Registrul public

Fiecare verdict, la vedere.

Fiecare pronostic este înregistrat înainte de start și decontat public. Semnalele de valoare sunt înregistrate live din 26 septembrie 2026; cele anterioare sunt un backtest etichetat. Cum verificăm →

8.376
Pronosticuri înregistrate
7.977
Rezolvate
357
În așteptare
72%
Rata de reușită a selecțiilor (cu dublă șansă inclusă)
Necesar pentru pragul de rentabilitate la aceste cote: 76%
-0.9%
CLV mediu
Prețul Pinnacle la momentul înregistrării versus prețul de închidere (nu se plasează niciun pariu)
32
Semnale de valoare deschise acum, inclusiv diferențe mici

De ce este sub zero: o predicție ia pur și simplu rezultatul cel mai probabil al pieței (sau cele două cele mai probabile, în cazul unei șanse duble) la cota Pinnacle înregistrată pentru ea, de obicei cu zile înainte de start, iar acest CLV compară acea cotă cu cota de închidere Pinnacle, cu marja inclusă, o marjă care de obicei este mai mică la închidere; semnalele de valoare sunt măsurate separat, mai jos.

Urmărim din: 8 iun. 2026

La 2 nov. 2026, 22:55 UTC: pronosticuri înregistrate înainte de start: 8.376; decontate: 7.977; selecția afișată a fost câștigătoare în 72.2% din cazuri, iar CLV-ul mediu este -0.9%. Semnale de valoare înregistrate live din 26 sept. 2026 — decontate: 1494; CLV mediu la semnal +1.6% (interval 95%: între +1.1% și +2.1%). La cele 83% dintre semnale a căror cotă am putut-o reverifica în 60 de minute, CLV-ul la acea cotă a fost +1.0%. Intervalul CLV-ului la semnal exclude zero.

Ce susțin aceste numere

  • În momentul în care l-am semnalat, cota casei de pariuri a depășit în medie prețul corect de închidere: CLV +1.6% (interval 95% +1.1% până la +2.1%).
  • Când am recitit aceeași casă de pariuri în decurs de o oră, avantajul era mai mic (+1.0%), astfel că o parte din el se pierde până când poți plasa pariul.
  • Profitul nu este dovedit: intervalul ROI (-4.3% până la +6.8%) include zero, deci rezultatele de până acum sunt compatibile cu norocul.

Pronosticuri anulate: 42 (meci amânat, anulat sau niciodată jucat) — excluse din toate cifrele de pe această pagină, niciodată șterse din registru.

Descărcați înregistrarea completă: CSV JSON

În fiecare zi, un instantaneu al întregii înregistrări publice este publicat într-un depozit Git public și marcat temporal cu OpenTimestamps. Instantaneele cu marcaj temporal nu sunt niciodată rescrise, iar istoricul Git arată orice diferență, astfel încât o modificare ulterioară a unui rând vechi este vizibilă prin compararea a două instantanee. Fișierul de corecții listează corecțiile pe care le-am anunțat. Verifică în jurnalul public →

Din 20 iunie 2026, înregistrarea publică este fotografiată zilnic (07:40 ora Bucureștiului: 04:40 UTC vara, 05:40 UTC iarna) într-un jurnal extern. Un pronostic este marcat temporal extern înainte de start doar dacă se afla într-un instantaneu luat înainte de meci; pronosticurile înregistrate în ziua meciului sau cele al căror preț Pinnacle a fost adăugat după înregistrare apar acolo pentru prima dată după start. Semnalele de valoare sunt înregistrate în timp real doar din 26 septembrie 2026; semnalele de valoare anterioare au fost reconstruite în acea dată.

✈ Urmărește auditul live pe Telegram

Performanța valorii semnalate — dacă ai fi pariat pe fiecare semnal la cotele înregistrate, mize fixe

Live — înregistrat când a fost afișat, din 26 sept. 2026

1.494
Pariuri
50%
Rată de câștig
+1.3%
ROI
+19.20
Profit (unități, miză fixă)
+1.6%
CLV la semnal, față de cota de închidere fără marjă
+1.0%
CLV realizabil (83% din semnale au primit o cotă nouă în 60 de minute)

Backtest — reconstruit la 26 sept 2026 din prețuri stocate (semnale detectate 8 iun – 26 sept 2026)

3.085
Pariuri
50%
Rată de câștig
+2.2%
ROI
+68.30
Profit (unități, miză fixă)
+1.9%
CLV la semnal, față de cota de închidere fără marjă
+0.8%
CLV realizabil (28% din semnale au primit o cotă nouă în 60 de minute)
Note și corecturi (3)

CLV realizabil. Prețul unui semnal poate avea câteva ore vechime când apare semnalul și poate să nu mai fie disponibil până acționați asupra lui. Așadar, lângă CLV la semnal afișăm CLV realizabil: primul preț pe care aceeași casă de pariuri l-a oferit pentru aceeași selecție după înregistrarea semnalului, în termen de 60 de minute și înainte de start, măsurat față de aceeași cota de închidere fără marjă. Semnalele fără o astfel de cotă sunt excluse din acea medie; procentul arată câte au avut una. Diferența dintre cele două numere este valoarea care exista pe hârtie, nu în ofertă.

Schimbare de regulă, 30 septembrie 2026 (flag-v2): prețurile de schimb (Betfair Exchange, Matchbook) nu mai sunt tratate ca cel mai bun preț al unei case de pariuri obișnuite — în backtest aveau CLV negativ chiar înainte de comision — iar un semnal are acum nevoie de un preț al casei obișnuite și de un preț Pinnacle văzute în ultimele 90 de minute. Semnalele înregistrate mai devreme rămân sub regula cu care au fost înregistrate.

Corecție, 26 septembrie 2026: acest panou evalua anterior fiecare semnal la cel mai mare soft price înregistrat vreodată pentru meci și măsura CLV față de cotele brute de închidere ale Pinnacle (marja inclusă), ceea ce îl supraevalua (afișat: +7.9% CLV). Semnalele sunt acum evaluate la primul preț la care regula de azi pentru semnal se activează, cu CLV față de închiderea fără marjă. Din 26 septembrie 2026 acel preț este înregistrat live, când site-ul afișează semnalul. Pentru meciurile anterioare, este o reconstrucție — o reluare a regulii de azi pe prețurile pe care le-am stocat — nu prețul afișat de site la momentul respectiv. Clarificat la 29 septembrie 2026: reconstrucția este un backtest și este afișată acum separat de evidența live.

Semnale de valoare înregistrate live — rezultat cumulat

+30.4 unități -14.0 unități 0
26 sept. 2026 +19.20 unități la un pariu fix de 1 unitate 2 nov. 2026

Un pas pentru fiecare semnal decontat, înregistrat live, atunci când site-ul l-a afișat, la 1 unitate și la cotele înregistrate atunci. Backtestul reconstruit este graficul separat de mai jos.

Semnale de valoare — rezultat cumulativ al backtestului (reconstruit)

+106.4 unități -1.0 unități
iun. 2026 +68.30 unități la un pariu fix de 1 unitate nov. 2026

Defalcare — fiecare semnal închis, istoricul complet

Registru live vs backtest
Segmentn Rată de câștigROICLV
Live: înregistrat când a fost afișat, sigilat înainte de start 1.494 50% +1.3%
± 5.5
+1.6%
± 0.5
Backtest: reconstruit pe 26 sept. 2026 din prețuri stocate (nu înregistrat la momentul respectiv) 3.085 50% +2.2%
± 3.9
+1.9%
± 0.3
Pe nivel
Segmentn Rată de câștigROICLV
Valoare puternică 1.417 47% +4.9%
± 6.2
+3.7%
± 0.5
Semnal de valoare 1.255 51% +3.5%
± 6.0
+1.5%
± 0.5
Micro-avantaj 1.907 52% -1.3%
± 4.6
+0.5%
± 0.3
Pe bandă de cote
Segmentn Rată de câștigROICLV
< 1.80 1.363 69% +3.6%
± 3.8
+2.0%
± 0.3
1.80 – 2.49 1.792 49% +1.2%
± 4.9
+1.8%
± 0.4
2.50 – 3.99 1.424 34% +1.2%
± 7.3
+1.4%
± 0.5
Pe lună
Segmentn Rată de câștigROICLV
iun. 2026 166 52% +9.4%
± 17.0
+1.8%
± 1.0
iul. 2026 489 53% +5.5%
± 9.6
+1.7%
± 0.6
aug. 2026 1.034 51% +5.3%
± 6.8
+2.0%
± 0.4
sept. 2026 1.410 48% -2.4%
± 5.7
+1.8%
± 0.5
oct. 2026 1.366 50% +1.1%
± 5.8
+1.6%
± 0.5
nov. 2026 114 54% +8.2%
± 19.6
+1.1%
± 1.7
Pe ligă
Segmentn Rată de câștigROICLV
Brazil Serie B 179 46% -3.6%
± 16.2
+0.2%
± 1.2
Argentina Liga Profesional 160 50% +11.4%
± 18.3
+1.2%
± 1.2
MLS 157 49% -0.5%
± 17.0
+3.6%
± 1.6
Brazil Serie A 117 56% +13.4%
± 19.9
+1.4%
± 1.8
Championship 117 55% +21.8%
± 21.5
+1.9%
± 1.4
Allsvenskan 115 56% +6.3%
± 18.8
+2.0%
± 1.4
League One 112 46% -1.8%
± 20.6
+0.8%
± 1.7
League Two 112 36% -20.7%
± 20.8
-0.3%
± 1.4
Veikkausliiga 104 54% +10.4%
± 21.2
+3.4%
± 1.8
Segunda Division 95 51% — -0.1%
± 1.7
Eliteserien 94 54% — +3.1%
± 1.6
China Super League 84 40% — +0.6%
± 3.0
Serie A 79 59% — +1.3%
± 1.8
Ekstraklasa 78 46% — -1.8%
± 1.6
La Liga 78 55% — +2.0%
± 2.1
3. Liga 76 49% — +0.5%
± 2.4
Eredivisie 75 51% — +2.0%
± 1.8
Primera Nacional 75 47% — +1.9%
± 1.5
Serie B 71 45% — +1.6%
± 2.1
2. Bundesliga 70 33% — +0.9%
± 1.8
Premier League 69 42% — +0.9%
± 1.9
Liga MX 68 49% — +2.8%
± 2.5
Premier Division 66 44% — +1.8%
± 2.3
Süper Lig 66 56% — +3.3%
± 2.0
Ligue 2 64 42% — -0.9%
± 1.7
MLS Next Pro 64 47% — +1.8%
± 1.7
Superettan 64 45% — +1.3%
± 1.6
Ligue 1 63 51% — +1.1%
± 2.4
Peru Liga 1 63 52% — +2.6%
± 2.2
Bundesliga 62 45% — +2.0%
± 2.2
Primera A 62 45% — +3.3%
± 2.2
Urvalsdeild 58 60% — +2.8%
± 1.6
Norway 1. Division 57 58% — +3.6%
± 1.6
Primeira Liga 56 54% — -0.2%
± 2.0
Swiss Super League 55 60% — +3.4%
± 3.0
Jupiler Pro League 54 59% — +1.5%
± 1.8
Primera Division Chile 54 52% — +3.9%
± 2.6
UEFA Champions League 52 67% — +1.7%
± 3.4
Danish Superliga 51 51% — +0.9%
± 2.2
UEFA Europa League 51 61% — +4.6%
± 3.3
1. Deild 48 65% — +1.8%
± 1.8
USL Championship 47 60% — +1.8%
± 2.1
Ecuador LigaPro 45 42% — +2.7%
± 1.9
K League 1 45 40% — +0.0%
± 1.6
Scottish Premiership 45 31% — +0.1%
± 2.6
Chile Primera B 44 36% — +1.3%
± 1.9
Lithuania 1 Lyga 44 57% — +4.0%
± 1.1
Slovakia 2. Liga 44 43% — +3.4%
± 1.6
Ykkösliiga 42 67% — +2.1%
± 1.6
China League Two 41 41% — +4.4%
± 1.6
Romania Liga I 41 54% — +0.9%
± 2.3
Bulgaria Second League 40 53% — +3.3%
± 3.3
Greek Super League 40 60% — -0.5%
± 2.2
Austrian Bundesliga 39 62% — +3.5%
± 2.8
Primera B Metropolitana 38 42% — +1.7%
± 1.9
Primera C 36 31% — +2.9%
± 1.4
First Division Ireland 35 66% — +1.6%
± 1.6
Serbia Super Liga 35 66% — +2.8%
± 1.5
Uruguay Primera Division 35 46% — +2.6%
± 1.8
Copa Sudamericana 34 62% — +4.2%
± 2.6
Czech Liga 34 47% — -0.3%
± 1.2
J1 League 34 59% — +2.5%
± 2.8
UEFA Conference League 33 61% — +1.8%
± 4.1
K League 2 32 50% — +1.2%
± 1.3
Bulgaria First League 29 55% — +1.5%
Ukraine Premier League 26 42% — +1.5%
Kazakhstan Premier League 24 50% — +5.9%
Latvia Virsliga 24 71% — +4.1%
Poland I Liga 23 35% — +1.6%
Saudi Pro League 22 50% — -0.0%
Slovak Super Liga 21 57% — +1.9%
Hungary NB II 20 50% — +4.3%
Paraguay Division Intermedia 20 30% — -1.2%
Copa Libertadores 19 32% — -0.3%
Croatia HNL 17 65% — +0.6%
Czech FNL 17 35% — +5.3%
Latvia 1. Liga 17 65% — +3.9%
Kakkonen 16 69% — +3.9%
Ykkonen 16 44% — +4.2%
A-League 15 27% — +4.1%
Hungary NB I 15 20% — -0.5%
Slovenia PrvaLiga 14 43% — +1.3%
Lithuania A Lyga 9 89% — -1.0%
EFL Cup 8 38% — +2.5%
DFB Pokal 5 80% — -0.8%
Ukraine Persha Liga 4 25% — +2.9%

Celelalte defalcări le combină pe ambele; aproape fiecare rând din ele este backtest. Întotdeauna istoricul complet; nu există intervale de date de selectat. ± este intervalul de 95%. O valoare este colorată doar când intervalul ei exclude zero și n ≥ 30; rândurile estompate au mai puțin de 30 de pariuri. Cu atâtea segmente, câteva vor părea semnificative doar din întâmplare, așa că citește-le ca descrieri, nu ca reguli de pariere.

Registrul — fiecare predicție decontată · cotele afișate sunt selecția predicției · înregistrate înainte de start; dacă lipsește cota Pinnacle, este completată din prima cotă publicată înainte de start

Dată Meci Selecție Cote Închidere CLV Rezultat
Kolos Kovalivka II — Metal Kharkiv · · Ukraine Persha Liga X/2 1.28 1.25 +2.2% Câștigat
Portland Timbers — Houston Dynamo · · MLS VALOARE → 1/2 1.26 1.28 -1.6% Câștigat
Sacramento Republic — FC Tulsa · · USL Championship 1 1.53 1.68 -8.9% Câștigat
Los Angeles FC — Minnesota United FC · · MLS VALOARE → 1 1.68 1.79 -6.1% Pierdut
Cruz Azul — Leon · · Liga MX VALOARE → 1 1.61 1.72 -6.4% Câștigat
New England Revolution — Inter Miami · · MLS VALOARE → 1/2 1.24 1.26 -1.4% Câștigat
Lanus — Gimnasia M. · · Argentina Liga Profesional VALOARE → 1 1.66 1.52 +9.2% Pierdut
Independiente Medellin — Alianza Valledupar · · Primera A VALOARE → 1 1.52 1.51 +0.7% Câștigat
Liverpool Montevideo — Juventud · · Uruguay Primera Division 1/2 1.30 1.33 -2.1% Câștigat
Santos Laguna — Necaxa · · Liga MX VALOARE → 1/2 1.24 1.26 -1.4% Câștigat
New Mexico United — Phoenix Rising · · USL Championship VALOARE → 1/2 1.26 1.31 -3.6% Câștigat
Gimnasia Y Tiro — Quilmes · · Primera Nacional 1/X 1.26 1.16 +8.6% Pierdut
Chattanooga — Columbus Crew II · · MLS Next Pro 1 1.58 1.74 -9.2% Câștigat
Nashville SC — New York Red Bulls · · MLS VALOARE → 1 1.43 1.41 +1.4% Câștigat
San Martin Tucuman — Colegiales · · Primera Nacional VALOARE → 1/X 1.23 1.44 -14.2% Câștigat
Atlanta United FC — Toronto FC · · MLS VALOARE → 1/2 1.24 1.25 -1.1% Câștigat
Novorizontino — Operario-PR · · Brazil Serie B VALOARE → 1 1.46 1.34 +9.0% Câștigat
Cuiaba — São Bernardo · · Brazil Serie B VALOARE → 1 1.68 1.72 -2.3% Pierdut
Newells Old Boys — Union Santa Fe · · Argentina Liga Profesional VALOARE → 1/X 1.22 1.30 -5.9% Câștigat
Belgrano Cordoba — Barracas Central · · Argentina Liga Profesional VALOARE → 1/X 1.17 1.20 -2.3% Câștigat
Deportivo Cali — Chico · · Primera A 1 1.34 1.26 +6.3% Câștigat
Guayaquil City FC — Libertad · · Ecuador LigaPro 1/X 1.22 1.31 -6.8% Câștigat
Vancouver Whitecaps — Seattle Sounders · · MLS 1 1.57 1.93 -18.7% Câștigat
SC Braga — Famalicao · · Primeira Liga VALOARE → 1 1.71 1.78 -3.9% Câștigat
Atletico Grau — Universitario · · Peru Liga 1 X/2 1.21 1.09 +11.2% Câștigat
Athletic Club — Real Sociedad · · La Liga VALOARE → 1/2 1.30 1.32 -1.6% Câștigat
Marseille — Toulouse · · Ligue 1 VALOARE → 1/2 1.25 1.29 -3.0% Câștigat
Juventus — Napoli · · Serie A VALOARE → 1/X 1.21 1.35 -10.3% Câștigat
Danubio — Club Nacional · · Uruguay Primera Division X/2 1.23 1.20 +2.6% Câștigat
Londrina — America Mineiro · · Brazil Serie B 1/X 1.20 1.34 -10.7% Pierdut
Lexington — Colorado Springs · · USL Championship 1/2 1.28 1.33 -3.2% Pierdut
Dinamo Bucuresti — Uta Arad · · Romania Liga I 1 1.52 1.52 0.0% Câștigat
Palermo — Vicenza Virtus · · Serie B VALOARE → 1 1.57 1.49 +5.4% Câștigat
Independiente del Valle — LDU de Quito · · Ecuador LigaPro 1/X 1.21 1.24 -2.9% Câștigat
Alemannia Aachen — Preußen Münster · · 3. Liga 1/2 1.23 1.25 -1.7% Câștigat
Charleroi — RAAL La Louvière · · Jupiler Pro League 1 1.48 1.63 -9.2% Câștigat
Valerenga — Tromso · · Eliteserien VALOARE → 1/2 1.26 1.29 -1.9% Câștigat
Cusco — Sport Boys · · Peru Liga 1 1 1.52 1.45 +4.8% Pierdut
Maritimo — Santa Clara · · Primeira Liga X/2 1.32 1.37 -3.6% Câștigat
Academico Viseu — Rio Ave · · Primeira Liga VALOARE → 1/X 1.28 1.25 +2.9% Câștigat
Boca Juniors — River Plate · · Argentina Liga Profesional VALOARE → 1/X 1.32 1.32 +0.3% Câștigat
Cobresal — Everton de Vina · · Primera Division Chile VALOARE → 1/2 1.28 1.30 -1.3% Pierdut
Elche — Valencia · · La Liga VALOARE → 1/2 1.32 1.37 -3.5% Câștigat
Burgos — Castellón · · Segunda Division VALOARE → X/2 1.29 1.25 +3.3% Câștigat
Lommel United — Gent · · Jupiler Pro League VALOARE → X/2 1.22 1.27 -4.3% Pierdut
Panathinaikos — AEK Athens FC · · Greek Super League VALOARE → 1/2 1.32 1.32 -0.3% Câștigat
Ujpest — Nyiregyhaza · · Hungary NB I 1/2 1.24 1.27 -2.8% Câștigat
NK Lokomotiva Zagreb — NK Osijek · · Croatia HNL 1/2 1.31 1.33 -1.5% Câștigat
Lecce — Genoa · · Serie A VALOARE → 1/2 1.37 1.44 -4.8% Câștigat
PAOK — Asteras Tripolis · · Greek Super League VALOARE → 1 1.29 1.32 -2.3% Câștigat
Arată încă 25
← 51–100 / 7977 →

Nimic de aici nu este selectat pe criterii convenabile. Fiecare pronostic a fost scris în baza noastră de date înainte de începerea meciului. Dacă Pinnacle nu avea preț la înregistrare, primul preț cotat înainte de start este adăugat ulterior, uneori după meci. CLV — depășirea cotei de închidere a unei case de pariuri de referință — este indicatorul care s-a dovedit cel mai puternic corelat cu un avantaj real pe termen lung; procentul de câștig și profitul pe termen scurt sunt în mare parte zgomot până când eșantionul este mare.

Ți-a fost util? Trimite-l unui prieten care pariază.