Pronosticuri Premier Division
Probabilități corecte, fără marjă, pentru fiecare meci Premier Division, semnale de valoare când o casă de pariuri greșește și clasamentul — construite din datele pieței de referință (Pinnacle), nu din intuiție.
Meciuri auditate viitoare
cel mai bun preț al casei de pariuri lângă prețul corect (Pinnacle, fără marjă)Nu există acum meciuri auditate viitoare în această ligă. Auditul rulează continuu — reveniți curând.
Rezultate recente — ce s-a întâmplat lângă viziunea pieței înainte de start
| Dată | Meci | Scor | Piața a dat acest rezultat |
|---|---|---|---|
| Shelbourne – Waterford | 2–3 | 27% | |
| Drogheda United – Galway United | 2–0 | 50% | |
| St Patrick's Athl. – Bohemians | 2–3 | 21% | |
| Sligo Rovers – Derry City | 2–2 | 25% | |
| Dundalk – Shamrock Rovers | 3–1 | 24% | |
| Shamrock Rovers – Sligo Rovers | 4–0 | 88% | |
| Galway United – St Patrick's Athl. | 0–0 | 23% | |
| Waterford – Drogheda United | 3–1 | 55% | |
| Bohemians – Shelbourne | 0–1 | 19% | |
| Derry City – Dundalk | 2–1 | 57% |
Cota de închidere Pinnacle fără marjă: șansa pieței pentru rezultatul care s-a produs. Un număr mic înseamnă că rezultatul a fost o surpriză, nu că cineva ar fi putut ști. O liniuță înseamnă că nu am stabilit prețul pentru acel meci sau că a mers în prelungiri.
Marjele bookmakerilor pe Premier Division
În meciurile pe care le-am cotat în Premier Division, marja medie 1X2 a pieței este 9.11%. Cea mai ieftină casă de pariuri pe care o urmărim în această ligă este Pinnacle la 4.26%. Marja este comisionul pe care îl plătești înainte de orice abilitate; este cel mai mare cost controlabil în pariuri.
Pinnacle → · Indicele marjei caselor de pariuri → · Marja bookmakerului (vig) și devigging →
Clasament — sezonul 2026 · clasament oficial al ligii
Clasament oficial din API-Football, la . Îl citim din nou după încheierea meciurilor.
| # | Echipă | M | V | E | Î | GM | GP | DG | Pcte |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shamrock Rovers | 36 | 20 | 8 | 8 | 59 | 38 | +21 | 68 |
| 2 | Bohemians | 36 | 19 | 8 | 9 | 63 | 44 | +19 | 65 |
| 3 | St Patrick's Athl. | 36 | 17 | 9 | 10 | 55 | 31 | +24 | 60 |
| 4 | Shelbourne | 36 | 12 | 13 | 11 | 52 | 50 | +2 | 49 |
| 5 | Derry City | 36 | 11 | 15 | 10 | 50 | 47 | +3 | 48 |
| 6 | Dundalk | 36 | 11 | 12 | 13 | 55 | 59 | -4 | 45 |
| 7 | Waterford | 36 | 10 | 13 | 13 | 54 | 61 | -7 | 43 |
| 8 | Galway United | 36 | 10 | 12 | 14 | 46 | 53 | -7 | 42 |
| 9 | Drogheda United | 36 | 10 | 10 | 16 | 44 | 57 | -13 | 40 |
| 10 | Sligo Rovers | 36 | 5 | 10 | 21 | 28 | 66 | -38 | 25 |
Statistici echipă în acest sezon
180 meciuri în acest sezon: 2.81 goluri pe meci, 53% peste 2.5, 61% ambele echipe au marcat. xG 2.70 pe meci (din 108 meciuri); 10.2 cornere și 4.4 cartonașe pe meci (din 176 meciuri cu statistici).
| Echipă | MJ | GM | GP | Peste 2.5 | BTTS | Meciuri fără gol primit | xG pentru / împotrivă | Cornere | Cartonașe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 36 | 1.75 | 1.22 | 64% | 67% | 31% | 1.59 / 1.04 | 9.9 | 1.9 | |
| 36 | 1.53 | 1.64 | 64% | 78% | 14% | 1.54 / 1.60 | 10.2 | 2.4 | |
| 36 | 1.44 | 1.39 | 61% | 72% | 19% | 1.29 / 1.35 | 9.6 | 3.0 | |
| 36 | 1.50 | 1.69 | 53% | 64% | 17% | 1.49 / 1.59 | 11.5 | 2.1 | |
| 36 | 1.22 | 1.58 | 53% | 58% | 31% | 1.07 / 1.60 | 10.6 | 1.9 | |
| 36 | 1.64 | 1.06 | 50% | 56% | 33% | 1.42 / 1.27 | 8.7 | 2.4 | |
| 36 | 1.39 | 1.31 | 50% | 61% | 28% | 1.25 / 1.12 | 10.1 | 2.7 | |
| 36 | 0.78 | 1.83 | 50% | 47% | 17% | 1.00 / 1.60 | 10.9 | 1.9 | |
| 36 | 1.28 | 1.47 | 47% | 64% | 14% | 0.69 / 1.36 | 10.0 | 2.0 | |
| 36 | 1.53 | 0.86 | 36% | 39% | 39% | 1.61 / 0.98 | 10.2 | 1.6 |
Goluri pe meci și procente din rezultatele noastre din acest sezon; xG, cornere (pentru + împotrivă) și cartonașe doar acolo unde liga are statistici de meci. Sortate după rata peste 2.5. Forma este context: piața o include în preț.
Clasament final prezis 2026/27 — 5,000 simulări de sezon pe baza ratingurilor noastre Elo
| # | Echipă | Loc mediu la final | P(titlu) | P(retrogradare) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Shamrock Rovers | 3.8 | 21% | 4.7% |
| 2 | St Patrick's Athl. | 3.8 | 20.3% | 4.5% |
| 3 | Bohemians | 4.2 | 15.5% | 5.6% |
| 4 | Waterford | 4.6 | 12.2% | 8.1% |
| 5 | Galway United | 5 | 12.1% | 11.5% |
| 6 | Shelbourne | 5.2 | 8.7% | 13.3% |
| 7 | Drogheda United | 5.7 | 5.7% | 16.5% |
| 8 | Derry City | 7 | 2.2% | 34.5% |
| 9 | Dundalk | 7.5 | 1.6% | 43% |
| 10 | Sligo Rovers | 8.3 | 0.7% | 58.2% |
Cum se citește: rulăm întreg sezonul rămas de mii de ori, folosind ratinguri de forță ale echipelor construite din rezultate istorice. Acestea sunt probabilități, nu predicții — cercetarea noastră arată că niciun model nu depășește piața de pariuri pe un singur meci. Totuși, pe durata unui sezon complet, distribuția rezultatelor este relevantă. Actualizat săptămânal pe măsură ce apar rezultate reale.
Pronosticuri fotbal, răspunsuri oneste
Care sunt cele mai bune pronosticuri pentru Premier Division?
Cea mai precisă prognoză publică pentru Premier Division este piața de pariuri, cu marja eliminată. Publicăm exact asta — probabilitatea corectă și cotele corecte pentru fiecare meci Premier Division — și semnalăm doar meciurile pe care o casă de pariuri obișnuită le cotează greșit. Niciun tipster nu bate în mod constant cota de închidere și nu pretindem asta.
Oferiți ponturi de pariuri Premier Division?
Publicăm un audit, nu ponturi. Pentru fiecare meci Premier Division primești prețul corect și o verificare onestă a valorii; pronosticurile sunt înregistrate înainte de start și încheiate și evaluate public, atât câștigurile, cât și pierderile, în istoricul nostru.
Măsurat de TipsAudit
- Cel mai precis site de pronosticuri fotbal? Clasat față de cota de închidere
- Pronosticuri fotbal 100% sigure? Cât de des câștigă cu adevărat favoriții
- Pariuri combinate astăzi, cu șansa reală să câștige
- Este Statarea corect? Auditat față de cota de închidere
- Este WinDrawWin corect? Auditat față de cota de închidere
- Este ProSoccer.gr corect? Auditat față de cota de închidere
- Audit independent al tipsterilor: track record verificat
- Cum verifici dacă un tipster este legitim
- Poți verifica un tipster de Telegram? Ce am găsit citindu-le pronosticurile
- Sunt precise site-urile gratuite de pronosticuri la fotbal? Le măsurăm public
- Care casă de pariuri are cea mai mică marjă? Index live
- Găsitor gratuit de pariuri de valoare pentru fotbal
- Ce este CLV (valoarea față de cota de închidere)?
- Set de date gratuit cu pronosticuri de fotbal și cotele de închidere (CSV)
- Istoricul nostru complet: fiecare pronostic, inclusiv pierderile