Pronosticuri England Premier League 2 Division One
Cotele corecte, fără marjă, pentru fiecare meci England Premier League 2 Division One, din prețul Pinnacle, plus rezultatele recente și clasamentul.
Meciuri viitoare la prețul corect
Pinnacle fără marjă · afișat după ce Pinnacle cotează meciul, de obicei cu o zi sau două înainte de startNiciun meci nu are încă un preț Pinnacle. Cotele apar de obicei cu o zi sau două înainte de start.
Meciuri programate
- Birmingham City U21 – West Ham United U21
- Stoke City U21 – Fulham U21
- Reading U21 – Newcastle United U21
- Sunderland U21 – Blackburn Rovers U21
- Nottingham Forest U21 – Leicester City U21
- Brentford U21 – Wolves U21
- Southampton U21 – Norwich City U21
- West Bromwich Albion U21 – Liverpool U21
- Ipswich Town U21 – Manchester City U21
- Leeds United U21 – AFC Bournemouth U21
Doar pentru referință: meciurile England Premier League 2 Division One nu fac parte din istoricul nostru, semnalele de valoare sau experimentele noastre. Fiecare pagină de meci arată momentul la care prețul a fost citit.
Rezultate recente — ce s-a întâmplat lângă viziunea pieței înainte de start
| Dată | Meci | Scor | Piața a dat acest rezultat |
|---|---|---|---|
| Blackburn Rovers U21 – West Bromwich Albion U21 | 4–2 | 36% | |
| AFC Bournemouth U21 – Brentford U21 | 3–4 | 38% | |
| Crystal Palace U21 – Southampton U21 | 2–5 | 44% | |
| Derby County U21 – Norwich City U21 | 3–4 | 41% | |
| Newcastle United U21 – Sunderland U21 | 3–2 | 32% | |
| Middlesbrough U21 – Tottenham Hotspur U21 | 1–2 | 37% | |
| Leicester City U21 – Arsenal U21 | 4–1 | 36% | |
| Chelsea U21 – Liverpool U21 | 2–2 | 20% | |
| Reading U21 – Nottingham Forest U21 | 2–1 | 29% | |
| West Ham United U21 – Burnley U21 | 3–1 | 62% |
Cota de închidere Pinnacle fără marjă: șansa pieței pentru rezultatul care s-a produs. Un număr mic înseamnă că rezultatul a fost o surpriză, nu că cineva ar fi putut ști. O liniuță înseamnă că nu am stabilit prețul pentru acel meci sau că a mers în prelungiri.
Clasament — calculat din propriile noastre rezultate închise · sezonul 2026/27
Reconstituit din meciurile din setul de date TipsAudit — nu este clasamentul oficial al ligii. Echipele pot afișa un număr diferit de meciuri jucate, iar fazele de play-off sau play-out nu sunt separate. Pentru clasamentul oficial, folosiți sursa proprie a ligii.
| # | Echipă | M | V | E | Î | GM | GP | DG | Pcte |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tottenham Hotspur U21 | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 8 | +9 | 16 |
| 2 | Southampton U21 | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 4 | +8 | 13 |
| 3 | Chelsea U21 | 6 | 4 | 1 | 1 | 17 | 11 | +6 | 13 |
| 4 | Norwich City U21 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 10 | +4 | 13 |
| 5 | Nottingham Forest U21 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 11 | +0 | 12 |
| 6 | Liverpool U21 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 6 | +5 | 11 |
| 7 | Sunderland U21 | 6 | 3 | 1 | 2 | 17 | 14 | +3 | 10 |
| 8 | Fulham U21 | 6 | 3 | 1 | 2 | 16 | 14 | +2 | 10 |
| 9 | AFC Bournemouth U21 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 13 | +1 | 10 |
| 10 | Reading U21 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 8 | +1 | 10 |
| 11 | Manchester United U21 | 4 | 3 | 0 | 1 | 14 | 6 | +8 | 9 |
| 12 | Brentford U21 | 6 | 3 | 0 | 3 | 15 | 13 | +2 | 9 |
| 13 | Everton U21 | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 | +2 | 8 |
| 14 | Brighton U21 | 6 | 2 | 2 | 2 | 14 | 14 | +0 | 8 |
| 15 | West Ham United U21 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | +0 | 8 |
| 16 | Aston Villa U21 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 8 | +0 | 8 |
| 17 | Crystal Palace U21 | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 8 | +1 | 7 |
| 18 | Derby County U21 | 6 | 2 | 1 | 3 | 16 | 16 | +0 | 7 |
| 19 | Leeds United U21 | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 13 | -1 | 7 |
| 20 | Manchester City U21 | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 9 | +2 | 6 |
| 21 | Ipswich Town U21 | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 10 | +1 | 6 |
| 22 | Blackburn Rovers U21 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 9 | -1 | 6 |
| 23 | Stoke City U21 | 6 | 1 | 1 | 4 | 11 | 11 | +0 | 4 |
| 24 | Leicester City U21 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 10 | -5 | 4 |
| 25 | Arsenal U21 | 6 | 0 | 4 | 2 | 7 | 13 | -6 | 4 |
| 26 | Burnley U21 | 6 | 1 | 0 | 5 | 9 | 13 | -4 | 3 |
| 27 | Newcastle United U21 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 11 | -7 | 3 |
| 28 | Wolves U21 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 11 | -9 | 3 |
| 29 | Middlesbrough U21 | 6 | 0 | 2 | 4 | 9 | 14 | -5 | 2 |
| 30 | Birmingham City U21 | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 16 | -11 | 2 |
| 31 | West Bromwich Albion U21 | 5 | 0 | 1 | 4 | 11 | 17 | -6 | 1 |
Statistici echipă în acest sezon
83 meciuri în acest sezon: 4.04 goluri pe meci, 78% peste 2.5, 72% ambele echipe au marcat.
| Echipă | MJ | GM | GP | Peste 2.5 | BTTS | Meciuri fără gol primit |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 3.50 | 1.50 | 100% | 75% | 25% | |
| 6 | 2.83 | 2.33 | 100% | 100% | 0% | |
| 6 | 2.83 | 1.83 | 100% | 100% | 0% | |
| 4 | 2.75 | 2.50 | 100% | 50% | 25% | |
| 4 | 2.75 | 2.25 | 100% | 75% | 25% | |
| 6 | 2.67 | 2.33 | 100% | 83% | 17% | |
| 6 | 2.67 | 2.67 | 100% | 83% | 17% | |
| 6 | 2.33 | 2.17 | 100% | 100% | 0% | |
| 6 | 2.33 | 2.33 | 100% | 83% | 17% | |
| 5 | 2.20 | 3.40 | 100% | 100% | 0% | |
| 6 | 2.83 | 1.33 | 83% | 83% | 17% | |
| 6 | 2.50 | 2.17 | 83% | 83% | 0% | |
| 6 | 1.83 | 1.83 | 83% | 83% | 17% | |
| 6 | 1.83 | 1.83 | 83% | 67% | 33% | |
| 6 | 1.50 | 2.33 | 83% | 83% | 0% | |
| 5 | 2.40 | 2.60 | 80% | 80% | 20% | |
| 5 | 1.00 | 3.20 | 80% | 40% | 20% | |
| 4 | 2.00 | 2.25 | 75% | 75% | 25% | |
| 4 | 1.00 | 2.75 | 75% | 50% | 0% | |
| 4 | 0.50 | 2.75 | 75% | 25% | 0% | |
| 6 | 2.33 | 1.67 | 67% | 67% | 33% | |
| 6 | 1.50 | 1.33 | 67% | 67% | 17% | |
| 6 | 1.50 | 2.17 | 67% | 67% | 0% | |
| 6 | 1.17 | 2.17 | 67% | 83% | 17% | |
| 5 | 2.40 | 0.80 | 60% | 60% | 40% | |
| 5 | 1.60 | 1.60 | 60% | 60% | 20% | |
| 5 | 1.00 | 2.00 | 60% | 40% | 20% | |
| 6 | 1.83 | 1.00 | 50% | 67% | 17% | |
| 6 | 1.67 | 1.67 | 50% | 50% | 50% | |
| 5 | 1.80 | 1.60 | 40% | 60% | 20% | |
| 5 | 1.20 | 0.80 | 40% | 60% | 40% |
Goluri pe meci și procente din rezultatele noastre din acest sezon; xG, cornere (pentru + împotrivă) și cartonașe doar acolo unde liga are statistici de meci. Sortate după rata peste 2.5. Forma este context: piața o include în preț.
Pronosticuri fotbal, răspunsuri oneste
Care sunt cele mai bune pronosticuri pentru England Premier League 2 Division One?
Cea mai precisă previziune publică pentru England Premier League 2 Division One este piața de pariuri fără marjă. Afișăm prețul Pinnacle pentru fiecare meci England Premier League 2 Division One, după eliminarea marjei, imediat ce Pinnacle îl cotează, de obicei cu o zi sau două înainte de start.
Oferiți ponturi de pariuri England Premier League 2 Division One?
Publicăm un audit, nu ponturi. Pentru England Premier League 2 Division One afișăm doar prețul corect: aceste meciuri nu fac parte din istoricul nostru, semnalele de valoare sau experimentele noastre.
Măsurat de TipsAudit
- Cel mai precis site de pronosticuri fotbal? Clasat față de cota de închidere
- Pronosticuri fotbal 100% sigure? Cât de des câștigă cu adevărat favoriții
- Pariuri combinate astăzi, cu șansa reală să câștige
- Este Statarea corect? Auditat față de cota de închidere
- Este WinDrawWin corect? Auditat față de cota de închidere
- Este ProSoccer.gr corect? Auditat față de cota de închidere
- Audit independent al tipsterilor: track record verificat
- Cum verifici dacă un tipster este legitim
- Poți verifica un tipster de Telegram? Ce am găsit citindu-le pronosticurile
- Sunt precise site-urile gratuite de pronosticuri la fotbal? Le măsurăm public
- Care casă de pariuri are cea mai mică marjă? Index live
- Găsitor gratuit de pariuri de valoare pentru fotbal
- Ce este CLV (valoarea față de cota de închidere)?
- Set de date gratuit cu pronosticuri de fotbal și cotele de închidere (CSV)
- Istoricul nostru complet: fiecare pronostic, inclusiv pierderile