Pronosticuri Spain Segunda División RFEF - Group 1
Cotele corecte, fără marjă, pentru fiecare meci Spain Segunda División RFEF - Group 1, din prețul Pinnacle, plus rezultatele recente și clasamentul.
Meciuri viitoare la prețul corect
Pinnacle fără marjă · afișat după ce Pinnacle cotează meciul, de obicei cu o zi sau două înainte de startNiciun meci nu are încă un preț Pinnacle. Cotele apar de obicei cu o zi sau două înainte de start.
Meciuri programate
- Basconia – Amorebieta
- Eibar II – Atlético Astorga
- Real Oviedo II – Coruxo
- Llanera – Bergantiños
- Marino de Luanco – Racing Santander II
- Gimnástica Torrelavega – Gernika
- Arosa – Compostela
- Ourense CF – Portugalete
- Sestao River – Deportivo Alavés II
- Racing Santander II – Gimnástica Torrelavega
Doar pentru referință: meciurile Spain Segunda División RFEF - Group 1 nu fac parte din istoricul nostru, semnalele de valoare sau experimentele noastre. Fiecare pagină de meci arată momentul la care prețul a fost citit.
Rezultate recente — ce s-a întâmplat lângă viziunea pieței înainte de start
| Dată | Meci | Scor | Piața a dat acest rezultat |
|---|---|---|---|
| Amorebieta – Gimnástica Torrelavega | 1–0 | 61% | |
| Coruxo – Sestao River | 0–2 | 40% | |
| Compostela – Basconia | 0–0 | 26% | |
| Bergantiños – Ourense CF | 1–1 | 28% | |
| Deportivo Alavés II – Eibar II | 2–1 | 41% | |
| Racing Santander II – Atlético Astorga | 2–0 | 47% | |
| Portugalete – Arosa | 3–3 | 24% | |
| Gernika – Marino de Luanco | 0–0 | — | |
| Real Oviedo II – Llanera | 2–1 | — | |
| Basconia – Portugalete | 2–2 | 26% |
Cota de închidere Pinnacle fără marjă: șansa pieței pentru rezultatul care s-a produs. Un număr mic înseamnă că rezultatul a fost o surpriză, nu că cineva ar fi putut ști. O liniuță înseamnă că nu am stabilit prețul pentru acel meci sau că a mers în prelungiri.
Clasament — calculat din propriile noastre rezultate închise · sezonul 2026/27
Reconstituit din meciurile din setul de date TipsAudit — nu este clasamentul oficial al ligii. Echipele pot afișa un număr diferit de meciuri jucate, iar fazele de play-off sau play-out nu sunt separate. Pentru clasamentul oficial, folosiți sursa proprie a ligii.
| # | Echipă | M | V | E | Î | GM | GP | DG | Pcte |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sestao River | 9 | 7 | 1 | 1 | 11 | 3 | +8 | 22 |
| 2 | Deportivo Alavés II | 8 | 6 | 2 | 0 | 23 | 10 | +13 | 20 |
| 3 | Bergantiños | 9 | 5 | 3 | 1 | 20 | 11 | +9 | 18 |
| 4 | Eibar II | 8 | 5 | 2 | 1 | 14 | 6 | +8 | 17 |
| 5 | Amorebieta | 9 | 5 | 1 | 3 | 11 | 8 | +3 | 16 |
| 6 | Compostela | 9 | 4 | 2 | 3 | 11 | 8 | +3 | 14 |
| 7 | Ourense CF | 9 | 4 | 2 | 3 | 9 | 9 | +0 | 14 |
| 8 | Gernika | 9 | 2 | 5 | 2 | 15 | 9 | +6 | 11 |
| 9 | Basconia | 9 | 2 | 5 | 2 | 13 | 14 | -1 | 11 |
| 10 | Real Oviedo II | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 14 | -4 | 11 |
| 11 | Portugalete | 8 | 2 | 4 | 2 | 11 | 12 | -1 | 10 |
| 12 | Arosa | 9 | 1 | 5 | 3 | 15 | 20 | -5 | 8 |
| 13 | Racing Santander II | 9 | 2 | 2 | 5 | 12 | 17 | -5 | 8 |
| 14 | Marino de Luanco | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 13 | -5 | 8 |
| 15 | Atlético Astorga | 8 | 2 | 1 | 5 | 11 | 13 | -2 | 7 |
| 16 | Llanera | 8 | 2 | 1 | 5 | 11 | 19 | -8 | 7 |
| 17 | Coruxo | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 12 | -6 | 5 |
| 18 | Gimnástica Torrelavega | 8 | 0 | 2 | 6 | 5 | 18 | -13 | 2 |
Statistici echipă în acest sezon
77 meciuri în acest sezon: 2.81 goluri pe meci, 56% peste 2.5, 55% ambele echipe au marcat.
| Echipă | MJ | GM | GP | Peste 2.5 | BTTS | Meciuri fără gol primit |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 1.38 | 2.38 | 88% | 88% | 0% | |
| 9 | 2.22 | 1.22 | 78% | 67% | 33% | |
| 9 | 1.67 | 2.22 | 78% | 67% | 11% | |
| 8 | 2.88 | 1.25 | 75% | 88% | 13% | |
| 8 | 1.25 | 1.75 | 75% | 63% | 13% | |
| 9 | 1.44 | 1.56 | 67% | 89% | 11% | |
| 8 | 1.38 | 1.50 | 63% | 63% | 25% | |
| 8 | 0.63 | 2.25 | 63% | 38% | 13% | |
| 9 | 1.67 | 1.00 | 56% | 67% | 33% | |
| 9 | 1.33 | 1.89 | 56% | 67% | 11% | |
| 9 | 0.89 | 1.44 | 56% | 33% | 33% | |
| 8 | 1.38 | 1.63 | 50% | 38% | 25% | |
| 9 | 1.22 | 0.89 | 44% | 33% | 44% | |
| 9 | 1.22 | 0.89 | 44% | 44% | 33% | |
| 8 | 1.75 | 0.75 | 38% | 50% | 50% | |
| 8 | 0.75 | 1.50 | 38% | 63% | 13% | |
| 9 | 1.00 | 1.00 | 33% | 22% | 44% | |
| 9 | 1.22 | 0.33 | 11% | 11% | 78% |
Goluri pe meci și procente din rezultatele noastre din acest sezon; xG, cornere (pentru + împotrivă) și cartonașe doar acolo unde liga are statistici de meci. Sortate după rata peste 2.5. Forma este context: piața o include în preț.
Pronosticuri fotbal, răspunsuri oneste
Care sunt cele mai bune pronosticuri pentru Spain Segunda División RFEF - Group 1?
Cea mai precisă previziune publică pentru Spain Segunda División RFEF - Group 1 este piața de pariuri fără marjă. Afișăm prețul Pinnacle pentru fiecare meci Spain Segunda División RFEF - Group 1, după eliminarea marjei, imediat ce Pinnacle îl cotează, de obicei cu o zi sau două înainte de start.
Oferiți ponturi de pariuri Spain Segunda División RFEF - Group 1?
Publicăm un audit, nu ponturi. Pentru Spain Segunda División RFEF - Group 1 afișăm doar prețul corect: aceste meciuri nu fac parte din istoricul nostru, semnalele de valoare sau experimentele noastre.
Măsurat de TipsAudit
- Cel mai precis site de pronosticuri fotbal? Clasat față de cota de închidere
- Pronosticuri fotbal 100% sigure? Cât de des câștigă cu adevărat favoriții
- Pariuri combinate astăzi, cu șansa reală să câștige
- Este Statarea corect? Auditat față de cota de închidere
- Este WinDrawWin corect? Auditat față de cota de închidere
- Este ProSoccer.gr corect? Auditat față de cota de închidere
- Audit independent al tipsterilor: track record verificat
- Cum verifici dacă un tipster este legitim
- Poți verifica un tipster de Telegram? Ce am găsit citindu-le pronosticurile
- Sunt precise site-urile gratuite de pronosticuri la fotbal? Le măsurăm public
- Care casă de pariuri are cea mai mică marjă? Index live
- Găsitor gratuit de pariuri de valoare pentru fotbal
- Ce este CLV (valoarea față de cota de închidere)?
- Set de date gratuit cu pronosticuri de fotbal și cotele de închidere (CSV)
- Istoricul nostru complet: fiecare pronostic, inclusiv pierderile