America de Sud

Pronosticuri Copa Libertadores

Probabilități corecte, fără marjă, pentru fiecare meci Copa Libertadores, semnale de valoare când o casă de pariuri greșește și clasamentul — construite din datele pieței de referință (Pinnacle), nu din intuiție.

Meciuri auditate viitoare

cel mai bun preț al casei de pariuri lângă prețul corect (Pinnacle, fără marjă)

Încă nu există cotă corectă pentru niciun meci. Cotele corecte apar după ce Pinnacle cotează un meci, de obicei cu aproximativ o săptămână înainte de începere.

Meciuri programate

  • Estudiantes L.P. – Palmeiras

Rezultate recente — ce s-a întâmplat lângă viziunea pieței înainte de start

DatăMeciScorPiața a dat acest rezultat
Flamengo – Estudiantes L.P. 0–0 (penalty-uri) —
Palmeiras – Fluminense 0–1 (penalty-uri) —
Estudiantes L.P. – Flamengo 0–0 31%
Fluminense – Palmeiras 1–2 34%
Flamengo – Independiente del Valle 1–1 15%
Corinthians – Estudiantes L.P. 0–1 21%
LDU de Quito – Palmeiras 3–2 (penalty-uri) —
Platense – Fluminense 2–1 32%
Independiente del Valle – Flamengo 0–2 37%
Estudiantes L.P. – Corinthians 1–1 36%

Cota de închidere Pinnacle fără marjă: șansa pieței pentru rezultatul care s-a produs. Un număr mic înseamnă că rezultatul a fost o surpriză, nu că cineva ar fi putut ști. O liniuță înseamnă că nu am stabilit prețul pentru acel meci sau că a mers în prelungiri.

Clasament — sezonul 2026 · clasament oficial al ligii

Clasament oficial din API-Football, la . Îl citim din nou după încheierea meciurilor.

# Echipă M V E Î GM GP DG Pcte
Group A
1 Flamengo 6 5 1 0 14 2 +12 16
2 Estudiantes L.P. 6 2 3 1 6 5 +1 9
3 Independiente Medellin 6 2 1 3 6 11 -5 7
4 Cusco 6 0 1 5 4 12 -8 1
Group B
1 Coquimbo Unido 6 3 1 2 8 6 +2 10
2 Deportes Tolima 6 2 2 2 7 6 +1 8
3 Club Nacional 6 2 2 2 7 9 -2 8
4 Universitario 6 1 3 2 5 6 -1 6
Group C
1 Independ. Rivadavia 6 5 1 0 15 6 +9 16
2 Fluminense 6 2 2 2 7 7 +0 8
3 Bolívar 6 1 2 3 6 8 -2 5
4 Deportivo La Guaira 6 0 3 3 6 13 -7 3
Group D
1 U. Catolica 6 4 1 1 8 4 +4 13
2 Cruzeiro 6 3 2 1 8 3 +5 11
3 Boca Juniors 6 2 1 3 6 5 +1 7
4 Barcelona SC 6 1 0 5 2 12 -10 3
Group E
1 Corinthians 6 3 2 1 8 4 +4 11
2 Platense 6 3 1 2 8 7 +1 10
3 Santa Fe 6 2 2 2 6 7 -1 8
4 Penarol 6 0 3 3 4 8 -4 3
Group F
1 Cerro Porteno 6 4 1 1 6 2 +4 13
2 Palmeiras 6 3 2 1 10 5 +5 11
3 Sporting Cristal 6 2 0 4 6 9 -3 6
4 Junior 6 1 1 4 5 11 -6 4
Group G
1 LDU de Quito 6 4 0 2 8 5 +3 12
2 Mirassol 6 4 0 2 7 4 +3 12
3 Lanus 6 3 0 3 3 7 -4 9
4 Always Ready 6 1 0 5 7 9 -2 3
Group H
1 Independiente del Valle 6 4 1 1 11 6 +5 13
2 Rosario Central 6 4 1 1 9 1 +8 13
3 UCV 6 3 0 3 7 11 -4 9
4 Libertad Asuncion 6 0 0 6 4 13 -9 0

Statistici echipă în acest sezon

153 meciuri în acest sezon: 2.11 goluri pe meci, 33% peste 2.5, 43% ambele echipe au marcat. xG 2.28 pe meci (din 137 meciuri); 9.0 cornere și 4.8 cartonașe pe meci (din 153 meciuri cu statistici).

EchipăMJGMGP Peste 2.5BTTSMeciuri fără gol primit xG pentru / împotrivă CornereCartonașe
UCV 61.171.83 67%33%33% 1.19 / 2.13 8.22.8
Independ. Rivadavia 82.000.88 50%75%25% 1.64 / 0.73 8.42.3
Juventud 61.331.33 50%67%17% 1.31 / 1.10 8.01.7
Carabobo FC 41.250.75 50%50%25% 1.09 / 1.39 10.53.0
Club Nacional 61.171.50 50%50%33% 0.76 / 1.46 12.22.3
Always Ready 61.171.50 50%33%17% 1.16 / 1.80 10.73.0
U. Catolica 81.131.00 50%50%38% 0.97 / 1.06 8.62.1
Deportivo La Guaira 61.002.17 50%83%17% 0.59 / 1.91 10.02.0
Cusco 60.672.00 50%50%0% 0.82 / 1.86 8.72.5
Libertad Asuncion 60.672.17 50%50%0% 0.74 / 1.79 8.52.0
Independiente Medellin 91.221.22 44%67%22% 0.89 / 1.19 9.12.3
Fluminense 121.081.00 42%58%33% 0.92 / 0.79 7.52.4
Deportes Tolima 120.921.00 42%17%50% 1.16 / 1.14 8.82.3
Independiente del Valle 101.601.00 40%50%30% 2.01 / 0.88 9.81.5
Platense 101.101.10 40%60%20% 1.11 / 0.70 8.12.2
Sporting Cristal 101.001.30 40%40%40% 1.27 / 1.18 9.72.7
Cruzeiro 81.250.75 38%50%50% 1.42 / 1.07 7.83.0
Coquimbo Unido 81.130.88 38%38%38% 1.29 / 0.92 11.42.4
Palmeiras 121.420.92 33%58%25% 1.55 / 0.71 10.21.5
Bolívar 61.001.33 33%67%17% 0.87 / 1.14 9.31.8
Boca Juniors 61.000.83 33%33%17% 1.36 / 0.81 8.83.0
Santa Fe 61.001.17 33%67%17% 0.62 / 0.97 9.03.0
Universitario 60.831.00 33%33%50% 0.87 / 0.96 11.21.7
Junior 60.831.83 33%50%0% 1.19 / 1.44 10.02.2
Barcelona SC 100.501.40 30%20%30% 0.61 / 1.62 7.13.5
Flamengo 111.550.45 27%46%55% 1.73 / 0.71 9.51.3
Rosario Central 81.130.25 25%0%75% 1.73 / 0.96 9.92.4
2 de Mayo 41.000.75 25%50%50% 1.12 / 1.72 7.32.5
O'Higgins 40.751.00 25%25%50% 1.00 / 1.29 8.53.3
Deportivo Tachira FC 40.750.75 25%25%50% 0.91 / 1.50 8.52.8
LDU de Quito 101.200.90 20%30%40% 1.20 / 1.02 10.42.4
Estudiantes L.P. 121.000.58 17%50%42% 1.17 / 0.80 8.63.2
Penarol 60.671.33 17%67%0% 0.93 / 0.89 7.52.8
Lanus 60.501.17 17%0%50% 0.93 / 0.90 9.82.0
Mirassol 81.000.63 13%25%50% 1.03 / 0.76 10.02.9
Corinthians 101.000.60 0%30%50% — 9.21.5
Cerro Porteno 80.880.50 0%25%50% 0.66 / 1.27 8.92.8
Botafogo 40.750.75 0%25%25% 1.11 / 0.94 7.01.8

Goluri pe meci și procente din rezultatele noastre din acest sezon; xG, cornere (pentru + împotrivă) și cartonașe doar acolo unde liga are statistici de meci. Sortate după rata peste 2.5. Forma este context: piața o include în preț.

Pronosticuri fotbal, răspunsuri oneste

Care sunt cele mai bune pronosticuri pentru Copa Libertadores?

Cea mai precisă prognoză publică pentru Copa Libertadores este piața de pariuri, cu marja eliminată. Publicăm exact asta — probabilitatea corectă și cotele corecte pentru fiecare meci Copa Libertadores — și semnalăm doar meciurile pe care o casă de pariuri obișnuită le cotează greșit. Niciun tipster nu bate în mod constant cota de închidere și nu pretindem asta.

Oferiți ponturi de pariuri Copa Libertadores?

Publicăm un audit, nu ponturi. Pentru fiecare meci Copa Libertadores primești prețul corect și o verificare onestă a valorii; pronosticurile sunt înregistrate înainte de start și încheiate și evaluate public, atât câștigurile, cât și pierderile, în istoricul nostru.

Ți-a fost util? Trimite-l unui prieten care pariază.