Pronosticuri Spain Segunda División RFEF - Group 2
Cotele corecte, fără marjă, pentru fiecare meci Spain Segunda División RFEF - Group 2, din prețul Pinnacle, plus rezultatele recente și clasamentul.
Meciuri viitoare la prețul corect
Pinnacle fără marjă · afișat după ce Pinnacle cotează meciul, de obicei cu o zi sau două înainte de startNiciun meci nu are încă un preț Pinnacle. Cotele apar de obicei cu o zi sau două înainte de start.
Meciuri programate
- Espanyol II – Náxara
- Peña Sport – Terrassa
- Utebo – Osasuna II
- Girona II – Olot
- Arnedo – Náxara
- Tudelano – Ebro
- Espanyol II – Barbastro
- Reddis – UD Logroñés II
- SD Logroñés – Calamocha
- Manresa – Barcelona B
Doar pentru referință: meciurile Spain Segunda División RFEF - Group 2 nu fac parte din istoricul nostru, semnalele de valoare sau experimentele noastre. Fiecare pagină de meci arată momentul la care prețul a fost citit.
Rezultate recente — ce s-a întâmplat lângă viziunea pieței înainte de start
| Dată | Meci | Scor | Piața a dat acest rezultat |
|---|---|---|---|
| Terrassa – Reddis | 2–1 | 50% | |
| Osasuna II – Tudelano | 2–0 | 41% | |
| Olot – Manresa | 1–0 | 43% | |
| UD Logroñés II – Espanyol II | 1–3 | — | |
| Barbastro – Peña Sport | 1–2 | 26% | |
| Barcelona B – Arnedo | 2–1 | — | |
| Náxara – Utebo | 1–1 | — | |
| Calamocha – Girona II | 0–1 | — | |
| Ebro – SD Logroñés | 2–2 | — | |
| Espanyol II – Osasuna II | 1–0 | 58% |
Cota de închidere Pinnacle fără marjă: șansa pieței pentru rezultatul care s-a produs. Un număr mic înseamnă că rezultatul a fost o surpriză, nu că cineva ar fi putut ști. O liniuță înseamnă că nu am stabilit prețul pentru acel meci sau că a mers în prelungiri.
Clasament — calculat din propriile noastre rezultate închise · sezonul 2026/27
Reconstituit din meciurile din setul de date TipsAudit — nu este clasamentul oficial al ligii. Echipele pot afișa un număr diferit de meciuri jucate, iar fazele de play-off sau play-out nu sunt separate. Pentru clasamentul oficial, folosiți sursa proprie a ligii.
| # | Echipă | M | V | E | Î | GM | GP | DG | Pcte |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona B | 9 | 7 | 1 | 1 | 17 | 5 | +12 | 22 |
| 2 | Espanyol II | 8 | 6 | 1 | 1 | 20 | 6 | +14 | 19 |
| 3 | Olot | 9 | 5 | 3 | 1 | 15 | 8 | +7 | 18 |
| 4 | Terrassa | 9 | 5 | 3 | 1 | 9 | 3 | +6 | 18 |
| 5 | Osasuna II | 9 | 5 | 2 | 2 | 12 | 5 | +7 | 17 |
| 6 | Girona II | 9 | 5 | 1 | 3 | 17 | 12 | +5 | 16 |
| 7 | Manresa | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 8 | +6 | 14 |
| 8 | Ebro | 9 | 4 | 2 | 3 | 13 | 10 | +3 | 14 |
| 9 | Peña Sport | 9 | 3 | 3 | 3 | 11 | 12 | -1 | 12 |
| 10 | Reddis | 9 | 3 | 2 | 4 | 9 | 12 | -3 | 11 |
| 11 | Utebo | 9 | 1 | 6 | 2 | 8 | 9 | -1 | 9 |
| 12 | Tudelano | 9 | 2 | 3 | 4 | 11 | 14 | -3 | 9 |
| 13 | UD Logroñés II | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | 15 | -6 | 9 |
| 14 | Barbastro | 9 | 1 | 5 | 3 | 8 | 10 | -2 | 8 |
| 15 | Náxara | 8 | 1 | 3 | 4 | 4 | 13 | -9 | 6 |
| 16 | SD Logroñés | 9 | 0 | 5 | 4 | 7 | 15 | -8 | 5 |
| 17 | Calamocha | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | 18 | -13 | 5 |
| 18 | Arnedo | 9 | 0 | 3 | 6 | 7 | 21 | -14 | 3 |
Statistici echipă în acest sezon
80 meciuri în acest sezon: 2.45 goluri pe meci, 45% peste 2.5, 50% ambele echipe au marcat.
| Echipă | MJ | GM | GP | Peste 2.5 | BTTS | Meciuri fără gol primit |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 2.50 | 0.75 | 75% | 63% | 38% | |
| 9 | 1.89 | 1.33 | 67% | 56% | 33% | |
| 9 | 1.22 | 1.56 | 67% | 67% | 22% | |
| 9 | 0.78 | 2.33 | 67% | 67% | 11% | |
| 9 | 1.89 | 0.56 | 56% | 33% | 56% | |
| 9 | 1.00 | 1.67 | 56% | 56% | 33% | |
| 9 | 1.67 | 0.89 | 44% | 56% | 44% | |
| 9 | 1.56 | 0.89 | 44% | 44% | 33% | |
| 9 | 1.44 | 1.11 | 44% | 44% | 33% | |
| 9 | 1.22 | 1.33 | 44% | 56% | 11% | |
| 9 | 0.78 | 1.67 | 44% | 56% | 11% | |
| 8 | 0.50 | 1.63 | 38% | 38% | 25% | |
| 9 | 1.00 | 1.33 | 33% | 56% | 22% | |
| 9 | 0.89 | 1.11 | 33% | 56% | 33% | |
| 9 | 0.56 | 2.00 | 33% | 33% | 0% | |
| 9 | 1.33 | 0.56 | 22% | 22% | 67% | |
| 9 | 1.00 | 0.33 | 22% | 22% | 67% | |
| 9 | 0.89 | 1.00 | 22% | 78% | 11% |
Goluri pe meci și procente din rezultatele noastre din acest sezon; xG, cornere (pentru + împotrivă) și cartonașe doar acolo unde liga are statistici de meci. Sortate după rata peste 2.5. Forma este context: piața o include în preț.
Pronosticuri fotbal, răspunsuri oneste
Care sunt cele mai bune pronosticuri pentru Spain Segunda División RFEF - Group 2?
Cea mai precisă previziune publică pentru Spain Segunda División RFEF - Group 2 este piața de pariuri fără marjă. Afișăm prețul Pinnacle pentru fiecare meci Spain Segunda División RFEF - Group 2, după eliminarea marjei, imediat ce Pinnacle îl cotează, de obicei cu o zi sau două înainte de start.
Oferiți ponturi de pariuri Spain Segunda División RFEF - Group 2?
Publicăm un audit, nu ponturi. Pentru Spain Segunda División RFEF - Group 2 afișăm doar prețul corect: aceste meciuri nu fac parte din istoricul nostru, semnalele de valoare sau experimentele noastre.
Măsurat de TipsAudit
- Cel mai precis site de pronosticuri fotbal? Clasat față de cota de închidere
- Pronosticuri fotbal 100% sigure? Cât de des câștigă cu adevărat favoriții
- Pariuri combinate astăzi, cu șansa reală să câștige
- Este Statarea corect? Auditat față de cota de închidere
- Este WinDrawWin corect? Auditat față de cota de închidere
- Este ProSoccer.gr corect? Auditat față de cota de închidere
- Audit independent al tipsterilor: track record verificat
- Cum verifici dacă un tipster este legitim
- Poți verifica un tipster de Telegram? Ce am găsit citindu-le pronosticurile
- Sunt precise site-urile gratuite de pronosticuri la fotbal? Le măsurăm public
- Care casă de pariuri are cea mai mică marjă? Index live
- Găsitor gratuit de pariuri de valoare pentru fotbal
- Ce este CLV (valoarea față de cota de închidere)?
- Set de date gratuit cu pronosticuri de fotbal și cotele de închidere (CSV)
- Istoricul nostru complet: fiecare pronostic, inclusiv pierderile