Pronosticuri Spain Segunda División RFEF - Group 4
Cotele corecte, fără marjă, pentru fiecare meci Spain Segunda División RFEF - Group 4, din prețul Pinnacle, plus rezultatele recente și clasamentul.
Meciuri viitoare la prețul corect
Pinnacle fără marjă · afișat după ce Pinnacle cotează meciul, de obicei cu o zi sau două înainte de startNiciun meci nu are încă un preț Pinnacle. Cotele apar de obicei cu o zi sau două înainte de start.
Meciuri programate
- Real Betis II – Tenerife II
- Marbella – Las Palmas II
- Estepona – Tamaraceite
- Don Benito – Puente Genil
- Linares Deportivo – Sevilla Atletico
- Sanluqueño – Xerez
- Atlético Central – Antoniano
- Recreativo Huelva – Mijas Las Lagunas
- Ciudad de Lucena – Badajoz
- Sanluqueño – Real Betis II
Doar pentru referință: meciurile Spain Segunda División RFEF - Group 4 nu fac parte din istoricul nostru, semnalele de valoare sau experimentele noastre. Fiecare pagină de meci arată momentul la care prețul a fost citit.
Rezultate recente — ce s-a întâmplat lângă viziunea pieței înainte de start
| Dată | Meci | Scor | Piața a dat acest rezultat |
|---|---|---|---|
| Tenerife II – Don Benito | 0–1 | 25% | |
| Ciudad de Lucena – Sanluqueño | 2–1 | 47% | |
| Badajoz – Linares Deportivo | 1–1 | — | |
| Real Betis II – Recreativo Huelva | 0–2 | 35% | |
| Tamaraceite – Xerez | 1–3 | 48% | |
| Antoniano – Estepona | 4–1 | 30% | |
| Las Palmas II – Atlético Central | 0–1 | 30% | |
| Marbella – Mijas Las Lagunas | 0–0 | 26% | |
| Sevilla Atletico – Puente Genil | 1–1 | 27% | |
| Xerez – Marbella | 1–0 | 52% |
Cota de închidere Pinnacle fără marjă: șansa pieței pentru rezultatul care s-a produs. Un număr mic înseamnă că rezultatul a fost o surpriză, nu că cineva ar fi putut ști. O liniuță înseamnă că nu am stabilit prețul pentru acel meci sau că a mers în prelungiri.
Clasament — calculat din propriile noastre rezultate închise · sezonul 2026/27
Reconstituit din meciurile din setul de date TipsAudit — nu este clasamentul oficial al ligii. Echipele pot afișa un număr diferit de meciuri jucate, iar fazele de play-off sau play-out nu sunt separate. Pentru clasamentul oficial, folosiți sursa proprie a ligii.
| # | Echipă | M | V | E | Î | GM | GP | DG | Pcte |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Recreativo Huelva | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 | 7 | +13 | 20 |
| 2 | Ciudad de Lucena | 9 | 5 | 3 | 1 | 16 | 9 | +7 | 18 |
| 3 | Don Benito | 9 | 5 | 2 | 2 | 15 | 11 | +4 | 17 |
| 4 | Badajoz | 9 | 4 | 4 | 1 | 9 | 6 | +3 | 16 |
| 5 | Real Betis II | 9 | 4 | 3 | 2 | 12 | 7 | +5 | 15 |
| 6 | Mijas Las Lagunas | 9 | 3 | 5 | 1 | 17 | 13 | +4 | 14 |
| 7 | Sevilla Atletico | 9 | 3 | 4 | 2 | 15 | 13 | +2 | 13 |
| 8 | Linares Deportivo | 9 | 3 | 4 | 2 | 10 | 10 | +0 | 13 |
| 9 | Puente Genil | 9 | 3 | 3 | 3 | 9 | 7 | +2 | 12 |
| 10 | Atlético Central | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | 15 | -3 | 12 |
| 11 | Xerez | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | 7 | +1 | 11 |
| 12 | Estepona | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 15 | -2 | 11 |
| 13 | Sanluqueño | 9 | 2 | 4 | 3 | 15 | 14 | +1 | 10 |
| 14 | Tenerife II | 9 | 3 | 1 | 5 | 11 | 14 | -3 | 10 |
| 15 | Marbella | 9 | 1 | 4 | 4 | 6 | 10 | -4 | 7 |
| 16 | Antoniano | 9 | 1 | 3 | 5 | 10 | 18 | -8 | 6 |
| 17 | Tamaraceite | 9 | 2 | 0 | 7 | 8 | 18 | -10 | 6 |
| 18 | Las Palmas II | 9 | 1 | 2 | 6 | 4 | 16 | -12 | 5 |
Statistici echipă în acest sezon
79 meciuri în acest sezon: 2.65 goluri pe meci, 49% peste 2.5, 52% ambele echipe au marcat.
| Echipă | MJ | GM | GP | Peste 2.5 | BTTS | Meciuri fără gol primit |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 1.63 | 1.88 | 75% | 75% | 25% | |
| 8 | 1.38 | 1.63 | 75% | 88% | 0% | |
| 9 | 1.67 | 1.56 | 67% | 67% | 11% | |
| 9 | 1.11 | 2.00 | 67% | 56% | 11% | |
| 8 | 1.75 | 1.38 | 63% | 63% | 38% | |
| 9 | 2.22 | 0.78 | 56% | 33% | 56% | |
| 9 | 1.89 | 1.44 | 56% | 78% | 11% | |
| 9 | 1.78 | 1.00 | 56% | 67% | 33% | |
| 9 | 1.67 | 1.44 | 56% | 56% | 33% | |
| 9 | 1.33 | 1.67 | 44% | 44% | 44% | |
| 9 | 0.89 | 2.00 | 44% | 44% | 11% | |
| 9 | 0.44 | 1.78 | 44% | 33% | 22% | |
| 8 | 1.00 | 0.88 | 38% | 50% | 25% | |
| 9 | 1.11 | 1.11 | 33% | 56% | 22% | |
| 9 | 1.00 | 0.78 | 33% | 33% | 44% | |
| 9 | 1.00 | 0.67 | 33% | 44% | 44% | |
| 9 | 0.67 | 1.11 | 33% | 22% | 33% | |
| 9 | 1.33 | 0.78 | 22% | 33% | 56% |
Goluri pe meci și procente din rezultatele noastre din acest sezon; xG, cornere (pentru + împotrivă) și cartonașe doar acolo unde liga are statistici de meci. Sortate după rata peste 2.5. Forma este context: piața o include în preț.
Pronosticuri fotbal, răspunsuri oneste
Care sunt cele mai bune pronosticuri pentru Spain Segunda División RFEF - Group 4?
Cea mai precisă previziune publică pentru Spain Segunda División RFEF - Group 4 este piața de pariuri fără marjă. Afișăm prețul Pinnacle pentru fiecare meci Spain Segunda División RFEF - Group 4, după eliminarea marjei, imediat ce Pinnacle îl cotează, de obicei cu o zi sau două înainte de start.
Oferiți ponturi de pariuri Spain Segunda División RFEF - Group 4?
Publicăm un audit, nu ponturi. Pentru Spain Segunda División RFEF - Group 4 afișăm doar prețul corect: aceste meciuri nu fac parte din istoricul nostru, semnalele de valoare sau experimentele noastre.
Măsurat de TipsAudit
- Cel mai precis site de pronosticuri fotbal? Clasat față de cota de închidere
- Pronosticuri fotbal 100% sigure? Cât de des câștigă cu adevărat favoriții
- Pariuri combinate astăzi, cu șansa reală să câștige
- Este Statarea corect? Auditat față de cota de închidere
- Este WinDrawWin corect? Auditat față de cota de închidere
- Este ProSoccer.gr corect? Auditat față de cota de închidere
- Audit independent al tipsterilor: track record verificat
- Cum verifici dacă un tipster este legitim
- Poți verifica un tipster de Telegram? Ce am găsit citindu-le pronosticurile
- Sunt precise site-urile gratuite de pronosticuri la fotbal? Le măsurăm public
- Care casă de pariuri are cea mai mică marjă? Index live
- Găsitor gratuit de pariuri de valoare pentru fotbal
- Ce este CLV (valoarea față de cota de închidere)?
- Set de date gratuit cu pronosticuri de fotbal și cotele de închidere (CSV)
- Istoricul nostru complet: fiecare pronostic, inclusiv pierderile