Anglia

Pronosticuri Premier League

Probabilități corecte, fără marjă, pentru fiecare meci Premier League, semnale de valoare când o casă de pariuri greșește și clasamentul — construite din datele pieței de referință (Pinnacle), nu din intuiție.

Meciuri auditate viitoare

cel mai bun preț al casei de pariuri lângă prețul corect (Pinnacle, fără marjă)
Cum se citește tabelul: culori, simboluri și momentele prețurilor

Cum se citește: 45% = șansă corectă, fără marjă · 2.10 = cea mai bună cotă a casei de pariuri · % = cele mai probabile

2.35 Valoare puternică = cu 3% sau mai mult peste cotele corecte · 2.35 Semnal de valoare = 1,5–3% · 2.35 Micro-avantaj = sub 1,5%, doar de monitorizat · Valoare expirată = o diferență semnalată anterior pe care piața a închis-o între timp · Neverificat încă = încă nu există o cotă nouă a casei de pariuri sau Pinnacle pentru comparație · Doar prețul corect = competiții de referință: doar prețul corect, fără verificare de valoare · ≈45% = prețul corect a fost înregistrat mai devreme; momentan nu există o cotă nouă Pinnacle · XI = Formații de start confirmate · = adaugă meciul în Ziua mea (cont gratuit) · Prețurile caselor de pariuri actualizate ultima dată la

Alege casele tale de pariuri pentru a vedea cota lor pe fiecare rând →

Meciuri viitoare: cel mai bun preț al casei de pariuri și prețul corect pentru fiecare rezultat
Ora Meci 1X2 Valoare
57% 1.76 corect 1.75 23% 4.16 corect 4.36 20% 4.93 corect 4.99 Fără valoare
37% 2.63 corect 2.68 28% 3.62 corect 3.54 34% 2.86 corect 2.90 Fără valoare
86% 1.17 corect 1.16 10% 9.00 corect 10.31 4% 21.00 corect 23.84 Neverificat recent
44% 2.25 corect 2.27 26% 3.84 corect 3.86 30% 3.35 corect 3.32 Neverificat recent
20% 4.90 corect 5.09 23% 4.37 corect 4.36 57% 1.73 corect 1.74 Fără valoare
50% 1.98 corect 2.01 24% 4.05 corect 4.11 26% 3.80 corect 3.86 Fără valoare
18% 5.20 corect 5.44 22% 4.46 corect 4.53 60% 1.71 corect 1.68 Neverificat recent
25% 3.80 corect 4.03 26% 3.96 corect 3.92 50% 2.02 corect 2.01 Valoare expirată
27% 3.71 corect 3.74 26% 3.82 corect 3.92 48% 2.07 corect 2.10 Valoare expirată
43% 2.33 corect 2.32 25% 3.94 corect 4.04 32% 3.02 corect 3.12 Neverificat recent

Rezultate recente — ce s-a întâmplat lângă viziunea pieței înainte de start

DatăMeciScorPiața a dat acest rezultat
Newcastle – Everton 0–1 —
Liverpool – Arsenal 0–1 40%
Aston Villa – Fulham 1–1 26%
Tottenham – Crystal Palace 2–0 58%
Manchester City – Brighton 0–1 21%
Hull City – Ipswich 2–2 28%
Coventry – Sunderland 3–1 32%
Brentford – Nottingham Forest 2–0 45%
Bournemouth – Leeds 2–0 48%
Chelsea – Manchester United 2–0 44%

Cota de închidere Pinnacle fără marjă: șansa pieței pentru rezultatul care s-a produs. Un număr mic înseamnă că rezultatul a fost o surpriză, nu că cineva ar fi putut ști. O liniuță înseamnă că nu am stabilit prețul pentru acel meci sau că a mers în prelungiri.

Marjele bookmakerilor pe Premier League

În meciurile pe care le-am cotat în Premier League, marja medie 1X2 a pieței este 5.78%. Cea mai ieftină casă de pariuri pe care o urmărim în această ligă este 1xBet la 2.08%. Marja este comisionul pe care îl plătești înainte de orice abilitate; este cel mai mare cost controlabil în pariuri.

1xBet → · Indicele marjei caselor de pariuri → · Marja bookmakerului (vig) și devigging →

Clasament — sezonul 2026/27 · clasament oficial al ligii

Clasament oficial din API-Football, la . Îl citim din nou după încheierea meciurilor.

# Echipă M V E Î GM GP DG Pcte
1 Arsenal 9 8 0 1 14 5 +9 24
2 Manchester City 9 7 0 2 20 10 +10 21
3 Brighton 9 6 1 2 24 7 +17 19
4 Chelsea 9 5 1 3 19 15 +4 16
5 Liverpool 9 4 3 2 11 9 +2 15
6 Brentford 9 3 5 1 16 9 +7 14
7 Bournemouth 9 3 3 3 14 13 +1 12
8 Tottenham 9 3 3 3 10 10 +0 12
9 Aston Villa 9 3 3 3 10 13 -3 12
10 Hull City 9 2 5 2 11 10 +1 11
11 Leeds 9 2 5 2 9 8 +1 11
12 Newcastle 8 3 2 3 12 14 -2 11
13 Ipswich 9 3 2 4 14 18 -4 11
14 Everton 8 2 4 2 8 9 -1 10
15 Fulham 9 2 3 4 9 11 -2 9
16 Coventry 9 3 0 6 9 16 -7 9
17 Manchester United 9 1 4 4 10 15 -5 7
18 Crystal Palace 9 2 1 6 9 21 -12 7
19 Nottingham Forest 9 1 3 5 6 12 -6 6
20 Sunderland 9 1 2 6 7 17 -10 5

Cei mai buni marcatori — 2026/27 · actualizat 2 nov. 2026

# Jucător Echipă Goluri Pase decisive
1 E. Haaland Manchester City 9 0
2 A. Isak Liverpool 6 0
3 João Pedro Chelsea 5 3
3 M. Rogers Chelsea 5 1
3 N. Jackson Aston Villa 5 0

Cei mai buni marcatori, pase decisive și cartonașe →

Statistici echipă în acest sezon

89 meciuri în acest sezon: 2.72 goluri pe meci, 47% peste 2.5, 48% ambele echipe au marcat. xG 2.91 pe meci (din 89 meciuri); 9.6 cornere și 4.2 cartonașe pe meci (din 89 meciuri cu statistici).

EchipăMJGMGP Peste 2.5BTTSMeciuri fără gol primit xG pentru / împotrivă CornereCartonașe
Manchester City 92.221.11 67%56%33% 2.11 / 1.29 9.91.6
Chelsea 92.111.67 67%56%22% 1.48 / 1.43 11.61.9
Ipswich 91.562.00 67%78%0% 1.36 / 1.94 7.82.1
Newcastle 81.501.75 63%63%25% 1.17 / 1.74 10.02.8
Brighton 92.670.78 56%22%67% 1.90 / 1.42 10.12.3
Brentford 91.781.00 56%67%33% 1.61 / 1.39 9.02.4
Bournemouth 91.561.44 56%56%33% 1.80 / 1.13 8.62.7
Aston Villa 91.111.44 56%56%22% 1.16 / 1.75 8.62.2
Crystal Palace 91.002.33 56%44%11% 1.27 / 2.09 10.21.7
Coventry 91.001.78 56%33%11% 0.95 / 1.54 8.61.2
Arsenal 91.560.56 44%22%67% 1.69 / 0.82 9.81.6
Hull City 91.221.11 44%56%33% 1.07 / 1.51 10.22.7
Liverpool 91.221.00 44%33%44% 1.44 / 1.20 9.12.4
Tottenham 91.111.11 33%33%44% 1.30 / 1.14 11.81.6
Manchester United 91.111.67 33%56%0% 1.54 / 1.65 10.22.3
Fulham 91.001.22 33%56%33% 1.55 / 1.44 10.82.2
Sunderland 90.781.89 33%44%22% 1.48 / 1.75 8.42.0
Nottingham Forest 90.671.33 33%44%11% 1.60 / 1.04 8.82.2
Everton 81.001.13 25%38%38% 1.27 / 1.47 10.91.9
Leeds 91.000.89 22%56%33% 1.29 / 1.37 8.31.9

Goluri pe meci și procente din rezultatele noastre din acest sezon; xG, cornere (pentru + împotrivă) și cartonașe doar acolo unde liga are statistici de meci. Sortate după rata peste 2.5. Forma este context: piața o include în preț.

Pronosticuri fotbal, răspunsuri oneste

Care sunt cele mai bune pronosticuri pentru Premier League?

Cea mai precisă prognoză publică pentru Premier League este piața de pariuri, cu marja eliminată. Publicăm exact asta — probabilitatea corectă și cotele corecte pentru fiecare meci Premier League — și semnalăm doar meciurile pe care o casă de pariuri obișnuită le cotează greșit. Niciun tipster nu bate în mod constant cota de închidere și nu pretindem asta.

Oferiți ponturi de pariuri Premier League?

Publicăm un audit, nu ponturi. Pentru fiecare meci Premier League primești prețul corect și o verificare onestă a valorii; pronosticurile sunt înregistrate înainte de start și încheiate și evaluate public, atât câștigurile, cât și pierderile, în istoricul nostru.

Ți-a fost util? Trimite-l unui prieten care pariază.