Cote în scădere: unde s-a mișcat piața de referință
Probabilitatea corectă a Pinnacle (fără marjă) la momentul în care am înregistrat meciul, de obicei cu câteva zile înainte, comparată cu cea de acum, pentru meciurile din următoarele 48 de ore. Mai întâi cele mai mari mișcări.
În ultimele 90 de zile: cele 964 rezultate ale căror cote s-au scurtat cu 5 puncte de probabilitate sau mai mult înainte de start au câștigat în 48.7%% din cazuri; prețul de închidere a spus 48.8%. Diferența este în limitele șansei: odată ce poți vedea o scădere, ea este deja în preț. Mișcările sunt măsurate pe probabilitatea corectă a Pinnacle, cea mai precisă cotă de referință pe care o urmărim; alte case de pariuri pot rămâne în urmă. O scădere nu este un pont.
| Ora | Meci | Rezultat | La înregistrare | Acum | Mișcare (puncte de probabilitate) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liverpool | 34%2.79 | 45%2.13 | 34% 45%2.79 → 2.13 → | +11.1 ppcotele au scăzut | ||
| FC Cajamarca | 62%1.56 | 51%1.87 | 62% 51%1.56 → 1.87 → | −10.7 ppcotele au crescut | ||
| Frosinone | 49%1.96 | 58%1.69 | 49% 58%1.96 → 1.69 → | +8.6 ppcotele au scăzut | ||
| Benevento | 55%1.76 | 63%1.57 | 55% 63%1.76 → 1.57 → | +7.8 ppcotele au scăzut | ||
| UCD | 48%1.99 | 55%1.76 | 48% 55%1.99 → 1.76 → | +7.1 ppcotele au scăzut | ||
| Sudtirol | 30%3.08 | 23%4.07 | 30% 23%3.08 → 4.07 → | −7.0 ppcotele au crescut | ||
| New York City FC | 51%1.88 | 56%1.73 | 51% 56%1.88 → 1.73 → | +5.0 ppcotele au scăzut | ||
| IF Elfsborg | 44%2.18 | 49%2.00 | 44% 49%2.18 → 2.00 → | +5.0 ppcotele au scăzut | ||
| Hellas Verona | 42%2.31 | 37%2.59 | 42% 37%2.31 → 2.59 → | −4.7 ppcotele au crescut | ||
| Pisa | 36%2.65 | 41%2.37 | 36% 41%2.65 → 2.37 → | +4.5 ppcotele au scăzut | ||
| Napoli | 51%1.91 | 55%1.78 | 51% 55%1.91 → 1.78 → | +4.4 ppcotele au scăzut | ||
| Empoli | 28%3.31 | 24%3.99 | 28% 24%3.31 → 3.99 → | −4.2 ppcotele au crescut | ||
| Luton | 63%1.55 | 67%1.47 | 63% 67%1.55 → 1.47 → | +4.2 ppcotele au scăzut | ||
| AC Oulu | 36%2.63 | 40%2.43 | 36% 40%2.63 → 2.43 → | +3.9 ppcotele au scăzut | ||
| Juan Pablo II College | 38%2.48 | 34%2.67 | 38% 34%2.48 → 2.67 → | −3.8 ppcotele au crescut | ||
| Palmeiras | 40%2.40 | 43%2.23 | 40% 43%2.40 → 2.23 → | +3.5 ppcotele au scăzut | ||
| Ascoli | 41%2.33 | 44%2.20 | 41% 44%2.33 → 2.20 → | +3.4 ppcotele au scăzut | ||
| Inter Miami | 63%1.53 | 67%1.46 | 63% 67%1.53 → 1.46 → | +3.4 ppcotele au scăzut | ||
| Charlotte | 62%1.56 | 65%1.49 | 62% 65%1.56 → 1.49 → | +3.4 ppcotele au scăzut | ||
| Milton Keynes Dons | 58%1.66 | 62%1.59 | 58% 62%1.66 → 1.59 → | +3.3 ppcotele au scăzut | ||
| Sheffield Wednesday | 44%2.20 | 47%2.08 | 44% 47%2.20 → 2.08 → | +3.2 ppcotele au scăzut | ||
| Fulham | 50%1.94 | 53%1.83 | 50% 53%1.94 → 1.83 → | +3.1 ppcotele au scăzut | ||
| Bournemouth | 45%2.16 | 42%2.31 | 45% 42%2.16 → 2.31 → | −3.0 ppcotele au crescut | ||
| AS Roma | 72%1.35 | 75%1.31 | 72% 75%1.35 → 1.31 → | +2.8 ppcotele au scăzut | ||
| Virtus Entella | 48%1.98 | 46%2.14 | 48% 46%1.98 → 2.14 → | −2.8 ppcotele au crescut | ||
| Juventus | 60%1.62 | 57%1.71 | 60% 57%1.62 → 1.71 → | −2.7 ppcotele au crescut | ||
| St. Louis City | 59%1.65 | 56%1.74 | 59% 56%1.65 → 1.74 → | −2.7 ppcotele au crescut | ||
| Djurgardens IF | 46%2.05 | 49%1.96 | 46% 49%2.05 → 1.96 → | +2.5 ppcotele au scăzut | ||
| Alianza Atletico | 52%1.83 | 55%1.75 | 52% 55%1.83 → 1.75 → | +2.5 ppcotele au scăzut | ||
| Udinese | 39%2.45 | 37%2.64 | 39% 37%2.45 → 2.64 → | −2.4 ppcotele au crescut | ||
| AC Milan | 61%1.60 | 58%1.68 | 61% 58%1.60 → 1.68 → | −2.4 ppcotele au crescut | ||
| Arezzo | 31%3.05 | 28%3.33 | 31% 28%3.05 → 3.33 → | −2.4 ppcotele au crescut | ||
| Inter | 74%1.32 | 72%1.37 | 74% 72%1.32 → 1.37 → | −2.3 ppcotele au crescut | ||
| Fluminense | 54%1.78 | 52%1.86 | 54% 52%1.78 → 1.86 → | −2.3 ppcotele au crescut | ||
| Vicenza Virtus | 27%3.38 | 25%3.79 | 27% 25%3.38 → 3.79 → | −2.2 ppcotele au crescut | ||
| FC Dallas | 45%2.13 | 47%2.05 | 45% 47%2.13 → 2.05 → | +2.2 ppcotele au scăzut | ||
| ADT | 56%1.71 | 58%1.65 | 56% 58%1.71 → 1.65 → | +2.2 ppcotele au scăzut | ||
| Real Salt Lake | 38%2.52 | 40%2.41 | 38% 40%2.52 → 2.41 → | +2.2 ppcotele au scăzut | ||
| Nashville SC | 51%1.89 | 53%1.83 | 51% 53%1.89 → 1.83 → | +2.1 ppcotele au scăzut | ||
| Goias | 25%3.78 | 27%3.57 | 25% 27%3.78 → 3.57 → | +2.1 ppcotele au scăzut | ||
| Maribor | 37%2.54 | 39%2.45 | 37% 39%2.54 → 2.45 → | +2.0 ppcotele au scăzut |
Ce au însemnat astfel de mișcări? Ultimele 90 de zile
Rezultate ale căror cote au scăzut cu 5 puncte procentuale sau mai mult înainte de start: 964. Au câștigat în proporție de 48.7%; prețul înregistrat spunea 41.3%, prețul de închidere 48.8%.
Rezultate ale căror cote au crescut cu 5 puncte procentuale sau mai mult: 907. Au câștigat în proporție de 35.9%; prețul înregistrat spunea 42.2%, prețul de închidere 34.8%.
Mișcările aduc informații reale, dar prețul de după mișcare este estimarea mai bună: odată ce poți vedea o scădere, ea este deja în preț. Să prinzi un preț înainte să se miște este ce învinge piața, iar asta măsoară CLV (valoarea față de cota de închidere). Ce este CLV (valoarea față de cota de închidere)? →
Măsurat de TipsAudit
- Cel mai precis site de pronosticuri fotbal? Clasat față de cota de închidere
- Este Statarea corect? Auditat față de cota de închidere
- Este ProSoccer.gr corect? Auditat față de cota de închidere
- Este FootballPredictions.net corect? Auditat față de cota de închidere
- Audit independent al tipsterilor: track record verificat
- Cum verifici dacă un tipster este legitim
- Poți verifica un tipster de Telegram? Ce am găsit citindu-le pronosticurile
- Sunt precise site-urile gratuite de pronosticuri la fotbal? Le măsurăm public
- Care casă de pariuri are cea mai mică marjă? Index live
- Găsitor gratuit de pariuri de valoare pentru fotbal
- Ce este CLV (valoarea față de cota de închidere)?
- Set de date gratuit cu pronosticuri de fotbal și cotele de închidere (CSV)
- Istoricul nostru complet: fiecare pronostic, inclusiv pierderile