America de Sud

Pronosticuri Copa Sudamericana

Probabilități corecte, fără marjă, pentru fiecare meci Copa Sudamericana, semnale de valoare când o casă de pariuri greșește și clasamentul — construite din datele pieței de referință (Pinnacle), nu din intuiție.

Meciuri auditate viitoare

cel mai bun preț al casei de pariuri lângă prețul corect (Pinnacle, fără marjă)

Încă nu există cotă corectă pentru niciun meci. Cotele corecte apar după ce Pinnacle cotează un meci, de obicei cu aproximativ o săptămână înainte de începere.

Meciuri programate

  • Atletico-MG – Boca Juniors

Rezultate recente — ce s-a întâmplat lângă viziunea pieței înainte de start

DatăMeciScorPiața a dat acest rezultat
Atletico Torque – Atletico-MG 2–0 30%
Vasco DA Gama – Boca Juniors 1–3 32%
Atletico-MG – Atletico Torque 3–0 67%
Boca Juniors – Vasco DA Gama 0–1 23%
Atletico Torque – Cienciano 3–0 64%
Atletico-MG – Santos 4–2 (penalty-uri) —
Sao Paulo – Boca Juniors 1–1 33%
Vasco DA Gama – Santa Fe 2–0 70%
Cienciano – Atletico Torque 2–0 66%
Santos – Atletico-MG 2–0 40%

Cota de închidere Pinnacle fără marjă: șansa pieței pentru rezultatul care s-a produs. Un număr mic înseamnă că rezultatul a fost o surpriză, nu că cineva ar fi putut ști. O liniuță înseamnă că nu am stabilit prețul pentru acel meci sau că a mers în prelungiri.

Clasament — sezonul 2026 · clasament oficial al ligii

Clasament oficial din API-Football, la . Îl citim din nou după încheierea meciurilor.

# Echipă M V E Î GM GP DG Pcte
Group A
1 Macara 6 2 4 0 6 3 +3 10
2 Tigre 6 2 3 1 8 5 +3 9
3 America de Cali 6 2 3 1 6 5 +1 9
4 Alianza Atletico 6 0 2 4 2 9 -7 2
Group B
1 Atletico-MG 6 3 1 2 8 6 +2 10
2 Cienciano 6 2 2 2 5 7 -2 8
3 Juventud 6 1 4 1 10 7 +3 7
4 Puerto Cabello 6 2 1 3 6 9 -3 7
Group C
1 Sao Paulo 6 3 3 0 6 1 +5 12
2 O'Higgins 6 3 1 2 8 6 +2 10
3 Millonarios 6 2 2 2 7 7 +0 8
4 Boston River 6 1 0 5 5 12 -7 3
Group D
1 Deportivo Recoleta 6 1 5 0 6 5 +1 8
2 Santos 6 1 4 1 8 6 +2 7
3 San Lorenzo 6 1 4 1 6 5 +1 7
4 Deportivo Cuenca 6 1 3 2 3 7 -4 6
Group E
1 Botafogo 6 5 1 0 15 5 +10 16
2 Caracas FC 6 2 3 1 9 9 +0 9
3 Racing Club 6 2 2 2 11 9 +2 8
4 Independiente 6 0 0 6 3 15 -12 0
Group F
1 Atletico Torque 6 4 1 1 11 5 +6 13
2 Gremio 6 3 2 1 8 3 +5 11
3 Deportivo Riestra 6 1 2 3 4 10 -6 5
4 Palestino 6 0 3 3 1 6 -5 3
Group G
1 Olimpia 6 4 1 1 10 6 +4 13
2 Vasco DA Gama 6 3 1 2 10 6 +4 10
3 A. Italiano 6 2 1 3 7 9 -2 7
4 Barracas Central 6 0 3 3 2 8 -6 3
Group H
1 River Plate 6 4 2 0 9 3 +6 14
2 RB Bragantino 6 3 1 2 12 5 +7 10
3 Carabobo FC 6 3 0 3 6 5 +1 9
4 Blooming 6 0 1 5 3 17 -14 1

Statistici echipă în acest sezon

156 meciuri în acest sezon: 2.31 goluri pe meci, 39% peste 2.5, 42% ambele echipe au marcat. xG 2.43 pe meci (din 143 meciuri); 9.1 cornere și 4.9 cartonașe pe meci (din 156 meciuri cu statistici).

EchipăMJGMGP Peste 2.5BTTSMeciuri fără gol primit xG pentru / împotrivă CornereCartonașe
Botafogo 82.131.38 75%63%38% 2.52 / 1.08 10.52.4
Racing Club 61.831.50 67%83%17% 1.91 / 1.53 10.02.3
Vasco DA Gama 141.500.86 57%43%57% 1.40 / 0.90 10.02.9
Blooming 70.862.43 57%29%14% 1.17 / 1.22 9.03.0
Independiente Petrolero 70.432.14 57%29%14% 1.05 / 2.54 8.02.3
Olimpia 91.331.11 56%44%44% 1.36 / 1.21 9.12.7
Santos 121.831.17 50%67%25% 1.99 / 0.89 8.91.9
Juventud 61.671.17 50%83%17% 1.30 / 0.67 8.31.3
Bolívar 41.501.50 50%75%25% 1.62 / 1.25 10.81.5
Atletico-MG 121.501.17 50%42%33% 1.12 / 1.39 9.01.7
Deportivo Riestra 60.671.67 50%50%17% 0.94 / 1.17 10.32.3
Atletico Torque 131.540.85 46%31%54% 1.14 / 1.12 9.92.1
Caracas FC 91.001.56 44%56%22% 1.06 / 1.77 8.21.9
Millonarios 71.431.14 43%57%29% 1.69 / 0.94 11.92.4
A. Italiano 71.141.43 43%71%14% 0.92 / 1.61 9.62.7
Puerto Cabello 70.861.29 43%29%29% 1.09 / 1.28 6.61.9
Deportivo Cuenca 70.861.00 43%14%57% 0.80 / 1.34 7.62.3
Tigre 101.301.00 40%50%30% 1.05 / 0.76 7.42.7
Boca Juniors 81.630.63 38%38%38% 1.97 / 0.71 8.91.3
Gremio 81.250.88 38%25%50% 1.38 / 1.27 9.93.1
Deportivo Recoleta 90.891.44 33%67%22% 0.73 / 2.15 9.23.3
Barracas Central 60.331.33 33%33%33% 0.68 / 1.48 9.04.5
Cienciano 131.381.15 31%31%31% 1.19 / 1.24 8.92.5
RB Bragantino 101.500.80 30%30%40% 1.48 / 0.90 10.22.8
America de Cali 71.140.86 29%57%29% 1.42 / 0.83 7.32.9
Boston River 70.861.71 29%29%14% 0.65 / 1.66 11.32.1
River Plate 81.250.50 25%50%50% 1.47 / 0.89 6.92.8
O'Higgins 81.130.88 25%25%50% 1.15 / 1.05 10.52.8
Macara 90.890.56 22%33%67% 0.85 / 0.88 10.42.9
Carabobo FC 61.000.83 17%17%50% 0.93 / 1.51 10.22.2
Santa Fe 61.000.50 17%17%67% 1.49 / 1.00 7.51.2
San Lorenzo 61.000.83 17%50%33% 1.48 / 0.80 8.31.5
Alianza Atletico 70.571.29 14%29%29% 1.07 / 1.44 8.42.9
Palestino 70.431.00 14%29%29% 0.84 / 1.01 8.63.1
Sao Paulo 101.100.50 10%40%50% 1.07 / 0.92 10.22.2

Goluri pe meci și procente din rezultatele noastre din acest sezon; xG, cornere (pentru + împotrivă) și cartonașe doar acolo unde liga are statistici de meci. Sortate după rata peste 2.5. Forma este context: piața o include în preț.

Pronosticuri fotbal, răspunsuri oneste

Care sunt cele mai bune pronosticuri pentru Copa Sudamericana?

Cea mai precisă prognoză publică pentru Copa Sudamericana este piața de pariuri, cu marja eliminată. Publicăm exact asta — probabilitatea corectă și cotele corecte pentru fiecare meci Copa Sudamericana — și semnalăm doar meciurile pe care o casă de pariuri obișnuită le cotează greșit. Niciun tipster nu bate în mod constant cota de închidere și nu pretindem asta.

Oferiți ponturi de pariuri Copa Sudamericana?

Publicăm un audit, nu ponturi. Pentru fiecare meci Copa Sudamericana primești prețul corect și o verificare onestă a valorii; pronosticurile sunt înregistrate înainte de start și încheiate și evaluate public, atât câștigurile, cât și pierderile, în istoricul nostru.

Ți-a fost util? Trimite-l unui prieten care pariază.