Pronosticuri Japan J3 League
Cotele corecte, fără marjă, pentru fiecare meci Japan J3 League, din prețul Pinnacle, plus rezultatele recente și clasamentul.
Meciuri viitoare la prețul corect
Pinnacle fără marjă · afișat după ce Pinnacle cotează meciul, de obicei cu o zi sau două înainte de start| Ora | Meci | 1 | X | 2 | Valoare |
|---|---|---|---|---|---|
| 59% corect 1.70 | 23% corect 4.39 | 19% corect 5.39 | Doar prețul corect | ||
| 36% corect 2.80 | 27% corect 3.65 | 37% corect 2.72 | Doar prețul corect | ||
| 49% corect 2.04 | 25% corect 4.05 | 26% corect 3.81 | Doar prețul corect | ||
| 22% corect 4.54 | 24% corect 4.18 | 54% corect 1.85 | Doar prețul corect | ||
| 37% corect 2.71 | 23% corect 4.41 | 40% corect 2.48 | Doar prețul corect | ||
| 27% corect 3.77 | 26% corect 3.81 | 47% corect 2.12 | Doar prețul corect | ||
| 28% corect 3.53 | 24% corect 4.11 | 47% corect 2.11 | Doar prețul corect | ||
| 54% corect 1.84 | 23% corect 4.38 | 23% corect 4.40 | Doar prețul corect | ||
| 33% corect 3.04 | 28% corect 3.53 | 39% corect 2.58 | Doar prețul corect |
Doar pentru referință: meciurile Japan J3 League nu fac parte din istoricul nostru, semnalele de valoare sau experimentele noastre. Fiecare pagină de meci arată momentul la care prețul a fost citit.
Rezultate recente — ce s-a întâmplat lângă viziunea pieței înainte de start
| Dată | Meci | Scor | Piața a dat acest rezultat |
|---|---|---|---|
| Kagoshima United – Roasso Kumamoto | 1–1 | 26% | |
| Parceiro Nagano – Biwako Shiga | 3–1 | 37% | |
| FC Ryukyu – Gainare Tottori | 5–2 | 54% | |
| Renofa Yamaguchi – Kitakyushu | 0–2 | 17% | |
| Kochi United – Sagamihara | 1–3 | 48% | |
| Fukushima United – Matsumoto Yamaga | 1–3 | 41% | |
| Kamatamare Sanuki – Nara Club | 0–2 | 40% | |
| Tochigi SC – Ehime FC | 2–0 | 33% | |
| Kanazawa – Thespakusatsu Gunma | 4–0 | 54% | |
| FC Gifu – Osaka | 1–0 | 50% |
Cota de închidere Pinnacle fără marjă: șansa pieței pentru rezultatul care s-a produs. Un număr mic înseamnă că rezultatul a fost o surpriză, nu că cineva ar fi putut ști. O liniuță înseamnă că nu am stabilit prețul pentru acel meci sau că a mers în prelungiri.
Clasament — calculat din propriile noastre rezultate închise · sezonul 2026/27
Reconstituit din meciurile din setul de date TipsAudit — nu este clasamentul oficial al ligii. Echipele pot afișa un număr diferit de meciuri jucate, iar fazele de play-off sau play-out nu sunt separate. Pentru clasamentul oficial, folosiți sursa proprie a ligii.
| # | Echipă | M | V | E | Î | GM | GP | DG | Pcte |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kagoshima United | 14 | 9 | 3 | 2 | 28 | 17 | +11 | 30 |
| 2 | Ehime FC | 14 | 8 | 2 | 4 | 30 | 21 | +9 | 26 |
| 3 | Renofa Yamaguchi | 14 | 8 | 2 | 4 | 19 | 11 | +8 | 26 |
| 4 | Nara Club | 14 | 8 | 2 | 4 | 25 | 21 | +4 | 26 |
| 5 | FC Gifu | 14 | 8 | 1 | 5 | 25 | 13 | +12 | 25 |
| 6 | Sagamihara | 14 | 7 | 4 | 3 | 24 | 15 | +9 | 25 |
| 7 | Roasso Kumamoto | 14 | 6 | 6 | 2 | 16 | 8 | +8 | 24 |
| 8 | Osaka | 14 | 6 | 5 | 3 | 23 | 14 | +9 | 23 |
| 9 | FC Ryukyu | 14 | 7 | 2 | 5 | 21 | 17 | +4 | 23 |
| 10 | Kanazawa | 14 | 6 | 2 | 6 | 27 | 19 | +8 | 20 |
| 11 | Parceiro Nagano | 14 | 6 | 2 | 6 | 20 | 20 | +0 | 20 |
| 12 | Kitakyushu | 14 | 5 | 4 | 5 | 21 | 22 | -1 | 19 |
| 13 | Matsumoto Yamaga | 14 | 4 | 5 | 5 | 15 | 16 | -1 | 17 |
| 14 | Tochigi SC | 14 | 4 | 5 | 5 | 14 | 16 | -2 | 17 |
| 15 | Gainare Tottori | 14 | 4 | 3 | 7 | 15 | 28 | -13 | 15 |
| 16 | Fukushima United | 14 | 4 | 2 | 8 | 27 | 32 | -5 | 14 |
| 17 | Biwako Shiga | 14 | 4 | 2 | 8 | 18 | 27 | -9 | 14 |
| 18 | Thespakusatsu Gunma | 14 | 4 | 1 | 9 | 12 | 26 | -14 | 13 |
| 19 | Kamatamare Sanuki | 14 | 2 | 2 | 10 | 15 | 27 | -12 | 8 |
| 20 | Kochi United | 14 | 1 | 3 | 10 | 6 | 31 | -25 | 6 |
Statistici echipă în acest sezon
140 meciuri în acest sezon: 2.86 goluri pe meci, 56% peste 2.5, 55% ambele echipe au marcat.
| Echipă | MJ | GM | GP | Peste 2.5 | BTTS | Meciuri fără gol primit |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 1.93 | 2.29 | 93% | 93% | 0% | |
| 14 | 2.14 | 1.50 | 71% | 71% | 21% | |
| 14 | 1.29 | 1.93 | 71% | 50% | 21% | |
| 14 | 2.00 | 1.21 | 64% | 79% | 14% | |
| 14 | 1.79 | 1.50 | 64% | 64% | 29% | |
| 14 | 1.71 | 1.07 | 64% | 71% | 29% | |
| 14 | 1.07 | 1.93 | 64% | 50% | 14% | |
| 14 | 1.93 | 1.36 | 57% | 64% | 21% | |
| 14 | 1.50 | 1.57 | 57% | 64% | 21% | |
| 14 | 1.50 | 1.21 | 57% | 50% | 29% | |
| 14 | 1.07 | 2.00 | 57% | 50% | 21% | |
| 14 | 1.79 | 0.93 | 50% | 36% | 43% | |
| 14 | 1.64 | 1.00 | 50% | 57% | 29% | |
| 14 | 1.43 | 1.43 | 50% | 64% | 21% | |
| 14 | 0.86 | 1.86 | 50% | 50% | 14% | |
| 14 | 1.07 | 1.14 | 43% | 50% | 36% | |
| 14 | 0.43 | 2.21 | 43% | 36% | 14% | |
| 14 | 1.36 | 0.79 | 36% | 29% | 57% | |
| 14 | 1.14 | 0.57 | 36% | 29% | 57% | |
| 14 | 1.00 | 1.14 | 36% | 43% | 43% |
Goluri pe meci și procente din rezultatele noastre din acest sezon; xG, cornere (pentru + împotrivă) și cartonașe doar acolo unde liga are statistici de meci. Sortate după rata peste 2.5. Forma este context: piața o include în preț.
Pronosticuri fotbal, răspunsuri oneste
Care sunt cele mai bune pronosticuri pentru Japan J3 League?
Cea mai precisă previziune publică pentru Japan J3 League este piața de pariuri fără marjă. Afișăm prețul Pinnacle pentru fiecare meci Japan J3 League, după eliminarea marjei, imediat ce Pinnacle îl cotează, de obicei cu o zi sau două înainte de start.
Oferiți ponturi de pariuri Japan J3 League?
Publicăm un audit, nu ponturi. Pentru Japan J3 League afișăm doar prețul corect: aceste meciuri nu fac parte din istoricul nostru, semnalele de valoare sau experimentele noastre.
Măsurat de TipsAudit
- Cel mai precis site de pronosticuri fotbal? Clasat față de cota de închidere
- Pronosticuri fotbal 100% sigure? Cât de des câștigă cu adevărat favoriții
- Pariuri combinate astăzi, cu șansa reală să câștige
- Este Statarea corect? Auditat față de cota de închidere
- Este WinDrawWin corect? Auditat față de cota de închidere
- Este ProSoccer.gr corect? Auditat față de cota de închidere
- Audit independent al tipsterilor: track record verificat
- Cum verifici dacă un tipster este legitim
- Poți verifica un tipster de Telegram? Ce am găsit citindu-le pronosticurile
- Sunt precise site-urile gratuite de pronosticuri la fotbal? Le măsurăm public
- Care casă de pariuri are cea mai mică marjă? Index live
- Găsitor gratuit de pariuri de valoare pentru fotbal
- Ce este CLV (valoarea față de cota de închidere)?
- Set de date gratuit cu pronosticuri de fotbal și cotele de închidere (CSV)
- Istoricul nostru complet: fiecare pronostic, inclusiv pierderile