Uruguay Primera Division

Atletico Torque vs Cerro

Nu este disponibil niciun preț al pieței de referință pentru acest meci. Modelul nostru propriu face din Atletico Torque cel mai probabil rezultat la 58%; nu facem nicio evaluare de valoare fără un reper de referință. Formă recentă — Atletico Torque: LLWLD; Cerro: DWLDL.

Cel mai probabil rezultat nu este același lucru cu valoarea: valoarea este acolo unde o casă de pariuri plătește mai mult decât prețul corect, iar cele două pot indica rezultate diferite.

Verificare a valorii

Fără valoare

Nu avem acum o cotă de referință recentă, așa că nu dăm niciun semnal de valoare.

Cel mai probabil rezultat

1 Victorie acasă 58%
1X2
Alte estimări
Modelul nostru58%24%18%

Sharp, înregistrat = Pinnacle când am consemnat meciul (poate fi vechi de câteva zile). Modelul nostru = propria noastră estimare, care în medie anticipează mai slab decât piața.

Cotele corecte ale selecției (așa cum au fost înregistrate) 1.73
Cotele sharp înregistrate pentru această predicție (Pinnacle) —
Diferența de preț —
Încredere —
Rezultatul predicției În așteptare

Toate piețele la prețul corect

Probabilitate corectă de la Pinnacle, cu marja eliminată, linie cu linie, lângă cel mai bun preț de la alți bookmakeri. Cotele Pinnacle de acum 7 ore în urmă. Citim aceste piețe la fiecare 3 ore; sursa le actualizează la fiecare câteva ore (mai des pe măsură ce se apropie startul).

Goluri: peste / sub

Linie PesteSub
1.5 76% corect 1.32 cel mai bun 1.36 · Bet365 24% corect 4.12 cel mai bun 3.42 · 1xBet
2.5 50% corect 1.99 cel mai bun 2.15 · Bet365 50% corect 2.01 cel mai bun 1.86 · 1xBet
3.5 27% corect 3.67 cel mai bun 4.00 · Bet365 73% corect 1.38 cel mai bun 1.29 · 1xBet
Toate liniile (8)
Linie PesteSub
1.5 76% corect 1.32 cel mai bun 1.36 · Bet365 24% corect 4.12 cel mai bun 3.42 · 1xBet
2 1.49 corect cel mai bun 1.53 · Betano 3.03 corect cel mai bun 2.66 · 1xBet
2.25 1.74 corect cel mai bun 1.60 · 1xBet 2.35 corect cel mai bun 2.15 · 1xBet
2.5 50% corect 1.99 cel mai bun 2.15 · Bet365 50% corect 2.01 cel mai bun 1.86 · 1xBet
2.75 2.27 corect cel mai bun 2.02 · 1xBet 1.79 corect cel mai bun 1.66 · 1xBet
3 2.81 corect cel mai bun 2.82 · Betano 1.55 corect cel mai bun 1.45 · 1xBet
3.5 27% corect 3.67 cel mai bun 4.00 · Bet365 73% corect 1.38 cel mai bun 1.29 · 1xBet
4.5 12% corect 8.12 cel mai bun 9.00 · Bet365 88% corect 1.14 cel mai bun 1.10 · Betano

Handicap asiatic (linia echipei gazdă)

Linie Atletico TorqueCerro
−1.5 36% corect 2.76 cel mai bun 2.72 · Betano 64% corect 1.57 cel mai bun 1.47 · 1xBet
−1.25 2.38 corect cel mai bun 2.07 · 1xBet 1.73 corect cel mai bun 1.61 · 1xBet
−1 1.98 corect cel mai bun 2.07 · Betano 2.02 corect cel mai bun 1.85 · 1xBet
−0.75 1.70 corect cel mai bun 1.57 · 1xBet 2.42 corect cel mai bun 2.13 · 1xBet
−0.5 65% corect 1.55 cel mai bun 1.62 · Betano 35% corect 2.83 cel mai bun 2.27 · Betano
Toate liniile (9)
Linie Atletico TorqueCerro
−2 5.01 corect cel mai bun 3.74 · 1xBet 1.25 corect cel mai bun 1.19 · 1xBet
−1.75 3.47 corect cel mai bun 2.83 · 1xBet 1.40 corect cel mai bun 1.33 · 1xBet
−1.5 36% corect 2.76 cel mai bun 2.72 · Betano 64% corect 1.57 cel mai bun 1.47 · 1xBet
−1.25 2.38 corect cel mai bun 2.07 · 1xBet 1.73 corect cel mai bun 1.61 · 1xBet
−1 1.98 corect cel mai bun 2.07 · Betano 2.02 corect cel mai bun 1.85 · 1xBet
−0.75 1.70 corect cel mai bun 1.57 · 1xBet 2.42 corect cel mai bun 2.13 · 1xBet
−0.5 65% corect 1.55 cel mai bun 1.62 · Betano 35% corect 2.83 cel mai bun 2.27 · Betano
−0.25 1.37 corect cel mai bun 1.29 · 1xBet 3.70 corect cel mai bun 3.04 · 1xBet
0 1.20 corect cel mai bun 1.13 · 1xBet 6.12 corect cel mai bun 4.50 · 1xBet

Goluri pe echipă

Atletico Torque goluri

Linie PesteSub
1.5 57% corect 1.75 cel mai bun 1.82 · Betano 43% corect 2.34 cel mai bun 2.15 · Marathonbet
Toate liniile (2)
Linie PesteSub
1.5 57% corect 1.75 cel mai bun 1.82 · Betano 43% corect 2.34 cel mai bun 2.15 · Marathonbet
2.5 27% corect 3.69 cel mai bun 3.40 · Betano 73% corect 1.37 cel mai bun 1.34 · Marathonbet

Cerro goluri

Linie PesteSub
0.5 56% corect 1.79 cel mai bun 1.70 · Betano 44% corect 2.27 cel mai bun 2.10 · Betfair Sportsbook

Prima repriză

Rezultat la pauză

1X2
47% corect 2.13 cel mai bun 2.22 · Betano 39% corect 2.54 cel mai bun 2.30 · William Hill 14% corect 7.38 cel mai bun 6.17 · 1xBet

Goluri în prima repriză

Linie PesteSub
0.5 71% corect 1.40 cel mai bun 1.45 · Betano 29% corect 3.50 cel mai bun 3.00 · William Hill
1 1.91 corect cel mai bun 2.00 · Betano 2.10 corect cel mai bun 1.94 · 1xBet
1.5 32% corect 3.15 cel mai bun 3.00 · Betano 68% corect 1.47 cel mai bun 1.44 · William Hill
Toate liniile (5)
Linie PesteSub
0.5 71% corect 1.40 cel mai bun 1.45 · Betano 29% corect 3.50 cel mai bun 3.00 · William Hill
0.75 1.56 corect cel mai bun 1.43 · 1xBet 2.79 corect cel mai bun 2.48 · 1xBet
1 1.91 corect cel mai bun 2.00 · Betano 2.10 corect cel mai bun 1.94 · 1xBet
1.25 2.52 corect cel mai bun 2.13 · 1xBet 1.66 corect cel mai bun 1.58 · 1xBet
1.5 32% corect 3.15 cel mai bun 3.00 · Betano 68% corect 1.47 cel mai bun 1.44 · William Hill

Aceste cote vin dintr-un feed care se actualizează la câteva ore, deci o casă peste cota corectă nu e aici un semnal de valoare: semnalăm valoarea doar față de o cotă de referință de cel mult 90 de minute. Șansa dublă se calculează din probabilitățile corecte 1X2. Pe liniile întregi și pe sferturi, o parte sau toată miza poate fi rambursată, așa că acolo arătăm doar cota corectă: cota de break-even a pariului, nu o probabilitate de câștig. Cotele caselor cu peste 12% peste cota corectă sunt omise, ca erori de feed.

Statistici echipă: meciuri recente

Până la ultimele 10 meciuri, toate competițiile; între paranteze: Atletico Torque acasă, Cerro în deplasare.

Statistici echipă, meciuri recente
Statistici echipă, meciuri recenteAtletico TorqueCerro
Goluri marcate pe meci 1.30 (1.80) 1.20 (1.20)
Goluri primite pe meci 1.40 (0.90) 1.40 (1.70)
Peste 2.5 goluri 50% (50%) 50% (60%)
Ambele echipe au marcat 40% (50%) 60% (60%)
Meciuri fără gol primit 20% (30%) 20% (20%)
Nu a marcat 40% (20%) 30% (30%)
Cornere pentru / împotrivă pe meci 5.33 / 5.17 3.00 / 4.00
Cartonașe pe meci 2.50 4.33

Peste 2.5 goluri: Atletico Torque în 50% și Cerro în 50% dintre meciurile recente; piața cotează asta la 50% pentru acest meci.

Din 10 meciuri pentru Atletico Torque și 10 pentru Cerro. xG, cornere și cartonașe: 6 și 3 meciuri cu statistici. Forma este informație publică, deci prețul corect o include deja: bilanțul unei echipe este context, nu motiv de pariere.

Contextul meciului

Ultimele 2 întâlniri directe pe care le-am urmărit s-au împărțit 1–1–0 (Atletico Torque victorii – egaluri – Cerro victorii).

Atletico Torque a marcat 0.6 și a primit 1.6 în ultimele 5 meciuri din baza noastră de rezultate; Cerro a marcat 1 și a primit 1.4 în 5.

Aceste cifre provin din propriile noastre rezultate urmărite și din instantanee ale cotelor pentru acest meci — nu dintr-un feed generic de statistici.

Trenduri relevante pentru piață

Atletico Torque a pierdut ultimele 2 meciuri.
Fără valoare Deja reflectat în prețul corect — nu există valoare aici pentru Atletico Torque.

Afișăm trendul și dacă este deja inclus în preț. Majoritatea site-urilor arată seria și te lasă să presupui că ar trebui să pariezi pe ea.

De ce acest curs?

Atletico Torque
L L W L D
medie 0.6 marcate · 1.6 primite (ultimele 5)
Cerro
D W L D L
medie 1 marcate · 1.4 primite (ultimele 5)
Întâlniri directe recente
19 apr. 2026 Cerro 1–1 Atletico Torque
20 apr. 2025 Cerro 1–2 Atletico Torque

Forma recentă și întâlnirile directe provin din rezultatele noastre încheiate — contextul din spatele prețului corect. Prețul în sine vine din piața sharp, nu doar din acestea.

Înregistrare publică, cu marcaj temporal

Înregistrat înainte de start
Înregistrarea predicției
Selecție 1 · Victorie acasă
Cotele înregistrate pentru predicție —
Cote de închidere în așteptare
CLV predicției —
Rezultat În așteptare
Hashul predicției — amprentă de integritate 9d06e74aae859319

Acest hash identifică pronosticul așa cum a fost înregistrat: echipele, ora de start, probabilitățile modelului nostru, cotele Pinnacle înregistrate pentru el (la logare sau, dacă nu au existat, primele cotate după logare și înainte de start, care pot fi adăugate după meci) și ora logării. O editare ulterioară a oricăruia dintre ele l-ar schimba (și un start reprogramat îl schimbă). Nu acoperă cotele de închidere, rezultatul sau înregistrarea pariului de valoare de mai sus; semnalele de valoare înregistrate live au propriul sigiliu în registrul public. Verifică în registrul public →

În fiecare zi, un instantaneu al întregii înregistrări publice este publicat într-un depozit Git public și marcat temporal cu OpenTimestamps. Instantaneele cu marcaj temporal nu sunt niciodată rescrise, iar istoricul Git arată orice diferență, astfel încât o modificare ulterioară a unui rând vechi este vizibilă prin compararea a două instantanee. Fișierul de corecții listează corecțiile pe care le-am anunțat. Verifică în jurnalul public →

Din 20 iunie 2026, înregistrarea publică este fotografiată zilnic (07:40 ora Bucureștiului: 04:40 UTC vara, 05:40 UTC iarna) într-un jurnal extern. Un pronostic este marcat temporal extern înainte de start doar dacă se afla într-un instantaneu luat înainte de meci; pronosticurile înregistrate în ziua meciului sau cele al căror preț Pinnacle a fost adăugat după înregistrare apar acolo pentru prima dată după start. Semnalele de valoare sunt înregistrate în timp real doar din 26 septembrie 2026; semnalele de valoare anterioare au fost reconstruite în acea dată.

Metodologie

Prețul corect vine chiar din piața de referință: eliminăm marja din cotele de tip Pinnacle — cel mai precis predictor public existent — și folosim modelul nostru calibrat Elo + formă ca verificare și ca alternativă acolo unde nu există preț de referință. Valoarea este semnalată doar când o casă de pariuri obișnuită cotează o selecție peste acel preț corect, niciodată pe outsideri (probabilitate implicită sub 30%), și niciodată dincolo de o zonă plauzibilă. De cele mai multe ori nu există valoare — și spunem asta.

Ți-a fost util? Trimite-l unui prieten care pariază.