Internațional

Pronosticuri UEFA Champions League

Probabilități corecte, fără marjă, pentru fiecare meci UEFA Champions League, semnale de valoare când o casă de pariuri greșește și clasamentul — construite din datele pieței de referință (Pinnacle), nu din intuiție.

Meciuri auditate viitoare

cel mai bun preț al casei de pariuri lângă prețul corect (Pinnacle, fără marjă)
Cum se citește tabelul: culori, simboluri și momentele prețurilor

Cum se citește: 45% = șansă corectă, fără marjă · 2.10 = cea mai bună cotă a casei de pariuri · % = cele mai probabile

2.35 Valoare puternică = cu 3% sau mai mult peste cotele corecte · 2.35 Semnal de valoare = 1,5–3% · 2.35 Micro-avantaj = sub 1,5%, doar de monitorizat · Valoare expirată = o diferență semnalată anterior pe care piața a închis-o între timp · Neverificat încă = încă nu există o cotă nouă a casei de pariuri sau Pinnacle pentru comparație · Doar prețul corect = competiții de referință: doar prețul corect, fără verificare de valoare · ≈45% = prețul corect a fost înregistrat mai devreme; momentan nu există o cotă nouă Pinnacle · XI = Formații de start confirmate · = adaugă meciul în Ziua mea (cont gratuit) · Prețurile caselor de pariuri actualizate ultima dată la

Alege casele tale de pariuri pentru a vedea cota lor pe fiecare rând →

Meciuri viitoare: cel mai bun preț al casei de pariuri și prețul corect pentru fiecare rezultat
Ora Meci 1X2 Valoare
45% 2.27 corect 2.24 +1.2% 23% 4.26 corect 4.39 33% 3.00 corect 3.07 Micro-avantaj
26% 3.82 corect 3.77 25% 3.92 corect 4.03 49% 2.02 corect 2.05 Valoare expirată
41% 2.43 corect 2.42 +0.5% 24% 4.07 corect 4.24 35% 2.80 corect 2.85 Micro-avantaj
54% 1.92 corect 1.86 +2.9% 23% 4.20 corect 4.39 24% 4.10 corect 4.24 Semnal de valoare
70% 1.45 corect 1.42 +1.9% 17% 5.55 corect 6.01 13% 7.50 corect 7.66 Semnal de valoare
79% 1.29 corect 1.27 +1.7% 12% 8.00 corect 8.33 9% 11.40 corect 11.00 Semnal de valoare
20% 5.50 corect 5.08 20% 4.90 corect 4.97 60% 1.65 corect 1.66 Valoare expirată
25% 4.07 corect 4.05 22% 4.37 corect 4.48 53% 1.88 corect 1.89 Valoare expirată
17% 5.75 corect 5.89 20% 4.75 corect 5.01 63% 1.61 corect 1.59 +1.5% Semnal de valoare
32% 3.10 corect 3.11 24% 4.10 corect 4.23 44% 2.27 corect 2.26 Valoare expirată
67% 1.51 corect 1.49 +1.1% 18% 5.18 corect 5.43 15% 6.62 corect 6.83 Micro-avantaj
56% 1.80 corect 1.78 +1.0% 22% 4.30 corect 4.45 21% 4.70 corect 4.67 Micro-avantaj
8% 11.50 corect 11.96 15% 6.53 corect 6.88 77% 1.32 corect 1.30 +1.7% Semnal de valoare
49% 2.06 corect 2.04 +0.8% 25% 3.90 corect 4.07 26% 3.80 corect 3.78 Micro-avantaj
47% 2.13 corect 2.12 21% 4.50 corect 4.72 32% 3.20 corect 3.17 +1.0% Micro-avantaj
18% 5.54 corect 5.66 19% 4.93 corect 5.18 63% 1.62 corect 1.59 +2.0% Semnal de valoare

Rezultate recente — ce s-a întâmplat lângă viziunea pieței înainte de start

DatăMeciScorPiața a dat acest rezultat
Bayern München – Arsenal 2–2 25%
Real Betis – Feyenoord 1–0 56%
Sporting CP – Lask Linz 2–3 10%
Real Madrid – RB Leipzig 4–1 80%
Inter – Shakhtar Donetsk 1–0 78%
Club Brugge KV – Lens 3–0 56%
Aston Villa – Viking 3–1 —
Como – Manchester United 4–1 40%
Lille – Galatasaray 2–4 35%
VfB Stuttgart – Atletico Madrid 1–1 24%

Cota de închidere Pinnacle fără marjă: șansa pieței pentru rezultatul care s-a produs. Un număr mic înseamnă că rezultatul a fost o surpriză, nu că cineva ar fi putut ști. O liniuță înseamnă că nu am stabilit prețul pentru acel meci sau că a mers în prelungiri.

Marjele bookmakerilor pe UEFA Champions League

În meciurile pe care le-am cotat în UEFA Champions League, marja medie 1X2 a pieței este 5.77%. Cea mai ieftină casă de pariuri pe care o urmărim în această ligă este 1xBet la 1.94%. Marja este comisionul pe care îl plătești înainte de orice abilitate; este cel mai mare cost controlabil în pariuri.

1xBet → · Indicele marjei caselor de pariuri → · Marja bookmakerului (vig) și devigging →

Clasament — sezonul 2026/27 · clasament oficial al ligii

Clasament oficial din API-Football, la . Îl citim din nou după încheierea meciurilor.

# Echipă M V E Î GM GP DG Pcte
1 Paris Saint Germain 3 3 0 0 14 5 +9 9
2 Aston Villa 3 3 0 0 12 3 +9 9
3 Liverpool 3 3 0 0 12 7 +5 9
4 Real Madrid 3 3 0 0 10 5 +5 9
5 Real Betis 3 3 0 0 7 4 +3 9
6 VfB Stuttgart 3 2 1 0 7 2 +5 7
7 Arsenal 3 2 1 0 6 2 +4 7
8 Barcelona 3 2 0 1 11 6 +5 6
9 Como 3 2 0 1 10 5 +5 6
10 Manchester City 3 2 0 1 9 5 +4 6
11 Club Brugge KV 3 2 0 1 9 6 +3 6
12 Sporting CP 3 2 0 1 7 4 +3 6
13 Borussia Dortmund 3 2 0 1 5 4 +1 6
14 Bayern München 3 1 2 0 10 5 +5 5
15 AS Roma 3 1 1 1 8 5 +3 4
16 Atletico Madrid 3 1 1 1 4 3 +1 4
17 Shakhtar Donetsk 3 1 1 1 4 3 +1 4
18 PSV Eindhoven 3 1 1 1 2 2 +0 4
19 Villarreal 3 1 0 2 8 8 +0 3
20 Inter 3 1 0 2 5 6 -1 3
21 Manchester United 3 1 0 2 5 6 -1 3
22 Napoli 3 1 0 2 5 7 -2 3
23 Galatasaray 3 1 0 2 6 9 -3 3
24 Lask Linz 3 1 0 2 6 9 -3 3
25 Sabah FA 3 1 0 2 3 6 -3 3
26 Feyenoord 3 1 0 2 4 8 -4 3
27 Lens 3 1 0 2 3 7 -4 3
28 Bodo/Glimt 3 1 0 2 4 9 -5 3
29 AEK Athens FC 3 1 0 2 3 8 -5 3
30 RB Leipzig 3 1 0 2 3 8 -5 3
31 Fenerbahçe 3 0 2 1 3 9 -6 2
32 Slavia Praha 3 0 1 2 4 7 -3 1
33 Viking 3 0 1 2 5 9 -4 1
34 FC Porto 3 0 0 3 2 6 -4 0
35 Lille 3 0 0 3 4 10 -6 0
36 Slovan Bratislava 3 0 0 3 1 13 -12 0

Statistici echipă în acest sezon

144 meciuri în acest sezon: 3.27 goluri pe meci, 60% peste 2.5, 57% ambele echipe au marcat. xG 3.62 pe meci (din 43 meciuri); 9.5 cornere și 4.1 cartonașe pe meci (din 141 meciuri cu statistici).

EchipăMJGMGP Peste 2.5BTTSMeciuri fără gol primit xG pentru / împotrivă CornereCartonașe
Paris Saint Germain 34.671.67 100%100%0% — 9.00.3
Liverpool 34.002.33 100%100%0% 2.46 / 1.52 11.70.3
Aston Villa 34.001.00 100%67%33% 3.03 / 1.42 13.01.0
Barcelona 33.672.00 100%100%0% — 5.70.7
Como 33.331.67 100%100%0% — 5.72.0
Real Madrid 33.331.67 100%100%0% — 12.31.0
Bayern München 33.331.67 100%67%33% — 12.31.7
Club Brugge KV 33.002.00 100%67%33% 2.84 / 3.11 7.73.0
Villarreal 32.672.67 100%100%0% 1.45 / 2.39 11.02.3
Galatasaray 32.003.00 100%100%0% 1.12 / 2.17 6.02.0
Viking 52.002.40 100%100%0% — 12.62.0
Aarhus 41.502.25 100%50%25% — 11.32.8
Lille 31.333.33 100%67%0% 1.05 / 1.78 7.72.0
Bodo/Glimt 72.142.14 86%57%29% — 8.71.0
Dinamo Zagreb 62.171.50 83%83%17% — 11.52.0
Lask Linz 52.002.60 80%60%0% 1.31 / 2.78 12.22.2
Lyon 41.501.25 75%75%25% — 9.50.8
Larne 40.752.50 75%25%25% — 6.81.3
Manchester City 33.001.67 67%67%33% 2.58 / 1.12 10.31.7
AS Roma 32.671.67 67%67%33% — 9.01.7
Real Betis 32.331.33 67%67%33% 1.87 / 0.89 8.02.7
Sporting CP 32.331.33 67%67%33% 2.25 / 1.39 8.31.3
VfB Stuttgart 32.330.67 67%67%33% — 10.31.3
Arsenal 32.000.67 67%33%67% — 7.01.7
Manchester United 31.672.00 67%33%33% — 7.02.0
Inter 31.672.00 67%67%33% — 10.73.3
Napoli 31.672.33 67%67%0% — 7.02.7
Borussia Dortmund 31.671.33 67%67%0% 2.47 / 1.36 14.31.0
Feyenoord 31.332.67 67%67%0% — 6.31.7
Slavia Praha 31.332.33 67%67%0% — 10.71.3
RB Leipzig 31.002.67 67%67%33% — 10.71.7
Lens 31.002.33 67%33%0% — 10.01.7
Sabah FA 111.731.18 64%46%46% — 10.01.8
AEK Athens FC 51.401.60 60%40%60% 1.35 / 1.65 8.01.6
Egnatia Rrogozhinë 42.751.50 50%100%0% — 10.02.8
FK Crvena Zvezda 42.250.75 50%0%50% — 7.81.8
Shamrock Rovers 41.751.50 50%50%0% — 10.02.5
Universitatea Craiova 41.751.00 50%50%25% — 8.01.3
Hapoel Beer Sheva 61.671.00 50%50%50% — 9.53.7
Ararat-Armenia 61.501.33 50%50%33% — 11.52.2
Saburtalo 41.501.75 50%75%0% — 10.03.0
Vikingur Reykjavik 41.251.25 50%50%25% — 9.02.0
KI Klaksvik 41.000.75 50%50%25% — 5.32.5
Lincoln Red Imps FC 41.001.25 50%50%25% — 11.52.3
Kauno Žalgiris 61.001.67 50%50%33% — 8.51.7
Mjallby AIF 41.001.00 50%25%50% — 8.82.5
NEC Nijmegen 40.501.75 50%50%25% — 7.32.0
Slovan Bratislava 91.111.89 44%56%22% — 8.11.9
Levski Sofia 81.250.88 38%25%63% — 9.01.6
Celje 61.501.33 33%83%17% — 10.73.3
Atletico Madrid 31.331.00 33%67%33% 1.10 / 1.40 10.71.0
Shakhtar Donetsk 31.331.00 33%67%0% — 7.33.0
Fenerbahçe 91.221.33 33%56%33% — 9.92.4
FC Porto 30.672.00 33%33%0% 0.93 / 1.92 6.01.3
Sturm Graz 41.500.75 25%0%50% — 11.31.8
Kairat Almaty 60.830.67 17%17%33% — 10.31.8
PSV Eindhoven 30.670.67 0%33%33% — 9.72.3
KuPS 40.501.25 0%0%25% — 11.02.5

Goluri pe meci și procente din rezultatele noastre din acest sezon; xG, cornere (pentru + împotrivă) și cartonașe doar acolo unde liga are statistici de meci. Sortate după rata peste 2.5. Forma este context: piața o include în preț.

Pronosticuri fotbal, răspunsuri oneste

Care sunt cele mai bune pronosticuri pentru UEFA Champions League?

Cea mai precisă prognoză publică pentru UEFA Champions League este piața de pariuri, cu marja eliminată. Publicăm exact asta — probabilitatea corectă și cotele corecte pentru fiecare meci UEFA Champions League — și semnalăm doar meciurile pe care o casă de pariuri obișnuită le cotează greșit. Niciun tipster nu bate în mod constant cota de închidere și nu pretindem asta.

Oferiți ponturi de pariuri UEFA Champions League?

Publicăm un audit, nu ponturi. Pentru fiecare meci UEFA Champions League primești prețul corect și o verificare onestă a valorii; pronosticurile sunt înregistrate înainte de start și încheiate și evaluate public, atât câștigurile, cât și pierderile, în istoricul nostru.

Ți-a fost util? Trimite-l unui prieten care pariază.