Pronosticuri Primera Nacional
Probabilități corecte, fără marjă, pentru fiecare meci Primera Nacional, semnale de valoare când o casă de pariuri greșește și clasamentul — construite din datele pieței de referință (Pinnacle), nu din intuiție.
Meciuri auditate viitoare
cel mai bun preț al casei de pariuri lângă prețul corect (Pinnacle, fără marjă)Nu există acum meciuri auditate viitoare în această ligă. Auditul rulează continuu — reveniți curând.
Rezultate recente — ce s-a întâmplat lângă viziunea pieței înainte de start
| Dată | Meci | Scor | Piața a dat acest rezultat |
|---|---|---|---|
| Chacarita Juniors – Nueva Chicago | 2–0 | 40% | |
| Atletico DE Rafaela – Patronato | 0–0 | 33% | |
| All Boys – CA Estudiantes | 1–0 | 39% | |
| Gimnasia Y Tiro – Quilmes | 0–1 | 19% | |
| San Martin Tucuman – Colegiales | 0–0 | 41% | |
| Colon Santa Fe – Defensores De Belgrano | 2–0 | 60% | |
| Chaco For Ever – Racing Cordoba | 3–1 | 57% | |
| Los Andes – Atletico Mitre | 0–0 | 29% | |
| Deportivo Moron – Ciudad de Bolívar | 2–0 | 58% | |
| Tristan Suarez – Deportivo Maipu | 0–0 | 30% |
Cota de închidere Pinnacle fără marjă: șansa pieței pentru rezultatul care s-a produs. Un număr mic înseamnă că rezultatul a fost o surpriză, nu că cineva ar fi putut ști. O liniuță înseamnă că nu am stabilit prețul pentru acel meci sau că a mers în prelungiri.
Marjele bookmakerilor pe Primera Nacional
În meciurile pe care le-am cotat în Primera Nacional, marja medie 1X2 a pieței este 9.49%. Cea mai ieftină casă de pariuri pe care o urmărim în această ligă este Pinnacle la 5.98%. Marja este comisionul pe care îl plătești înainte de orice abilitate; este cel mai mare cost controlabil în pariuri.
Pinnacle → · Indicele marjei caselor de pariuri → · Marja bookmakerului (vig) și devigging →
Clasament — sezonul 2026 · clasament oficial al ligii
Clasament oficial din API-Football, la . Îl citim din nou după încheierea meciurilor.
| # | Echipă | M | V | E | Î | GM | GP | DG | Pcte |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Group 1 | |||||||||
| 1 | Godoy Cruz | 36 | 19 | 9 | 8 | 53 | 33 | +20 | 66 |
| 2 | Ferro Carril Oeste | 36 | 19 | 9 | 8 | 38 | 31 | +7 | 66 |
| 3 | Deportivo Moron | 36 | 18 | 7 | 11 | 53 | 37 | +16 | 61 |
| 4 | Deportivo Madryn | 36 | 16 | 12 | 8 | 52 | 31 | +21 | 60 |
| 5 | Colon Santa Fe | 36 | 16 | 12 | 8 | 45 | 27 | +18 | 60 |
| 6 | Almirante Brown | 36 | 13 | 12 | 11 | 30 | 26 | +4 | 51 |
| 7 | Ciudad de Bolívar | 36 | 13 | 12 | 11 | 30 | 33 | -3 | 51 |
| 8 | CA Estudiantes | 36 | 13 | 10 | 13 | 35 | 35 | +0 | 49 |
| 9 | Chaco For Ever | 36 | 12 | 10 | 14 | 39 | 37 | +2 | 46 |
| 10 | Los Andes | 36 | 9 | 16 | 11 | 27 | 26 | +1 | 43 |
| 11 | All Boys | 36 | 8 | 17 | 11 | 22 | 30 | -8 | 41 |
| 12 | San Telmo | 36 | 10 | 11 | 15 | 30 | 41 | -11 | 41 |
| 13 | Atletico Mitre | 36 | 8 | 16 | 12 | 31 | 42 | -11 | 40 |
| 14 | Racing Cordoba | 36 | 10 | 10 | 16 | 32 | 45 | -13 | 40 |
| 15 | Defensores De Belgrano | 36 | 8 | 15 | 13 | 25 | 34 | -9 | 39 |
| 16 | Central Norte | 36 | 7 | 17 | 12 | 23 | 32 | -9 | 38 |
| 17 | Acassuso | 36 | 8 | 11 | 17 | 25 | 35 | -10 | 35 |
| 18 | San Miguel | 36 | 6 | 15 | 15 | 27 | 42 | -15 | 33 |
| Group 2 | |||||||||
| 1 | Tristan Suarez | 36 | 16 | 16 | 4 | 34 | 16 | +18 | 64 |
| 2 | Atlanta | 36 | 19 | 5 | 12 | 42 | 34 | +8 | 62 |
| 3 | Temperley | 36 | 16 | 13 | 7 | 43 | 31 | +12 | 61 |
| 4 | Gimnasia Jujuy | 36 | 16 | 10 | 10 | 53 | 49 | +4 | 58 |
| 5 | Midland | 36 | 15 | 10 | 11 | 43 | 29 | +14 | 55 |
| 6 | Deportivo Maipu | 36 | 14 | 10 | 12 | 43 | 34 | +9 | 52 |
| 7 | Colegiales | 36 | 14 | 10 | 12 | 36 | 32 | +4 | 52 |
| 8 | Gimnasia Y Tiro | 36 | 14 | 10 | 12 | 37 | 35 | +2 | 52 |
| 9 | San Martin S.J. | 36 | 13 | 12 | 11 | 42 | 36 | +6 | 51 |
| 10 | San Martin Tucuman | 36 | 11 | 14 | 11 | 39 | 37 | +2 | 47 |
| 11 | Atletico DE Rafaela | 35 | 12 | 10 | 13 | 29 | 35 | -6 | 46 |
| 12 | Agropecuario | 36 | 12 | 10 | 14 | 31 | 39 | -8 | 46 |
| 13 | Quilmes | 36 | 12 | 9 | 15 | 33 | 30 | +3 | 45 |
| 14 | Almagro | 36 | 11 | 9 | 16 | 33 | 44 | -11 | 42 |
| 15 | Chacarita Juniors | 35 | 11 | 6 | 18 | 27 | 35 | -8 | 39 |
| 16 | Patronato | 35 | 7 | 16 | 12 | 29 | 35 | -6 | 37 |
| 17 | Nueva Chicago | 35 | 9 | 10 | 16 | 25 | 34 | -9 | 37 |
| 18 | Club Atlético Güemes | 36 | 6 | 9 | 21 | 28 | 62 | -34 | 27 |
Statistici echipă în acest sezon
644 meciuri în acest sezon: 1.96 goluri pe meci, 33% peste 2.5, 40% ambele echipe au marcat.
| Echipă | MJ | GM | GP | Peste 2.5 | BTTS | Meciuri fără gol primit |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 36 | 1.47 | 1.36 | 58% | 67% | 19% | |
| 36 | 1.47 | 0.92 | 50% | 50% | 33% | |
| 36 | 1.47 | 1.03 | 50% | 50% | 31% | |
| 36 | 1.44 | 0.86 | 50% | 50% | 39% | |
| 36 | 0.78 | 1.72 | 44% | 56% | 11% | |
| 36 | 0.89 | 1.25 | 42% | 44% | 28% | |
| 36 | 1.19 | 0.86 | 39% | 47% | 36% | |
| 36 | 1.19 | 0.94 | 39% | 44% | 33% | |
| 36 | 1.17 | 0.94 | 39% | 39% | 47% | |
| 36 | 1.08 | 1.03 | 39% | 44% | 36% | |
| 35 | 1.17 | 1.03 | 37% | 60% | 26% | |
| 36 | 0.92 | 1.22 | 36% | 47% | 25% | |
| 36 | 0.86 | 1.17 | 36% | 39% | 42% | |
| 36 | 0.83 | 1.14 | 36% | 33% | 39% | |
| 36 | 1.25 | 0.75 | 33% | 36% | 47% | |
| 36 | 1.08 | 1.03 | 33% | 44% | 36% | |
| 36 | 1.06 | 0.86 | 33% | 36% | 47% | |
| 36 | 1.03 | 0.97 | 33% | 44% | 33% | |
| 36 | 1.00 | 0.89 | 33% | 33% | 47% | |
| 36 | 1.19 | 0.81 | 31% | 36% | 47% | |
| 36 | 0.92 | 0.83 | 31% | 22% | 42% | |
| 36 | 0.86 | 1.08 | 31% | 33% | 39% | |
| 36 | 0.75 | 1.17 | 31% | 47% | 28% | |
| 35 | 1.00 | 0.97 | 29% | 37% | 37% | |
| 35 | 0.83 | 1.00 | 29% | 34% | 46% | |
| 36 | 0.69 | 0.94 | 28% | 33% | 39% | |
| 35 | 0.77 | 1.00 | 26% | 29% | 34% | |
| 36 | 0.83 | 0.92 | 25% | 39% | 44% | |
| 36 | 0.69 | 0.97 | 25% | 25% | 39% | |
| 34 | 0.74 | 0.97 | 24% | 32% | 32% | |
| 35 | 0.83 | 1.00 | 23% | 31% | 37% | |
| 36 | 0.94 | 0.44 | 22% | 28% | 69% | |
| 36 | 0.83 | 0.72 | 22% | 31% | 53% | |
| 36 | 0.75 | 0.72 | 22% | 31% | 47% | |
| 36 | 0.64 | 0.89 | 22% | 39% | 36% | |
| 35 | 0.60 | 0.86 | 20% | 37% | 43% |
Goluri pe meci și procente din rezultatele noastre din acest sezon; xG, cornere (pentru + împotrivă) și cartonașe doar acolo unde liga are statistici de meci. Sortate după rata peste 2.5. Forma este context: piața o include în preț.
Pronosticuri fotbal, răspunsuri oneste
Care sunt cele mai bune pronosticuri pentru Primera Nacional?
Cea mai precisă prognoză publică pentru Primera Nacional este piața de pariuri, cu marja eliminată. Publicăm exact asta — probabilitatea corectă și cotele corecte pentru fiecare meci Primera Nacional — și semnalăm doar meciurile pe care o casă de pariuri obișnuită le cotează greșit. Niciun tipster nu bate în mod constant cota de închidere și nu pretindem asta.
Oferiți ponturi de pariuri Primera Nacional?
Publicăm un audit, nu ponturi. Pentru fiecare meci Primera Nacional primești prețul corect și o verificare onestă a valorii; pronosticurile sunt înregistrate înainte de start și încheiate și evaluate public, atât câștigurile, cât și pierderile, în istoricul nostru.
Măsurat de TipsAudit
- Cel mai precis site de pronosticuri fotbal? Clasat față de cota de închidere
- Pronosticuri fotbal 100% sigure? Cât de des câștigă cu adevărat favoriții
- Pariuri combinate astăzi, cu șansa reală să câștige
- Este Statarea corect? Auditat față de cota de închidere
- Este WinDrawWin corect? Auditat față de cota de închidere
- Este ProSoccer.gr corect? Auditat față de cota de închidere
- Audit independent al tipsterilor: track record verificat
- Cum verifici dacă un tipster este legitim
- Poți verifica un tipster de Telegram? Ce am găsit citindu-le pronosticurile
- Sunt precise site-urile gratuite de pronosticuri la fotbal? Le măsurăm public
- Care casă de pariuri are cea mai mică marjă? Index live
- Găsitor gratuit de pariuri de valoare pentru fotbal
- Ce este CLV (valoarea față de cota de închidere)?
- Set de date gratuit cu pronosticuri de fotbal și cotele de închidere (CSV)
- Istoricul nostru complet: fiecare pronostic, inclusiv pierderile