Pronosticuri Liga Portugal 2
Cotele corecte, fără marjă, pentru fiecare meci Liga Portugal 2, din prețul Pinnacle, plus rezultatele recente și clasamentul.
Meciuri viitoare la prețul corect
Pinnacle fără marjă · afișat după ce Pinnacle cotează meciul, de obicei cu o zi sau două înainte de startNiciun meci nu are încă un preț Pinnacle. Cotele apar de obicei cu o zi sau două înainte de start.
Meciuri programate
- AVS – Vizela
- Felgueiras 1932 – Leixoes
- Chaves – Penafiel
- Academica – Amarante
- Feirense – Lusitânia Lourosa
- FC Porto B – Portimonense
- Farense – Benfica B
- Sporting CP B – Tondela
- Torreense – União de Leiria
- Amarante – Felgueiras 1932
Doar pentru referință: meciurile Liga Portugal 2 nu fac parte din istoricul nostru, semnalele de valoare sau experimentele noastre. Fiecare pagină de meci arată momentul la care prețul a fost citit.
Rezultate recente — ce s-a întâmplat lângă viziunea pieței înainte de start
| Dată | Meci | Scor | Piața a dat acest rezultat |
|---|---|---|---|
| Penafiel – Feirense | 1–0 | 48% | |
| Lusitânia Lourosa – Farense | 1–1 | 30% | |
| Tondela – Felgueiras 1932 | 3–2 | 55% | |
| Vizela – Academica | 2–1 | 40% | |
| União de Leiria – AVS | 2–1 | 59% | |
| Benfica B – Chaves | 3–1 | 39% | |
| Leixoes – Sporting CP B | 1–2 | 25% | |
| Portimonense – Torreense | 0–0 | 27% | |
| Amarante – FC Porto B | 2–1 | 47% | |
| Torreense – Amarante | 1–0 | 55% |
Cota de închidere Pinnacle fără marjă: șansa pieței pentru rezultatul care s-a produs. Un număr mic înseamnă că rezultatul a fost o surpriză, nu că cineva ar fi putut ști. O liniuță înseamnă că nu am stabilit prețul pentru acel meci sau că a mers în prelungiri.
Clasament — calculat din propriile noastre rezultate închise · sezonul 2026/27
Reconstituit din meciurile din setul de date TipsAudit — nu este clasamentul oficial al ligii. Echipele pot afișa un număr diferit de meciuri jucate, iar fazele de play-off sau play-out nu sunt separate. Pentru clasamentul oficial, folosiți sursa proprie a ligii.
| # | Echipă | M | V | E | Î | GM | GP | DG | Pcte |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting CP B | 9 | 7 | 0 | 2 | 15 | 7 | +8 | 21 |
| 2 | Penafiel | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 8 | +11 | 19 |
| 3 | Lusitânia Lourosa | 9 | 5 | 4 | 0 | 15 | 8 | +7 | 19 |
| 4 | Benfica B | 9 | 5 | 2 | 2 | 11 | 6 | +5 | 17 |
| 5 | Farense | 9 | 4 | 3 | 2 | 15 | 11 | +4 | 15 |
| 6 | Academica | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 12 | +3 | 15 |
| 7 | Tondela | 9 | 5 | 0 | 4 | 12 | 10 | +2 | 15 |
| 8 | União de Leiria | 9 | 4 | 2 | 3 | 13 | 11 | +2 | 14 |
| 9 | Vizela | 9 | 4 | 2 | 3 | 10 | 9 | +1 | 14 |
| 10 | AVS | 9 | 3 | 3 | 3 | 11 | 10 | +1 | 12 |
| 11 | Portimonense | 9 | 3 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 11 |
| 12 | Torreense | 9 | 2 | 4 | 3 | 8 | 10 | -2 | 10 |
| 13 | Leixoes | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 14 | -4 | 10 |
| 14 | Amarante | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 12 | -4 | 8 |
| 15 | Chaves | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 18 | -9 | 8 |
| 16 | FC Porto B | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 17 | -9 | 8 |
| 17 | Felgueiras 1932 | 9 | 1 | 4 | 4 | 9 | 12 | -3 | 7 |
| 18 | Feirense | 9 | 0 | 2 | 7 | 2 | 11 | -9 | 2 |
Statistici echipă în acest sezon
80 meciuri în acest sezon: 2.44 goluri pe meci, 50% peste 2.5, 49% ambele echipe au marcat. xG — pe meci (din 0 meciuri); 9.6 cornere și 5.4 cartonașe pe meci (din 34 meciuri cu statistici).
| Echipă | MJ | GM | GP | Peste 2.5 | BTTS | Meciuri fără gol primit | Cornere | Cartonașe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 2.25 | 1.00 | 75% | 63% | 25% | — | — | |
| 9 | 1.67 | 1.22 | 67% | 78% | 22% | 10.5 | 3.0 | |
| 9 | 1.00 | 2.00 | 67% | 67% | 11% | 7.8 | 3.3 | |
| 9 | 0.89 | 1.89 | 67% | 56% | 11% | 11.8 | 2.8 | |
| 9 | 1.67 | 0.78 | 56% | 44% | 44% | 8.5 | 1.3 | |
| 9 | 1.67 | 1.33 | 56% | 33% | 44% | 8.3 | 2.3 | |
| 9 | 1.22 | 1.11 | 56% | 67% | 22% | 11.0 | 4.3 | |
| 9 | 1.11 | 1.56 | 56% | 44% | 33% | 9.2 | 3.7 | |
| 9 | 0.89 | 1.33 | 56% | 56% | 22% | 8.8 | 2.6 | |
| 9 | 1.67 | 0.89 | 44% | 67% | 33% | 8.6 | 2.6 | |
| 9 | 1.44 | 1.22 | 44% | 56% | 22% | 11.8 | 2.0 | |
| 9 | 1.33 | 1.11 | 44% | 33% | 33% | 12.0 | 3.0 | |
| 9 | 1.11 | 1.00 | 44% | 33% | 44% | 6.5 | 2.8 | |
| 9 | 1.00 | 1.33 | 44% | 67% | 11% | 10.0 | 2.0 | |
| 9 | 0.89 | 1.11 | 44% | 33% | 44% | 8.8 | 3.0 | |
| 9 | 1.22 | 0.67 | 33% | 33% | 44% | 10.3 | 1.7 | |
| 8 | 0.25 | 1.25 | 25% | 25% | 25% | — | — | |
| 9 | 0.67 | 1.11 | 22% | 22% | 33% | 8.5 | 3.3 |
Goluri pe meci și procente din rezultatele noastre din acest sezon; xG, cornere (pentru + împotrivă) și cartonașe doar acolo unde liga are statistici de meci. Sortate după rata peste 2.5. Forma este context: piața o include în preț.
Pronosticuri fotbal, răspunsuri oneste
Care sunt cele mai bune pronosticuri pentru Liga Portugal 2?
Cea mai precisă previziune publică pentru Liga Portugal 2 este piața de pariuri fără marjă. Afișăm prețul Pinnacle pentru fiecare meci Liga Portugal 2, după eliminarea marjei, imediat ce Pinnacle îl cotează, de obicei cu o zi sau două înainte de start.
Oferiți ponturi de pariuri Liga Portugal 2?
Publicăm un audit, nu ponturi. Pentru Liga Portugal 2 afișăm doar prețul corect: aceste meciuri nu fac parte din istoricul nostru, semnalele de valoare sau experimentele noastre.
Măsurat de TipsAudit
- Cel mai precis site de pronosticuri fotbal? Clasat față de cota de închidere
- Pronosticuri fotbal 100% sigure? Cât de des câștigă cu adevărat favoriții
- Pariuri combinate astăzi, cu șansa reală să câștige
- Este Statarea corect? Auditat față de cota de închidere
- Este WinDrawWin corect? Auditat față de cota de închidere
- Este ProSoccer.gr corect? Auditat față de cota de închidere
- Audit independent al tipsterilor: track record verificat
- Cum verifici dacă un tipster este legitim
- Poți verifica un tipster de Telegram? Ce am găsit citindu-le pronosticurile
- Sunt precise site-urile gratuite de pronosticuri la fotbal? Le măsurăm public
- Care casă de pariuri are cea mai mică marjă? Index live
- Găsitor gratuit de pariuri de valoare pentru fotbal
- Ce este CLV (valoarea față de cota de închidere)?
- Set de date gratuit cu pronosticuri de fotbal și cotele de închidere (CSV)
- Istoricul nostru complet: fiecare pronostic, inclusiv pierderile