Pronosticuri Spain Primera División RFEF - Group 1
Cotele corecte, fără marjă, pentru fiecare meci Spain Primera División RFEF - Group 1, din prețul Pinnacle, plus rezultatele recente și clasamentul.
Meciuri viitoare la prețul corect
Pinnacle fără marjă · afișat după ce Pinnacle cotează meciul, de obicei cu o zi sau două înainte de startNiciun meci nu are încă un preț Pinnacle. Cotele apar de obicei cu o zi sau două înainte de start.
Meciuri programate
- Cacereño – Lugo
- Real Avilés – Extremadura 1924
- Racing Ferrol – UD Logroñés
- Barakaldo – Real Unión
- Pontevedra – UD Ourense
- Unionistas de Salamanca – Zamora
- Arenas Getxo – Deportivo La Coruña II
- Cultural Leonesa – Ponferradina
- Mirandes – CD Coria
- Mérida AD – Athletic Club II
Doar pentru referință: meciurile Spain Primera División RFEF - Group 1 nu fac parte din istoricul nostru, semnalele de valoare sau experimentele noastre. Fiecare pagină de meci arată momentul la care prețul a fost citit.
Rezultate recente — ce s-a întâmplat lângă viziunea pieței înainte de start
| Dată | Meci | Scor | Piața a dat acest rezultat |
|---|---|---|---|
| Extremadura 1924 – Unionistas de Salamanca | 3–0 | 56% | |
| Zamora – Deportivo La Coruña II | 1–3 | 20% | |
| Lugo – Mérida AD | 2–1 | 44% | |
| CD Coria – Arenas Getxo | 0–1 | 25% | |
| UD Ourense – Cultural Leonesa | 1–0 | 22% | |
| Barakaldo – Pontevedra | 0–0 | 28% | |
| Real Unión – Real Avilés | 0–3 | — | |
| Racing Ferrol – Ponferradina | 0–0 | — | |
| UD Logroñés – Mirandes | 0–1 | — | |
| Athletic Club II – Cacereño | 3–1 | — |
Cota de închidere Pinnacle fără marjă: șansa pieței pentru rezultatul care s-a produs. Un număr mic înseamnă că rezultatul a fost o surpriză, nu că cineva ar fi putut ști. O liniuță înseamnă că nu am stabilit prețul pentru acel meci sau că a mers în prelungiri.
Clasament — calculat din propriile noastre rezultate închise · sezonul 2026/27
Reconstituit din meciurile din setul de date TipsAudit — nu este clasamentul oficial al ligii. Echipele pot afișa un număr diferit de meciuri jucate, iar fazele de play-off sau play-out nu sunt separate. Pentru clasamentul oficial, folosiți sursa proprie a ligii.
| # | Echipă | M | V | E | Î | GM | GP | DG | Pcte |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lugo | 10 | 8 | 1 | 1 | 18 | 9 | +9 | 25 |
| 2 | UD Logroñés | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 13 | +7 | 20 |
| 3 | Mirandes | 9 | 5 | 2 | 2 | 13 | 9 | +4 | 17 |
| 4 | Extremadura 1924 | 10 | 5 | 1 | 4 | 19 | 10 | +9 | 16 |
| 5 | Racing Ferrol | 9 | 5 | 1 | 3 | 8 | 6 | +2 | 16 |
| 6 | Real Avilés | 9 | 4 | 2 | 3 | 18 | 12 | +6 | 14 |
| 7 | Athletic Club II | 9 | 4 | 2 | 3 | 16 | 12 | +4 | 14 |
| 8 | Real Unión | 10 | 3 | 4 | 3 | 19 | 17 | +2 | 13 |
| 9 | Pontevedra | 9 | 3 | 3 | 3 | 11 | 11 | +0 | 12 |
| 10 | Cultural Leonesa | 10 | 3 | 3 | 4 | 10 | 10 | +0 | 12 |
| 11 | Cacereño | 9 | 3 | 3 | 3 | 8 | 8 | +0 | 12 |
| 12 | Zamora | 9 | 3 | 2 | 4 | 10 | 11 | -1 | 11 |
| 13 | Ponferradina | 9 | 2 | 5 | 2 | 5 | 6 | -1 | 11 |
| 14 | Barakaldo | 10 | 2 | 5 | 3 | 8 | 10 | -2 | 11 |
| 15 | Deportivo La Coruña II | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 16 | -5 | 11 |
| 16 | Mérida AD | 9 | 3 | 1 | 5 | 15 | 14 | +1 | 10 |
| 17 | Unionistas de Salamanca | 10 | 3 | 1 | 6 | 12 | 18 | -6 | 10 |
| 18 | CD Coria | 10 | 2 | 3 | 5 | 12 | 17 | -5 | 9 |
| 19 | UD Ourense | 9 | 2 | 2 | 5 | 4 | 14 | -10 | 8 |
| 20 | Arenas Getxo | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 21 | -14 | 7 |
Statistici echipă în acest sezon
94 meciuri în acest sezon: 2.60 goluri pe meci, 49% peste 2.5, 50% ambele echipe au marcat.
| Echipă | MJ | GM | GP | Peste 2.5 | BTTS | Meciuri fără gol primit |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 1.78 | 1.33 | 89% | 78% | 22% | |
| 9 | 2.00 | 1.33 | 78% | 67% | 33% | |
| 10 | 2.00 | 1.30 | 70% | 80% | 10% | |
| 10 | 1.90 | 1.70 | 70% | 70% | 10% | |
| 10 | 1.80 | 0.90 | 70% | 60% | 40% | |
| 9 | 1.22 | 1.78 | 67% | 56% | 11% | |
| 9 | 0.78 | 2.33 | 67% | 44% | 22% | |
| 10 | 1.90 | 1.00 | 60% | 40% | 30% | |
| 10 | 1.20 | 1.80 | 60% | 60% | 10% | |
| 9 | 1.67 | 1.56 | 56% | 44% | 33% | |
| 10 | 1.20 | 1.70 | 50% | 60% | 10% | |
| 9 | 1.22 | 1.22 | 44% | 67% | 22% | |
| 9 | 1.11 | 1.22 | 44% | 67% | 22% | |
| 9 | 0.44 | 1.56 | 33% | 22% | 33% | |
| 10 | 1.00 | 1.00 | 30% | 40% | 30% | |
| 9 | 1.44 | 1.00 | 22% | 33% | 44% | |
| 9 | 0.89 | 0.89 | 22% | 33% | 44% | |
| 10 | 0.80 | 1.00 | 20% | 30% | 50% | |
| 9 | 0.89 | 0.67 | 11% | 11% | 56% | |
| 9 | 0.56 | 0.67 | 11% | 33% | 56% |
Goluri pe meci și procente din rezultatele noastre din acest sezon; xG, cornere (pentru + împotrivă) și cartonașe doar acolo unde liga are statistici de meci. Sortate după rata peste 2.5. Forma este context: piața o include în preț.
Pronosticuri fotbal, răspunsuri oneste
Care sunt cele mai bune pronosticuri pentru Spain Primera División RFEF - Group 1?
Cea mai precisă previziune publică pentru Spain Primera División RFEF - Group 1 este piața de pariuri fără marjă. Afișăm prețul Pinnacle pentru fiecare meci Spain Primera División RFEF - Group 1, după eliminarea marjei, imediat ce Pinnacle îl cotează, de obicei cu o zi sau două înainte de start.
Oferiți ponturi de pariuri Spain Primera División RFEF - Group 1?
Publicăm un audit, nu ponturi. Pentru Spain Primera División RFEF - Group 1 afișăm doar prețul corect: aceste meciuri nu fac parte din istoricul nostru, semnalele de valoare sau experimentele noastre.
Măsurat de TipsAudit
- Cel mai precis site de pronosticuri fotbal? Clasat față de cota de închidere
- Pronosticuri fotbal 100% sigure? Cât de des câștigă cu adevărat favoriții
- Pariuri combinate astăzi, cu șansa reală să câștige
- Este Statarea corect? Auditat față de cota de închidere
- Este WinDrawWin corect? Auditat față de cota de închidere
- Este ProSoccer.gr corect? Auditat față de cota de închidere
- Audit independent al tipsterilor: track record verificat
- Cum verifici dacă un tipster este legitim
- Poți verifica un tipster de Telegram? Ce am găsit citindu-le pronosticurile
- Sunt precise site-urile gratuite de pronosticuri la fotbal? Le măsurăm public
- Care casă de pariuri are cea mai mică marjă? Index live
- Găsitor gratuit de pariuri de valoare pentru fotbal
- Ce este CLV (valoarea față de cota de închidere)?
- Set de date gratuit cu pronosticuri de fotbal și cotele de închidere (CSV)
- Istoricul nostru complet: fiecare pronostic, inclusiv pierderile