închidere: CLV +1.6% (interval 95% +1.1% până la +2.1%).
- Când am recitit aceeași casă de pariuri în decurs de o oră, avantajul era mai mic (+1.0%), astfel că o parte din el se pierde până când poți plasa pariul.
- Profitul nu este dovedit: intervalul ROI (-4.3% până la +6.8%) include zero, deci rezultatele de până acum sunt compatibile cu norocul.
Pronosticuri anulate: 42 (meci amânat, anulat sau niciodată jucat) — excluse din toate cifrele de pe această pagină, niciodată șterse din registru.
În fiecare zi, un instantaneu al întregii înregistrări publice este publicat într-un depozit Git public și marcat temporal cu OpenTimestamps. Instantaneele cu marcaj temporal nu sunt niciodată rescrise, iar istoricul Git arată orice diferență, astfel încât o modificare ulterioară a unui rând vechi este vizibilă prin compararea a două instantanee. Fișierul de corecții listează corecțiile pe care le-am anunțat. Verifică în jurnalul public →
Din 20 iunie 2026, înregistrarea publică este fotografiată zilnic (07:40 ora Bucureștiului: 04:40 UTC vara, 05:40 UTC iarna) într-un jurnal extern. Un pronostic este marcat temporal extern înainte de start doar dacă se afla într-un instantaneu luat înainte de meci; pronosticurile înregistrate în ziua meciului sau cele al căror preț Pinnacle a fost adăugat după înregistrare apar acolo pentru prima dată după start. Semnalele de valoare sunt înregistrate în timp real doar din 26 septembrie 2026; semnalele de valoare anterioare au fost reconstruite în acea dată.
Performanța valorii semnalate — dacă ai fi pariat pe fiecare semnal la cotele înregistrate, mize fixe
Live — înregistrat când a fost afișat, din 26 sept. 2026
Backtest — reconstruit la 26 sept 2026 din prețuri stocate (semnale detectate 8 iun – 26 sept 2026)
Note și corecturi (3)
CLV realizabil. Prețul unui semnal poate avea câteva ore vechime când apare semnalul și poate să nu mai fie disponibil până acționați asupra lui. Așadar, lângă CLV la semnal afișăm CLV realizabil: primul preț pe care aceeași casă de pariuri l-a oferit pentru aceeași selecție după înregistrarea semnalului, în termen de 60 de minute și înainte de start, măsurat față de aceeași cota de închidere fără marjă. Semnalele fără o astfel de cotă sunt excluse din acea medie; procentul arată câte au avut una. Diferența dintre cele două numere este valoarea care exista pe hârtie, nu în ofertă.
Schimbare de regulă, 30 septembrie 2026 (flag-v2): prețurile de schimb (Betfair Exchange, Matchbook) nu mai sunt tratate ca cel mai bun preț al unei case de pariuri obișnuite — în backtest aveau CLV negativ chiar înainte de comision — iar un semnal are acum nevoie de un preț al casei obișnuite și de un preț Pinnacle văzute în ultimele 90 de minute. Semnalele înregistrate mai devreme rămân sub regula cu care au fost înregistrate.
Corecție, 26 septembrie 2026: acest panou evalua anterior fiecare semnal la cel mai mare soft price înregistrat vreodată pentru meci și măsura CLV față de cotele brute de închidere ale Pinnacle (marja inclusă), ceea ce îl supraevalua (afișat: +7.9% CLV). Semnalele sunt acum evaluate la primul preț la care regula de azi pentru semnal se activează, cu CLV față de închiderea fără marjă. Din 26 septembrie 2026 acel preț este înregistrat live, când site-ul afișează semnalul. Pentru meciurile anterioare, este o reconstrucție — o reluare a regulii de azi pe prețurile pe care le-am stocat — nu prețul afișat de site la momentul respectiv. Clarificat la 29 septembrie 2026: reconstrucția este un backtest și este afișată acum separat de evidența live.
Semnale de valoare înregistrate live — rezultat cumulat
Un pas pentru fiecare semnal decontat, înregistrat live, atunci când site-ul l-a afișat, la 1 unitate și la cotele înregistrate atunci. Backtestul reconstruit este graficul separat de mai jos.
Semnale de valoare — rezultat cumulativ al backtestului (reconstruit)
Defalcare — fiecare semnal închis, istoricul complet
Registru live vs backtest
| Segment | n | Rată de câștig | ROI | CLV |
|---|---|---|---|---|
| Live: înregistrat când a fost afișat, sigilat înainte de start | 1.494 | 50% | +1.3% ± 5.5 |
+1.6% ± 0.5 |
| Backtest: reconstruit pe 26 sept. 2026 din prețuri stocate (nu înregistrat la momentul respectiv) | 3.085 | 50% | +2.2% ± 3.9 |
+1.9% ± 0.3 |
Pe nivel
| Segment | n | Rată de câștig | ROI | CLV |
|---|---|---|---|---|
| Valoare puternică | 1.417 | 47% | +4.9% ± 6.2 |
+3.7% ± 0.5 |
| Semnal de valoare | 1.255 | 51% | +3.5% ± 6.0 |
+1.5% ± 0.5 |
| Micro-avantaj | 1.907 | 52% | -1.3% ± 4.6 |
+0.5% ± 0.3 |
Pe bandă de cote
| Segment | n | Rată de câștig | ROI | CLV |
|---|---|---|---|---|
| < 1.80 | 1.363 | 69% | +3.6% ± 3.8 |
+2.0% ± 0.3 |
| 1.80 – 2.49 | 1.792 | 49% | +1.2% ± 4.9 |
+1.8% ± 0.4 |
| 2.50 – 3.99 | 1.424 | 34% | +1.2% ± 7.3 |
+1.5% ± 0.5 |
Pe lună
| Segment | n | Rată de câștig | ROI | CLV |
|---|---|---|---|---|
| iun. 2026 | 166 | 52% | +9.4% ± 17.0 |
+1.8% ± 1.0 |
| iul. 2026 | 489 | 53% | +5.5% ± 9.6 |
+1.7% ± 0.6 |
| aug. 2026 | 1.034 | 51% | +5.3% ± 6.8 |
+2.0% ± 0.4 |
| sept. 2026 | 1.410 | 48% | -2.4% ± 5.7 |
+1.8% ± 0.5 |
| oct. 2026 | 1.366 | 50% | +1.1% ± 5.8 |
+1.6% ± 0.5 |
| nov. 2026 | 114 | 54% | +8.2% ± 19.6 |
+1.4% ± 1.7 |
Pe ligă
| Segment | n | Rată de câștig | ROI | CLV |
|---|---|---|---|---|
| Brazil Serie B | 179 | 46% | -3.6% ± 16.2 |
+0.2% ± 1.2 |
| Argentina Liga Profesional | 160 | 50% | +11.4% ± 18.3 |
+1.2% ± 1.2 |
| MLS | 157 | 49% | -0.5% ± 17.0 |
+3.6% ± 1.6 |
| Brazil Serie A | 117 | 56% | +13.4% ± 19.9 |
+1.4% ± 1.8 |
| Championship | 117 | 55% | +21.8% ± 21.5 |
+1.9% ± 1.4 |
| Allsvenskan | 115 | 56% | +6.3% ± 18.8 |
+2.0% ± 1.4 |
| League One | 112 | 46% | -1.8% ± 20.6 |
+0.8% ± 1.7 |
| League Two | 112 | 36% | -20.7% ± 20.8 |
-0.3% ± 1.4 |
| Veikkausliiga | 104 | 54% | +10.4% ± 21.2 |
+3.4% ± 1.8 |
| Segunda Division | 95 | 51% | — | -0.1% ± 1.7 |
| Eliteserien | 94 | 54% | — | +3.1% ± 1.6 |
| China Super League | 84 | 40% | — | +0.6% ± 3.0 |
| Serie A | 79 | 59% | — | +1.3% ± 1.9 |
| Ekstraklasa | 78 | 46% | — | -1.5% ± 1.6 |
| La Liga | 78 | 55% | — | +2.0% ± 2.1 |
| 3. Liga | 76 | 49% | — | +0.5% ± 2.4 |
| Eredivisie | 75 | 51% | — | +2.0% ± 1.8 |
| Primera Nacional | 75 | 47% | — | +1.9% ± 1.5 |
| Serie B | 71 | 45% | — | +1.6% ± 2.1 |
| 2. Bundesliga | 70 | 33% | — | +0.9% ± 1.8 |
| Premier League | 69 | 42% | — | +0.9% ± 1.9 |
| Liga MX | 68 | 49% | — | +2.8% ± 2.5 |
| Premier Division | 66 | 44% | — | +1.8% ± 2.3 |
| Süper Lig | 66 | 56% | — | +3.3% ± 2.0 |
| Ligue 2 | 64 | 42% | — | -0.8% ± 1.8 |
| MLS Next Pro | 64 | 47% | — | +1.8% ± 1.7 |
| Superettan | 64 | 45% | — | +1.3% ± 1.6 |
| Ligue 1 | 63 | 51% | — | +1.0% ± 2.5 |
| Peru Liga 1 | 63 | 52% | — | +2.6% ± 2.2 |
| Bundesliga | 62 | 45% | — | +2.0% ± 2.2 |
| Primera A | 62 | 45% | — | +3.3% ± 2.2 |
| Urvalsdeild | 58 | 60% | — | +2.8% ± 1.6 |
| Norway 1. Division | 57 | 58% | — | +3.6% ± 1.6 |
| Primeira Liga | 56 | 54% | — | -0.2% ± 2.0 |
| Swiss Super League | 55 | 60% | — | +3.4% ± 3.0 |
| Jupiler Pro League | 54 | 59% | — | +1.5% ± 1.8 |
| Primera Division Chile | 54 | 52% | — | +3.9% ± 2.6 |
| UEFA Champions League | 52 | 67% | — | +1.7% ± 3.4 |
| Danish Superliga | 51 | 51% | — | +0.9% ± 2.2 |
| UEFA Europa League | 51 | 61% | — | +4.6% ± 3.3 |
| 1. Deild | 48 | 65% | — | +1.8% ± 1.8 |
| USL Championship | 47 | 60% | — | +1.8% ± 2.1 |
| Ecuador LigaPro | 45 | 42% | — | +2.7% ± 1.9 |
| K League 1 | 45 | 40% | — | +0.0% ± 1.6 |
| Scottish Premiership | 45 | 31% | — | +0.1% ± 2.6 |
| Chile Primera B | 44 | 36% | — | +1.3% ± 1.9 |
| Lithuania 1 Lyga | 44 | 57% | — | +4.0% ± 1.1 |
| Slovakia 2. Liga | 44 | 43% | — | +3.4% ± 1.6 |
| Ykkösliiga | 42 | 67% | — | +2.1% ± 1.6 |
| China League Two | 41 | 41% | — | +4.4% ± 1.6 |
| Romania Liga I | 41 | 54% | — | +0.9% ± 2.3 |
| Bulgaria Second League | 40 | 53% | — | +3.3% ± 3.3 |
| Greek Super League | 40 | 60% | — | -0.5% ± 2.2 |
| Austrian Bundesliga | 39 | 62% | — | +3.5% ± 2.8 |
| Primera B Metropolitana | 38 | 42% | — | +1.7% ± 1.9 |
| Primera C | 36 | 31% | — | +2.9% ± 1.4 |
| First Division Ireland | 35 | 66% | — | +1.6% ± 1.6 |
| Serbia Super Liga | 35 | 66% | — | +2.8% ± 1.5 |
| Uruguay Primera Division | 35 | 46% | — | +2.6% ± 1.8 |
| Copa Sudamericana | 34 | 62% | — | +4.2% ± 2.6 |
| Czech Liga | 34 | 47% | — | -0.3% ± 1.2 |
| J1 League | 34 | 59% | — | +2.5% ± 2.8 |
| UEFA Conference League | 33 | 61% | — | +1.8% ± 4.1 |
| K League 2 | 32 | 50% | — | +1.2% ± 1.3 |
| Bulgaria First League | 29 | 55% | — | +1.5% |
| Ukraine Premier League | 26 | 42% | — | +1.5% |
| Kazakhstan Premier League | 24 | 50% | — | +5.9% |
| Latvia Virsliga | 24 | 71% | — | +4.1% |
| Poland I Liga | 23 | 35% | — | +1.6% |
| Saudi Pro League | 22 | 50% | — | -0.0% |
| Slovak Super Liga | 21 | 57% | — | +1.9% |
| Hungary NB II | 20 | 50% | — | +4.3% |
| Paraguay Division Intermedia | 20 | 30% | — | -1.2% |
| Copa Libertadores | 19 | 32% | — | -0.3% |
| Croatia HNL | 17 | 65% | — | +0.6% |
| Czech FNL | 17 | 35% | — | +5.3% |
| Latvia 1. Liga | 17 | 65% | — | +3.9% |
| Kakkonen | 16 | 69% | — | +3.9% |
| Ykkonen | 16 | 44% | — | +4.2% |
| A-League | 15 | 27% | — | +4.1% |
| Hungary NB I | 15 | 20% | — | -0.5% |
| Slovenia PrvaLiga | 14 | 43% | — | +1.3% |
| Lithuania A Lyga | 9 | 89% | — | -1.0% |
| EFL Cup | 8 | 38% | — | +2.5% |
| DFB Pokal | 5 | 80% | — | -0.8% |
| Ukraine Persha Liga | 4 | 25% | — | +2.9% |
Celelalte defalcări le combină pe ambele; aproape fiecare rând din ele este backtest. Întotdeauna istoricul complet; nu există intervale de date de selectat. ± este intervalul de 95%. O valoare este colorată doar când intervalul ei exclude zero și n ≥ 30; rândurile estompate au mai puțin de 30 de pariuri. Cu atâtea segmente, câteva vor părea semnificative doar din întâmplare, așa că citește-le ca descrieri, nu ca reguli de pariere.
Registrul — fiecare predicție decontată · cotele afișate sunt selecția predicției · înregistrate înainte de start; dacă lipsește cota Pinnacle, este completată din prima cotă publicată înainte de start
| Dată | Meci | Selecție | Cote | Închidere | CLV | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lorient — Stade Brestois 29 · · Ligue 1 VALOARE → | 1/2 | 1.31 | 1.39 | -6.2% | Câștigat | |
| RED Star FC 93 — Nancy · · Ligue 2 VALOARE → | 1/2 | 1.30 | 1.35 | -3.7% | Câștigat | |
| Atalanta — Parma · · Serie A VALOARE → | 1 | 1.45 | 1.44 | +0.7% | Pierdut | |
| Reims — Sochaux · · Ligue 2 VALOARE → | 1 | 1.67 | 1.73 | -3.5% | Câștigat | |
| Raków Częstochowa — Pogon Szczecin · · Ekstraklasa VALOARE → | 1/2 | 1.26 | 1.28 | -1.6% | Câștigat | |
| Stal Rzeszów — Puszcza Niepołomice · · Poland I Liga | 1/2 | 1.30 | 1.33 | -2.1% | Pierdut | |
| ŁKS Łódź — Polonia Warszawa · · Poland I Liga | 1/2 | 1.28 | 1.30 | -1.8% | Pierdut | |
| Fortaleza EC — Atletico Goianiense · · Brazil Serie B | 1/X | 1.24 | 1.32 | -6.0% | Câștigat | |
| Universitatea Cluj — FCSB · · Romania Liga I | 1/2 | 1.27 | 1.29 | -1.8% | Câștigat | |
| Diosgyori VTK — Kecskeméti TE · · Hungary NB II | 1/2 | 1.23 | 1.23 | +0.3% | Câștigat | |
| UTC Cajamarca — Deportivo Garcilaso · · Peru Liga 1 VALOARE → | 1/2 | 1.29 | 1.26 | +2.4% | Câștigat | |
| Landskrona BoIS — Orebro SK · · Superettan VALOARE → | 1/2 | 1.22 | 1.22 | 0.0% | Câștigat | |
| Liniers — Ituzaingó · · Primera B Metropolitana | 1 | 1.49 | 1.50 | -0.7% | Câștigat | |
| San Martín Burzaco — UAI Urquiza · · Primera B Metropolitana | 2 | 1.53 | 1.38 | +10.9% | Câștigat | |
| Argentino Quilmes — Brown DE Adrogue · · Primera B Metropolitana | X/2 | 1.12 | 1.07 | +4.6% | Câștigat | |
| Comunicaciones — Talleres Remedios · · Primera B Metropolitana | 1/2 | 1.26 | 1.26 | +0.7% | Câștigat | |
| Defensores Unidos — Deportivo Laferrere · · Primera B Metropolitana | 1/2 | 1.30 | 1.30 | +0.1% | Pierdut | |
| Sonderjyske — FC Copenhagen · · Danish Superliga | 2 | 1.44 | 1.45 | -0.7% | Câștigat | |
| Osters IF — Helsingborg · · Superettan | 1/2 | 1.27 | 1.29 | -1.7% | Câștigat | |
| Kongsvinger — Stabaek · · Norway 1. Division | 1/2 | 1.19 | 1.20 | -0.6% | Câștigat | |
| Mjallby AIF — Kalmar FF · · Allsvenskan VALOARE → | 1/2 | 1.32 | 1.36 | -3.4% | Pierdut | |
| Gais — AIK Stockholm · · Allsvenskan VALOARE → | 1/X | 1.23 | 1.25 | -1.7% | Câștigat | |
| Chacarita Juniors — Nueva Chicago · · Primera Nacional VALOARE → | 1/2 | 1.35 | 1.41 | -4.4% | Câștigat | |
| Atletico DE Rafaela — Patronato · · Primera Nacional VALOARE → | 1/2 | 1.30 | 1.40 | -7.5% | Pierdut | |
| Sportivo Barracas — Leones de Rosario · · Primera C | 1/X | 1.31 | 1.23 | +6.2% | Câștigat | |
| Valladolid — Leganes · · Segunda Division VALOARE → | 1/X | 1.23 | 1.25 | -1.3% | Câștigat | |
| Kalamata — Iraklis 1908 · · Greek Super League VALOARE → | 1/X | 1.31 | 1.27 | +3.4% | Câștigat | |
| Sassuolo — Fiorentina · · Serie A VALOARE → | 1/2 | 1.29 | 1.33 | -3.2% | Câștigat | |
| Arda Kardzhali — Septemvri Sofia · · Bulgaria First League | 1 | 1.63 | 1.65 | -1.2% | Câștigat | |
| Radomiak Radom — Slask Wroclaw · · Ekstraklasa VALOARE → | 1/2 | 1.28 | 1.29 | -0.3% | Câștigat | |
| Zaglebie Lubin — Korona Kielce · · Ekstraklasa VALOARE → | 1/2 | 1.32 | 1.38 | -4.7% | Câștigat | |
| Polonia Bytom — Odra Opole · · Poland I Liga | 1/2 | 1.25 | 1.28 | -2.4% | Câștigat | |
| Gençlerbirliği S.K. — Alanyaspor · · Süper Lig VALOARE → | 1/2 | 1.33 | 1.37 | -2.4% | Câștigat | |
| Mladost Lucani — Radnik Surdulica · · Serbia Super Liga | 1/2 | 1.33 | 1.32 | +0.8% | Câștigat | |
| Atromitos — Volos NFC · · Greek Super League VALOARE → | 1/X | 1.21 | 1.22 | -0.4% | Câștigat | |
| VPS — HJK Helsinki · · Veikkausliiga VALOARE → | 2 | 1.65 | 1.45 | +13.8% | Câștigat | |
| Inter Turku — Gnistan · · Veikkausliiga VALOARE → | 1 | 1.43 | 1.40 | +2.1% | Câștigat | |
| Karpaty — Kudrivka · · Ukraine Premier League | 1 | 1.39 | 1.42 | -2.1% | Câștigat | |
| Baník Ostrava II — Vysočina Jihlava · · Czech FNL | 1/2 | 1.27 | 1.26 | +0.6% | Câștigat | |
| Bravo — Koper · · Slovenia PrvaLiga | 1/2 | 1.26 | 1.29 | -2.6% | Câștigat | |
| All Boys — CA Estudiantes · · Primera Nacional VALOARE → | 1/X | 1.26 | 1.23 | +2.0% | Câștigat | |
| Sport Huancayo — FBC Melgar · · Peru Liga 1 | 1/2 | 1.22 | 1.24 | -1.7% | Câștigat | |
| FC Voluntari — Farul Constanta · · Romania Liga I | 1/2 | 1.27 | 1.31 | -2.9% | Câștigat | |
| Montana — Spartak Pleven · · Bulgaria Second League | 1 | 1.62 | 1.62 | 0.0% | Pierdut | |
| Oviedo — Las Palmas · · Segunda Division VALOARE → | 1 | 1.72 | 1.71 | +0.6% | Pierdut | |
| Cherno More Varna — Botev Vratsa · · Bulgaria First League | 1/X | 1.21 | 1.23 | -1.7% | Câștigat | |
| Tenerife — FC Andorra · · Segunda Division VALOARE → | 1/X | 1.33 | 1.32 | +0.6% | Câștigat | |
| Sportist Svoge — Ludogorets II · · Bulgaria Second League | 1/X | 1.20 | 1.21 | -0.4% | Câștigat | |
| Kryvbas KR — Dynamo Kyiv · · Ukraine Premier League | 2 | 1.37 | 1.43 | -4.2% | Câștigat | |
| Zorya Luhansk — Epitsentr Dunayivtsi · · Ukraine Premier League | 1/2 | 1.24 | 1.27 | -2.4% | Câștigat |
Arată încă 25
Nimic de aici nu este selectat pe criterii convenabile. Fiecare pronostic a fost scris în baza noastră de date înainte de începerea meciului. Dacă Pinnacle nu avea preț la înregistrare, primul preț cotat înainte de start este adăugat ulterior, uneori după meci. CLV — depășirea cotei de închidere a unei case de pariuri de referință — este indicatorul care s-a dovedit cel mai puternic corelat cu un avantaj real pe termen lung; procentul de câștig și profitul pe termen scurt sunt în mare parte zgomot până când eșantionul este mare.