Slovak Super Liga

Komárno vs Zemplín Michalovce

Nu este disponibil niciun preț al pieței de referință pentru acest meci. Modelul nostru propriu face din Komárno cel mai probabil rezultat la 43%; nu facem nicio evaluare de valoare fără un reper de referință. Formă recentă — Komárno: VEÎEÎ; Zemplín Michalovce: ÎÎEÎV.

Cel mai probabil rezultat nu este același lucru cu valoarea: valoarea este acolo unde o casă de pariuri plătește mai mult decât prețul corect, iar cele două pot indica rezultate diferite.

Verificare a valorii · Neverificat încă

Verificare a valorii

Neverificat încă

Nu avem acum o cotă de referință recentă, așa că nu dăm niciun semnal de valoare.

Cele două rezultate cele mai probabile

1/2 Acasă sau în deplasare 71% · așa cum a fost înregistrat

Niciun rezultat nu a avut o probabilitate de 55% sau mai mult când am înregistrat meciul, așa că această linie adună cele mai probabile două rezultate (șansă dublă).

1X2
Alte estimări
Modelul nostru43%29%29%

Referință, înregistrat = Pinnacle când am consemnat meciul (poate fi vechi de câteva zile). Modelul nostru = propria noastră estimare, care în medie anticipează mai slab decât piața.

Cote corecte (înregistrate) 1.40
Cotele de referință înregistrate pentru acest pronostic (Pinnacle) —
Rezultat (nu face parte din istoricul nostru) În așteptare

Toate piețele la prețul corect

Probabilitate corectă de la Pinnacle, cu marja eliminată, linie cu linie, lângă cel mai bun preț de la alte case de pariuri. Cotele Pinnacle la . Citim aceste piețe la fiecare 3 ore; sursa le actualizează singură la fiecare câteva ore (mai des aproape de începere).

Goluri: peste / sub

Linie PesteSub
1.5 82% corect 1.22 cel mai bun 1.22 · Bet365 18% corect 5.48 cel mai bun 4.20 · 1xBet
2.5 58% corect 1.72 cel mai bun 1.75 · Bet365 42% corect 2.39 cel mai bun 2.15 · Betano
3.5 35% corect 2.86 cel mai bun 2.75 · Bet365 65% corect 1.54 cel mai bun 1.45 · Betano
Toate liniile (8)
Linie PesteSub
1.5 82% corect 1.22 cel mai bun 1.22 · Bet365 18% corect 5.48 cel mai bun 4.20 · 1xBet
2.25 1.52 corect cel mai bun 1.45 · 1xBet 2.92 corect cel mai bun 2.50 · 1xBet
2.5 58% corect 1.72 cel mai bun 1.75 · Bet365 42% corect 2.39 cel mai bun 2.15 · Betano
2.75 1.90 corect cel mai bun 1.82 · 1xBet 2.12 corect cel mai bun 1.95 · SBO
3 2.19 corect cel mai bun 2.10 · Betano 1.84 corect cel mai bun 1.70 · Betano
3.25 2.53 corect cel mai bun 2.34 · 1xBet 1.66 corect cel mai bun 1.52 · 1xBet
3.5 35% corect 2.86 cel mai bun 2.75 · Bet365 65% corect 1.54 cel mai bun 1.45 · Betano
4.5 17% corect 5.76 cel mai bun 5.00 · Bet365 83% corect 1.21 cel mai bun 1.18 · Betano

Handicap asiatic (linia echipei gazdă)

Linie KomárnoZemplín Michalovce
−1.25 2.71 corect cel mai bun 2.40 · Marathonbet 1.58 corect cel mai bun 1.55 · Bet365
−1 2.32 corect cel mai bun 2.12 · 1xBet 1.76 corect cel mai bun 1.72 · Bet365
−0.75 1.94 corect cel mai bun 1.80 · Bet365 2.06 corect cel mai bun 2.00 · Bet365
−0.5 58% corect 1.74 cel mai bun 1.67 · Betano 42% corect 2.36 cel mai bun 2.25 · Bet365
−0.25 1.53 corect cel mai bun 1.45 · Bet365 2.90 corect cel mai bun 2.68 · Bet365
Toate liniile (9)
Linie KomárnoZemplín Michalovce
−1.75 3.94 corect cel mai bun 3.30 · Bet365 1.34 corect cel mai bun 1.32 · Bet365
−1.5 32% corect 3.11 cel mai bun 2.75 · Betfair Sportsbook 68% corect 1.47 cel mai bun 1.45 · Bet365
−1.25 2.71 corect cel mai bun 2.40 · Marathonbet 1.58 corect cel mai bun 1.55 · Bet365
−1 2.32 corect cel mai bun 2.12 · 1xBet 1.76 corect cel mai bun 1.72 · Bet365
−0.75 1.94 corect cel mai bun 1.80 · Bet365 2.06 corect cel mai bun 2.00 · Bet365
−0.5 58% corect 1.74 cel mai bun 1.67 · Betano 42% corect 2.36 cel mai bun 2.25 · Bet365
−0.25 1.53 corect cel mai bun 1.45 · Bet365 2.90 corect cel mai bun 2.68 · Bet365
0 1.32 corect cel mai bun 1.27 · Bet365 4.13 corect cel mai bun 3.55 · Bet365
+0.25 1.26 corect cel mai bun 1.22 · Bet365 4.80 corect cel mai bun 4.15 · Bet365

Goluri pe echipă

Komárno goluri

Linie PesteSub
1.5 59% corect 1.71 cel mai bun 1.67 · Bet365 41% corect 2.42 cel mai bun 2.20 · Betfair Sportsbook
Toate liniile (2)
Linie PesteSub
1.5 59% corect 1.71 cel mai bun 1.67 · Bet365 41% corect 2.42 cel mai bun 2.20 · Betfair Sportsbook
2.5 28% corect 3.52 cel mai bun 3.25 · Bet365 72% corect 1.40 cel mai bun 1.37 · Betano

Zemplín Michalovce goluri

Linie PesteSub
0.5 65% corect 1.53 cel mai bun 1.53 · Bet365 35% corect 2.88 cel mai bun 2.75 · Betfair Sportsbook
Toate liniile (2)
Linie PesteSub
0.5 65% corect 1.53 cel mai bun 1.53 · Bet365 35% corect 2.88 cel mai bun 2.75 · Betfair Sportsbook
1.5 27% corect 3.75 cel mai bun 3.50 · Bet365 73% corect 1.36 cel mai bun 1.35 · Betano

Prima repriză

Rezultat la pauză

1X2
44% corect 2.29 cel mai bun 2.22 · Betano 38% corect 2.63 cel mai bun 2.45 · William Hill 18% corect 5.49 cel mai bun 5.00 · Bet365

Goluri în prima repriză

Linie PesteSub
1.25 2.17 corect cel mai bun 2.05 · SBO 1.86 corect cel mai bun 1.75 · 1xBet
1.5 37% corect 2.69 cel mai bun 2.50 · Bet365 63% corect 1.59 cel mai bun 1.53 · 1xBet
Toate liniile (5)
Linie PesteSub
0.75 1.43 corect cel mai bun 1.35 · 1xBet 3.30 corect cel mai bun 2.86 · 1xBet
1 1.66 corect cel mai bun 1.70 · Betano 2.52 corect cel mai bun 2.27 · 1xBet
1.25 2.17 corect cel mai bun 2.05 · SBO 1.86 corect cel mai bun 1.75 · 1xBet
1.5 37% corect 2.69 cel mai bun 2.50 · Bet365 63% corect 1.59 cel mai bun 1.53 · 1xBet
1.75 3.51 corect cel mai bun 2.83 · 1xBet 1.40 corect cel mai bun 1.35 · 1xBet

Aceste cote vin dintr-un flux de date care se actualizează la câteva ore, deci o casă peste cota corectă nu e aici un semnal de valoare: semnalăm valoarea doar față de o cotă de referință de cel mult 90 de minute. Șansa dublă se calculează din probabilitățile corecte 1X2. Pe liniile întregi și pe sferturi, o parte sau toată miza poate fi rambursată, așa că acolo arătăm doar cota corectă: cota pragului de rentabilitate al pariului, nu o probabilitate de câștig. Cotele caselor cu peste 12% peste cota corectă sunt omise, ca erori ale fluxului de date.

Statistici echipă: meciuri recente

Până la ultimele 10 meciuri, toate competițiile; între paranteze: Komárno acasă, Zemplín Michalovce în deplasare.

Statistici echipă, meciuri recente
Statistici echipă, meciuri recenteKomárnoZemplín Michalovce
Goluri marcate pe meci 0.80 (0.70) 1.10 (0.80)
Goluri primite pe meci 1.30 (1.20) 1.90 (2.10)
Peste 2.5 goluri 50% (50%) 60% (60%)
Ambele echipe au marcat 60% (30%) 50% (30%)
Meciuri fără gol primit 20% (40%) 20% (20%)
Nu a marcat 40% (50%) 30% (50%)

Peste 2.5 goluri: Komárno în 50% și Zemplín Michalovce în 60% dintre meciurile recente; piața cotează asta la 58% pentru acest meci.

Din 10 meciuri pentru Komárno și 10 pentru Zemplín Michalovce. Forma este informație publică, deci prețul corect o include deja: bilanțul unei echipe este context, nu motiv de pariere.

Contextul meciului

Komárno a avut o medie de 0.8 goluri marcate și 1.0 goluri primite pe meci în ultimele 5 meciuri din baza noastră de date cu rezultate; Zemplín Michalovce a avut o medie de 0.8 și 2.4 în 5.

Aceste cifre provin din propriile noastre rezultate urmărite și din instantanee ale cotelor pentru acest meci — nu dintr-un feed generic de statistici.

Trenduri relevante pentru piață

Zemplín Michalovce a pierdut ultimele 2 meciuri.
Fără valoare Deja reflectat în prețul corect — nu există valoare aici pentru Zemplín Michalovce.

Afișăm trendul și dacă este deja inclus în preț. Majoritatea site-urilor arată seria și te lasă să presupui că ar trebui să pariezi pe ea.

De ce acest preț?

Komárno
V E Î E Î
medie 0.8 marcate · 1 primite (ultimele 5)
Zemplín Michalovce
Î Î E Î V
medie 0.8 marcate · 2.4 primite (ultimele 5)

Formă: cel mai recent meci primul.

Întâlniri directe recente
8 aug. 2026 Zemplín Michalovce 1–1 Komárno
2 nov. 2025 Komárno 1–1 Zemplín Michalovce
2 aug. 2025 Zemplín Michalovce 3–1 Komárno
11 mai 2025 Zemplín Michalovce 4–5 Komárno
30 mar. 2025 Komárno 0–1 Zemplín Michalovce

Forma recentă și întâlnirile directe provin din rezultatele noastre încheiate — contextul din spatele prețului corect. Prețul în sine vine din piața de referință, nu doar din acestea.

Dovadă și metodologie

Înregistrarea marcată cu timp a acestui pronostic și modul în care se calculează prețul corect.

Înregistrare publică, cu marcaj temporal

Înregistrat înainte de start
Înregistrarea predicției
Selecție 1/2 · Acasă sau în deplasare
Cotele înregistrate pentru predicție —
cotele de închidere Pinnacle (cu marjă) în așteptare
CLV predicției —
Rezultat În așteptare
Hashul predicției — amprentă de integritate a81060dfa4432749

Acest hash identifică pronosticul așa cum a fost înregistrat: echipele, ora de start, probabilitățile modelului nostru, cotele Pinnacle înregistrate pentru el (la logare sau, dacă nu au existat, primele cotate după logare și înainte de start, care pot fi adăugate după meci) și ora logării. O editare ulterioară a oricăruia dintre ele l-ar schimba (și un start reprogramat îl schimbă). Nu acoperă cotele de închidere, rezultatul sau înregistrarea pariului de valoare de mai sus; semnalele de valoare înregistrate live au propriul sigiliu în registrul public. Verifică în registrul public →

În fiecare zi, un instantaneu al întregii înregistrări publice este publicat într-un depozit Git public și marcat temporal cu OpenTimestamps. Instantaneele cu marcaj temporal nu sunt niciodată rescrise, iar istoricul Git arată orice diferență, astfel încât o modificare ulterioară a unui rând vechi este vizibilă prin compararea a două instantanee. Fișierul de corecții listează corecțiile pe care le-am anunțat. Verifică în jurnalul public →

Din 20 iunie 2026, înregistrarea publică este fotografiată zilnic (07:40 ora Bucureștiului: 04:40 UTC vara, 05:40 UTC iarna) într-un jurnal extern. Un pronostic este marcat temporal extern înainte de start doar dacă se afla într-un instantaneu luat înainte de meci; pronosticurile înregistrate în ziua meciului sau cele al căror preț Pinnacle a fost adăugat după înregistrare apar acolo pentru prima dată după start. Semnalele de valoare sunt înregistrate în timp real doar din 26 septembrie 2026; semnalele de valoare anterioare au fost reconstruite în acea dată.

Metodologie

Prețul corect vine chiar din piața de referință: eliminăm marja din cotele de tip Pinnacle — cel mai precis predictor public existent — și folosim modelul nostru calibrat Elo + formă ca verificare și ca alternativă acolo unde nu există preț de referință. Valoarea este semnalată doar când o casă de pariuri obișnuită cotează o selecție peste acel preț corect, niciodată pe outsideri (probabilitate implicită sub 30%), și niciodată dincolo de o zonă plauzibilă. De cele mai multe ori nu există valoare — și spunem asta.

Ți-a fost util? Trimite-l unui prieten care pariază.