Süper Lig

Çorum FK vs Fenerbahçe

  • Prețul corect la — se modifică până la start
  • Echipele de start apar de obicei de la
  • Verifică-mi biletul

Piața de referință îl vede pe Fenerbahçe ca rezultat cel mai probabil la 54% — cotă corectă de 1.84. Nicio casă de pariuri obișnuită nu oferă acum mai mult decât acest preț corect, deci nu există aici nicio cotă de luat. Formă recentă — Çorum FK: VÎVVÎ; Fenerbahçe: ÎÎEVÎ.

Cel mai probabil rezultat nu este același lucru cu valoarea: valoarea este acolo unde o casă de pariuri plătește mai mult decât prețul corect, iar cele două pot indica rezultate diferite.

Verificare a valorii · Fără valoare

Verificare a valorii

Fără valoare

Nicio valoare măsurabilă aici: nicio cotă de la casă nu depășește prețul corect, deci nu există nicio cotă de luat.

Pariezi oricum pe Fenerbahçe? Cel mai bun preț pe care îl vedem este 1.81 la 1xBet, cu -1.8% peste cota corectă de 1.84. Fiecare casă de pariuri plătește aici sub prețul corect: indiferent ce alegi, plătești marja.

Cel mai probabil rezultat al pieței

2 Victorie în deplasare 54%
1X2
Referință acum22%24%54%
Alte estimări
Referință, înregistrat20%23%57%
Modelul nostru28%23%49%
Cote corecte (înregistrate) 1.76
Cotele de referință înregistrate pentru acest pronostic (Pinnacle) 4.43 / 4.01 / 1.70

Referință, înregistrat = Pinnacle când am consemnat meciul (poate fi vechi de câteva zile). Modelul nostru = propria noastră estimare, care în medie anticipează mai slab decât piața.

Referință acum ·

Cote corecte acum 1.84
Cel mai bun preț după regula noastră de valoare acum (1 / X / 2) 4.50 / 4.11 / 1.81
Rezultat în istoricul nostru În așteptare

Prețuri la casele de pariuri (31)

Casă de pariuri 1X2
Linie corectă 4.514.241.84
Pinnacle referință 4.19 3.95 1.79
1xBet 4.22 4.11 ★ 1.81 ★
888sport 3.90 3.75 1.75
Betclic (FR) 3.78 3.63 1.67
Betfair Sportsbook Doar din Regatul Unit 4.00 3.90 1.75
Betfred (UK) Doar din Regatul Unit 4.00 3.75 1.73
Betsson 4.15 3.85 1.75
Tipico 4.50 ★ 3.90 1.72
Afișează toate casele de pariuri (31)
Betway Doar din Regatul Unit 3.80 3.80 1.75
BoyleSports Doar din Regatul Unit 3.75 3.75 1.73
Casumo Doar din Regatul Unit 4.40 3.95 1.70
Codere (IT) 4.00 3.75 1.77
Coolbet 4.00 4.00 1.78
Coral Doar din Regatul Unit 4.20 4.00 1.75
GTbets 4.20 3.92 1.76
Grosvenor Doar din Regatul Unit 4.40 3.95 1.70
Ladbrokes Doar din Regatul Unit 4.20 3.90 1.75
LeoVegas (SE) 4.20 3.80 1.66
LiveScore Bet Doar din Regatul Unit 4.20 3.80 1.66
Marathonbet 4.05 3.94 1.74
Nordic Bet 4.15 3.81 1.73
PMU (FR) 4.10 3.70 1.62
Paddy Power Doar din Regatul Unit 3.80 3.75 1.73
Sky Bet Doar din Regatul Unit 3.60 3.50 1.70
Unibet (FR) 3.55 3.40 1.58
Unibet (NL) 4.40 3.95 1.70
Unibet (SE) 4.40 3.95 1.70
Unibet (UK) Doar din Regatul Unit 4.00 3.75 1.75
Virgin Bet Doar din Regatul Unit 4.20 3.80 1.66
Winamax (DE) 3.75 3.80 1.70
Winamax (FR) 3.50 3.55 1.64

Ultimul preț observat în ultimele 12 ore per casă de pariuri. Verde = peste linia corectă; ★ = cel mai bun preț de la o casă de pariuri obișnuită. Prețurile se mișcă; verifică casa de pariuri înainte de a acționa. Sunt afișate case de pariuri doar din Regatul Unit, dar încă nu sunt folosite pentru semnale de valoare. Alege casele tale de pariuri pentru a vedea cota lor pe fiecare rând

Toate piețele la prețul corect

Probabilitate corectă de la Pinnacle, cu marja eliminată, linie cu linie, lângă cel mai bun preț de la alte case de pariuri. Cotele Pinnacle la . Citim aceste piețe la fiecare 3 ore; sursa le actualizează singură la fiecare câteva ore (mai des aproape de începere).

Goluri: peste / sub

Linie PesteSub
1.5 82% corect 1.22 cel mai bun 1.20 · Betano 18% corect 5.63 cel mai bun 4.75 · BetVictor
2.5 59% corect 1.68 cel mai bun 1.65 · 1xBet 41% corect 2.47 cel mai bun 2.36 · 1xBet
3.5 36% corect 2.74 cel mai bun 2.52 · Betano 64% corect 1.57 cel mai bun 1.55 · Betano
Toate liniile (7)
Linie PesteSub
1.5 82% corect 1.22 cel mai bun 1.20 · Betano 18% corect 5.63 cel mai bun 4.75 · BetVictor
2.5 59% corect 1.68 cel mai bun 1.65 · 1xBet 41% corect 2.47 cel mai bun 2.36 · 1xBet
2.75 1.85 corect cel mai bun 1.80 · 1xBet 2.17 corect cel mai bun 2.11 · SBO
3 2.11 corect cel mai bun 1.99 · 1xBet 1.90 corect cel mai bun 1.87 · Betano
3.25 2.42 corect cel mai bun 2.24 · 1xBet 1.70 corect cel mai bun 1.64 · 1xBet
3.5 36% corect 2.74 cel mai bun 2.52 · Betano 64% corect 1.57 cel mai bun 1.55 · Betano
4.5 19% corect 5.39 cel mai bun 4.60 · BetVictor 81% corect 1.23 cel mai bun 1.23 · Betano

Șansă dublă

1X12X2
46% corect 2.18 cel mai bun 2.16 · SBO 76% corect 1.31 cel mai bun 1.26 · 1xBet 78% corect 1.28 cel mai bun 1.25 · 1xBet

Handicap asiatic (linia echipei gazdă)

Linie Çorum FKFenerbahçe
+0.25 2.61 corect cel mai bun 2.39 · 1xBet 1.62 corect cel mai bun 1.56 · 1xBet
+0.5 46% corect 2.17 cel mai bun 2.19 · SBO 54% corect 1.86 cel mai bun 1.80 · Betano
+0.75 1.90 corect cel mai bun 1.88 · 1xBet 2.12 corect cel mai bun 2.00 · 1xBet
+1 1.64 corect cel mai bun 1.61 · 1xBet 2.56 corect cel mai bun 2.40 · Betano
+1.25 1.50 corect cel mai bun 1.49 · 1xBet 2.99 corect cel mai bun 2.62 · 1xBet
Toate liniile (9)
Linie Çorum FKFenerbahçe
−0.25 4.13 corect cel mai bun 3.38 · 1xBet 1.32 corect cel mai bun 1.29 · 1xBet
0 3.52 corect cel mai bun 3.02 · 1xBet 1.40 corect cel mai bun 1.36 · 1xBet
+0.25 2.61 corect cel mai bun 2.39 · 1xBet 1.62 corect cel mai bun 1.56 · 1xBet
+0.5 46% corect 2.17 cel mai bun 2.19 · SBO 54% corect 1.86 cel mai bun 1.80 · Betano
+0.75 1.90 corect cel mai bun 1.88 · 1xBet 2.12 corect cel mai bun 2.00 · 1xBet
+1 1.64 corect cel mai bun 1.61 · 1xBet 2.56 corect cel mai bun 2.40 · Betano
+1.25 1.50 corect cel mai bun 1.49 · 1xBet 2.99 corect cel mai bun 2.62 · 1xBet
+1.5 71% corect 1.41 cel mai bun 1.40 · Betano 29% corect 3.44 cel mai bun 3.30 · 1xBet
+1.75 1.30 corect cel mai bun 1.28 · 1xBet 4.36 corect cel mai bun 3.46 · 1xBet

Goluri pe echipă

Çorum FK goluri

Linie PesteSub
1.5 32% corect 3.16 cel mai bun 2.75 · BetVictor 68% corect 1.46 cel mai bun 1.44 · Betano
Toate liniile (2)
Linie PesteSub
0.5 71% corect 1.40 cel mai bun 1.38 · Betano 29% corect 3.50 cel mai bun 3.00 · Betfair Sportsbook
1.5 32% corect 3.16 cel mai bun 2.75 · BetVictor 68% corect 1.46 cel mai bun 1.44 · Betano

Fenerbahçe goluri

Linie PesteSub
1.5 57% corect 1.75 cel mai bun 1.67 · Betfair Sportsbook 43% corect 2.33 cel mai bun 2.18 · 1xBet
Toate liniile (2)
Linie PesteSub
1.5 57% corect 1.75 cel mai bun 1.67 · Betfair Sportsbook 43% corect 2.33 cel mai bun 2.18 · 1xBet
2.5 28% corect 3.59 cel mai bun 3.20 · Betfair Sportsbook 72% corect 1.39 cel mai bun 1.37 · Betano

Prima repriză

Rezultat la pauză

1X2
20% corect 4.90 cel mai bun 4.33 · BetVictor 38% corect 2.62 cel mai bun 2.40 · William Hill 41% corect 2.42 cel mai bun 2.35 · Betano

Goluri în prima repriză

Linie PesteSub
1.25 2.11 corect cel mai bun 1.99 · SBO 1.90 corect cel mai bun 1.83 · SBO
1.5 38% corect 2.62 cel mai bun 2.42 · Betano 62% corect 1.62 cel mai bun 1.57 · 1xBet
Toate liniile (5)
Linie PesteSub
0.75 1.42 corect cel mai bun 1.39 · BetVictor 3.38 corect cel mai bun 2.88 · 1xBet
1 1.63 corect cel mai bun 1.65 · Betano 2.59 corect cel mai bun 2.34 · 1xBet
1.25 2.11 corect cel mai bun 1.99 · SBO 1.90 corect cel mai bun 1.83 · SBO
1.5 38% corect 2.62 cel mai bun 2.42 · Betano 62% corect 1.62 cel mai bun 1.57 · 1xBet
1.75 3.39 corect cel mai bun 2.70 · 1xBet 1.42 corect cel mai bun 1.39 · BetVictor

Aceste cote vin dintr-un flux de date care se actualizează la câteva ore, deci o casă peste cota corectă nu e aici un semnal de valoare: semnalăm valoarea doar față de o cotă de referință de cel mult 90 de minute. Șansa dublă se calculează din probabilitățile corecte 1X2. Pe liniile întregi și pe sferturi, o parte sau toată miza poate fi rambursată, așa că acolo arătăm doar cota corectă: cota pragului de rentabilitate al pariului, nu o probabilitate de câștig. Cotele caselor cu peste 12% peste cota corectă sunt omise, ca erori ale fluxului de date.

Cele mai probabile scoruri estimare

  1. 1–111.0%corect 9.13
  2. 1–29.8%corect 10.18
  3. 0–28.4%corect 11.84
  4. 0–18.1%corect 12.34
  5. 1–36.3%corect 15.93
  6. 2–16.0%corect 16.78

Total goluri

  • 05%
  • 113%
  • 223%
  • 322%
  • 4+37%

Estimate din cotele corecte 1X2 și peste/sub 2.5 goluri (Pinnacle, fără marjă) cu un model Poisson și o corecție pentru scoruri mici. Nu este o cotă de scor corect a casei: scorul cel mai probabil apare în doar aproximativ 1 meci din 8. Cum au evoluat aceste estimări →

Statistici echipă: meciuri recente

Până la ultimele 10 meciuri, toate competițiile; între paranteze: Çorum FK acasă, Fenerbahçe în deplasare.

Statistici echipă, meciuri recente
Statistici echipă, meciuri recenteÇorum FKFenerbahçe
Goluri marcate pe meci 2.10 (1.40) 2.00 (1.40)
Goluri primite pe meci 1.60 (0.80) 1.50 (1.20)
Peste 2.5 goluri 80% (40%) 80% (60%)
Ambele echipe au marcat 60% (50%) 50% (40%)
Meciuri fără gol primit 20% (30%) 40% (50%)
Nu a marcat 20% (20%) 20% (20%)
xG pentru / împotrivă pe meci 1.28 / 1.42 1.87 / 1.51
Cornere pentru / împotrivă pe meci 3.70 / 5.70 4.50 / 5.90
Cartonașe pe meci 2.10 2.50

Peste 2.5 goluri: Çorum FK în 80% și Fenerbahçe în 80% dintre meciurile recente; piața cotează asta la 59% pentru acest meci.

Din 10 meciuri pentru Çorum FK și 10 pentru Fenerbahçe. xG, cornere și cartonașe: 10 și 10 meciuri cu statistici. Forma este informație publică, deci prețul corect o include deja: bilanțul unei echipe este context, nu motiv de pariere.

Contextul meciului

Çorum FK a avut o medie de 1.8 goluri marcate și 1.2 goluri primite pe meci în ultimele 5 meciuri din baza noastră de date cu rezultate; Fenerbahçe a avut o medie de 1.4 și 2.4 în 5.

Aceste cifre provin din propriile noastre rezultate urmărite și din instantanee ale cotelor pentru acest meci — nu dintr-un feed generic de statistici.

Trenduri relevante pentru piață

Fenerbahçe a pierdut ultimele 2 meciuri.
Fără valoare Deja reflectat în prețul corect — nu există valoare aici pentru Fenerbahçe.

Afișăm trendul și dacă este deja inclus în preț. Majoritatea site-urilor arată seria și te lasă să presupui că ar trebui să pariezi pe ea.

De ce acest preț?

Çorum FK
V Î V V Î
medie 1.8 marcate · 1.2 primite (ultimele 5)
Fenerbahçe
Î Î E V Î
medie 1.4 marcate · 2.4 primite (ultimele 5)

Formă: cel mai recent meci primul.

Forma recentă și întâlnirile directe provin din rezultatele noastre încheiate — contextul din spatele prețului corect. Prețul în sine vine din piața de referință, nu doar din acestea.

Dovadă și metodologie

Înregistrarea marcată cu timp a acestui pronostic și modul în care se calculează prețul corect.

Înregistrare publică, cu marcaj temporal

Înregistrat înainte de start
Înregistrarea predicției
Selecție 2 · Victorie în deplasare
Cotele înregistrate pentru predicție 1.70
cotele de închidere Pinnacle (cu marjă) în așteptare
CLV predicției —
Rezultat În așteptare
Hashul predicției — amprentă de integritate efd3a4d710b6701a

Acest hash identifică pronosticul așa cum a fost înregistrat: echipele, ora de start, probabilitățile modelului nostru, cotele Pinnacle înregistrate pentru el (la logare sau, dacă nu au existat, primele cotate după logare și înainte de start, care pot fi adăugate după meci) și ora logării. O editare ulterioară a oricăruia dintre ele l-ar schimba (și un start reprogramat îl schimbă). Nu acoperă cotele de închidere, rezultatul sau înregistrarea pariului de valoare de mai sus; semnalele de valoare înregistrate live au propriul sigiliu în registrul public. Verifică în registrul public →

În fiecare zi, un instantaneu al întregii înregistrări publice este publicat într-un depozit Git public și marcat temporal cu OpenTimestamps. Instantaneele cu marcaj temporal nu sunt niciodată rescrise, iar istoricul Git arată orice diferență, astfel încât o modificare ulterioară a unui rând vechi este vizibilă prin compararea a două instantanee. Fișierul de corecții listează corecțiile pe care le-am anunțat. Verifică în jurnalul public →

Din 20 iunie 2026, înregistrarea publică este fotografiată zilnic (07:40 ora Bucureștiului: 04:40 UTC vara, 05:40 UTC iarna) într-un jurnal extern. Un pronostic este marcat temporal extern înainte de start doar dacă se afla într-un instantaneu luat înainte de meci; pronosticurile înregistrate în ziua meciului sau cele al căror preț Pinnacle a fost adăugat după înregistrare apar acolo pentru prima dată după start. Semnalele de valoare sunt înregistrate în timp real doar din 26 septembrie 2026; semnalele de valoare anterioare au fost reconstruite în acea dată.

Metodologie

Prețul corect vine chiar din piața de referință: eliminăm marja din cotele de tip Pinnacle — cel mai precis predictor public existent — și folosim modelul nostru calibrat Elo + formă ca verificare și ca alternativă acolo unde nu există preț de referință. Valoarea este semnalată doar când o casă de pariuri obișnuită cotează o selecție peste acel preț corect, niciodată pe outsideri (probabilitate implicită sub 30%), și niciodată dincolo de o zonă plauzibilă. De cele mai multe ori nu există valoare — și spunem asta.

Ți-a fost util? Trimite-l unui prieten care pariază.