Pronosticuri Serie B
Probabilități corecte, fără marjă, pentru fiecare meci Serie B, semnale de valoare când o casă de pariuri greșește și clasamentul — construite din datele pieței de referință (Pinnacle), nu din intuiție.
Meciuri auditate viitoare
cel mai bun preț al casei de pariuri lângă prețul corect (Pinnacle, fără marjă)Cum se citește tabelul: culori, simboluri și momentele prețurilor
Cum se citește: 45% = șansă corectă, fără marjă · 2.10 = cea mai bună cotă a casei de pariuri · % = cele mai probabile
Alege casele tale de pariuri pentru a vedea cota lor pe fiecare rând →
| Ora | Meci | 1 | X | 2 | Valoare |
|---|---|---|---|---|---|
| 31% 3.20 corect 3.20 | 28% 3.55 corect 3.60 | 41% 2.30 corect 2.44 | Valoare expirată | ||
| 61% 1.64 corect 1.64 | 22% 4.20 corect 4.49 | 17% 5.50 corect 5.95 | Valoare expirată | ||
| 46% 2.16 corect 2.18 | 27% 3.60 corect 3.74 | 27% 3.40 corect 3.65 | Fără valoare | ||
| 54% 1.80 corect 1.85 | 26% 3.75 corect 3.84 | 20% 4.70 corect 5.06 | Valoare expirată | ||
| 44% 2.15 corect 2.25 | 28% 3.40 corect 3.55 | 27% 3.50 corect 3.66 | Fără valoare | ||
| 38% 2.55 corect 2.66 | 28% 3.60 corect 3.60 | 35% 2.75 corect 2.90 | Fără valoare | ||
| 52% 1.86 corect 1.91 | 26% 3.65 corect 3.88 | 22% 4.20 corect 4.59 | Fără valoare | ||
| 30% 3.15 corect 3.30 | 29% 3.30 corect 3.39 | 40% 2.38 corect 2.48 | Valoare expirată | ||
| 39% 2.55 corect 2.58 | 30% 3.40 corect 3.34 | 31% 2.90 corect 3.19 | Valoare expirată | ||
| 32% 2.90 corect 3.13 | 29% 3.40 corect 3.43 | 39% 2.50 corect 2.57 | Fără valoare |
Rezultate recente — ce s-a întâmplat lângă viziunea pieței înainte de start
| Dată | Meci | Scor | Piața a dat acest rezultat |
|---|---|---|---|
| Palermo – Vicenza Virtus | 3–1 | 66% | |
| Hellas Verona – Carrarese | 3–0 | 57% | |
| Empoli – Juve Stabia | 2–2 | 32% | |
| Avellino – Pisa | 2–0 | 32% | |
| Arezzo – Ascoli | 0–0 | 28% | |
| Sampdoria – Virtus Entella | 2–0 | 39% | |
| Catanzaro – Padova | 1–1 | 29% | |
| Sudtirol – Cesena | 1–1 | 31% | |
| Modena – Mantova | 1–1 | 27% | |
| Cremonese – Benevento | 2–0 | 42% |
Cota de închidere Pinnacle fără marjă: șansa pieței pentru rezultatul care s-a produs. Un număr mic înseamnă că rezultatul a fost o surpriză, nu că cineva ar fi putut ști. O liniuță înseamnă că nu am stabilit prețul pentru acel meci sau că a mers în prelungiri.
Marjele bookmakerilor pe Serie B
În meciurile pe care le-am cotat în Serie B, marja medie 1X2 a pieței este 9.09%. Cea mai ieftină casă de pariuri pe care o urmărim în această ligă este Pinnacle la 3.62%. Marja este comisionul pe care îl plătești înainte de orice abilitate; este cel mai mare cost controlabil în pariuri.
Pinnacle → · Indicele marjei caselor de pariuri → · Marja bookmakerului (vig) și devigging →
Clasament — sezonul 2026/27 · clasament oficial al ligii
Clasament oficial din API-Football, la . Îl citim din nou după încheierea meciurilor.
| # | Echipă | M | V | E | Î | GM | GP | DG | Pcte |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 10 | 8 | 2 | 0 | 24 | 12 | +12 | 26 |
| 2 | Modena | 10 | 6 | 2 | 2 | 18 | 10 | +8 | 20 |
| 3 | Ascoli | 10 | 5 | 4 | 1 | 16 | 6 | +10 | 19 |
| 4 | Mantova | 10 | 5 | 3 | 2 | 15 | 11 | +4 | 18 |
| 5 | Avellino | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 10 | +5 | 15 |
| 6 | Benevento | 10 | 4 | 3 | 3 | 14 | 10 | +4 | 15 |
| 7 | Hellas Verona | 10 | 4 | 3 | 3 | 19 | 13 | +6 | 15 |
| 8 | Pisa | 10 | 4 | 3 | 3 | 18 | 15 | +3 | 15 |
| 9 | Padova | 10 | 4 | 2 | 4 | 10 | 11 | -1 | 14 |
| 10 | Sudtirol | 10 | 3 | 5 | 2 | 11 | 10 | +1 | 14 |
| 11 | Cremonese | 10 | 3 | 3 | 4 | 10 | 11 | -1 | 12 |
| 12 | Cesena | 10 | 2 | 6 | 2 | 11 | 14 | -3 | 12 |
| 13 | Arezzo | 10 | 3 | 2 | 5 | 9 | 19 | -10 | 11 |
| 14 | Virtus Entella | 10 | 2 | 4 | 4 | 11 | 12 | -1 | 10 |
| 15 | Carrarese | 10 | 3 | 1 | 6 | 9 | 13 | -4 | 10 |
| 16 | Juve Stabia | 10 | 3 | 4 | 3 | 11 | 11 | +0 | 9 |
| 17 | Vicenza Virtus | 10 | 2 | 3 | 5 | 13 | 20 | -7 | 9 |
| 18 | Empoli | 10 | 2 | 2 | 6 | 10 | 17 | -7 | 8 |
| 19 | Sampdoria | 10 | 2 | 2 | 6 | 10 | 18 | -8 | 8 |
| 20 | Catanzaro | 10 | 1 | 3 | 6 | 11 | 22 | -11 | 6 |
Cei mai buni marcatori — 2026/27 · actualizat 2 nov. 2026
| # | Jucător | Echipă | Goluri | Pase decisive |
|---|---|---|---|---|
| 1 | C. Shpendi | Cesena | 8 | 1 |
| 2 | A. Belotti | Modena | 7 | 0 |
| 3 | D. Johnsen | Palermo | 6 | 5 |
| 3 | D. Mosquera | Hellas Verona | 6 | 0 |
| 5 | Antonio Di Nardo | Juve Stabia | 5 | 0 |
Statistici echipă în acest sezon
100 meciuri în acest sezon: 2.65 goluri pe meci, 50% peste 2.5, 60% ambele echipe au marcat. xG 2.71 pe meci (din 92 meciuri); 9.6 cornere și 4.1 cartonașe pe meci (din 100 meciuri cu statistici).
| Echipă | MJ | GM | GP | Peste 2.5 | BTTS | Meciuri fără gol primit | xG pentru / împotrivă | Cornere | Cartonașe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 1.30 | 2.00 | 80% | 70% | 10% | 1.14 / 1.78 | 10.2 | 2.4 | |
| 10 | 2.40 | 1.20 | 70% | 80% | 20% | 2.08 / 1.60 | 9.7 | 1.5 | |
| 10 | 1.90 | 1.30 | 70% | 70% | 30% | 1.67 / 1.28 | 10.3 | 1.9 | |
| 10 | 1.80 | 1.50 | 70% | 60% | 20% | 1.88 / 1.13 | 11.4 | 2.2 | |
| 10 | 1.80 | 1.00 | 70% | 70% | 20% | 1.48 / 0.83 | 9.5 | 1.7 | |
| 10 | 0.90 | 1.90 | 70% | 50% | 30% | 1.09 / 1.58 | 8.2 | 1.6 | |
| 10 | 1.10 | 2.20 | 60% | 80% | 10% | 1.37 / 1.82 | 11.5 | 2.2 | |
| 10 | 1.00 | 1.80 | 50% | 70% | 10% | 1.26 / 1.30 | 9.3 | 2.1 | |
| 10 | 1.00 | 1.70 | 50% | 60% | 20% | 0.96 / 1.73 | 8.6 | 2.3 | |
| 10 | 0.90 | 1.30 | 50% | 50% | 10% | 1.30 / 1.32 | 10.0 | 2.1 | |
| 10 | 1.50 | 1.10 | 40% | 60% | 20% | 1.40 / 1.32 | 8.5 | 2.1 | |
| 10 | 1.50 | 1.00 | 40% | 60% | 30% | 1.39 / 1.16 | 9.0 | 2.0 | |
| 10 | 1.40 | 1.00 | 40% | 50% | 30% | 1.56 / 1.17 | 10.6 | 2.9 | |
| 10 | 1.10 | 1.40 | 40% | 80% | 0% | 1.33 / 1.18 | 9.9 | 2.4 | |
| 10 | 1.10 | 1.10 | 40% | 50% | 20% | 1.26 / 1.19 | 9.5 | 1.3 | |
| 10 | 1.10 | 1.20 | 40% | 60% | 10% | 1.09 / 0.90 | 7.0 | 2.1 | |
| 10 | 1.00 | 1.10 | 40% | 30% | 40% | 1.19 / 1.25 | 8.1 | 1.8 | |
| 10 | 1.60 | 0.60 | 30% | 50% | 40% | 1.58 / 1.22 | 11.3 | 2.1 | |
| 10 | 1.00 | 1.10 | 30% | 50% | 40% | 1.00 / 1.93 | 10.5 | 2.2 | |
| 10 | 1.10 | 1.00 | 20% | 50% | 30% | 1.04 / 1.46 | 8.7 | 2.2 |
Goluri pe meci și procente din rezultatele noastre din acest sezon; xG, cornere (pentru + împotrivă) și cartonașe doar acolo unde liga are statistici de meci. Sortate după rata peste 2.5. Forma este context: piața o include în preț.
Pronosticuri fotbal, răspunsuri oneste
Care sunt cele mai bune pronosticuri pentru Serie B?
Cea mai precisă prognoză publică pentru Serie B este piața de pariuri, cu marja eliminată. Publicăm exact asta — probabilitatea corectă și cotele corecte pentru fiecare meci Serie B — și semnalăm doar meciurile pe care o casă de pariuri obișnuită le cotează greșit. Niciun tipster nu bate în mod constant cota de închidere și nu pretindem asta.
Oferiți ponturi de pariuri Serie B?
Publicăm un audit, nu ponturi. Pentru fiecare meci Serie B primești prețul corect și o verificare onestă a valorii; pronosticurile sunt înregistrate înainte de start și încheiate și evaluate public, atât câștigurile, cât și pierderile, în istoricul nostru.
Măsurat de TipsAudit
- Cel mai precis site de pronosticuri fotbal? Clasat față de cota de închidere
- Pronosticuri fotbal 100% sigure? Cât de des câștigă cu adevărat favoriții
- Pariuri combinate astăzi, cu șansa reală să câștige
- Este Statarea corect? Auditat față de cota de închidere
- Este WinDrawWin corect? Auditat față de cota de închidere
- Este ProSoccer.gr corect? Auditat față de cota de închidere
- Audit independent al tipsterilor: track record verificat
- Cum verifici dacă un tipster este legitim
- Poți verifica un tipster de Telegram? Ce am găsit citindu-le pronosticurile
- Sunt precise site-urile gratuite de pronosticuri la fotbal? Le măsurăm public
- Care casă de pariuri are cea mai mică marjă? Index live
- Găsitor gratuit de pariuri de valoare pentru fotbal
- Ce este CLV (valoarea față de cota de închidere)?
- Set de date gratuit cu pronosticuri de fotbal și cotele de închidere (CSV)
- Istoricul nostru complet: fiecare pronostic, inclusiv pierderile