Internațional

Pronosticuri UEFA Conference League

Probabilități corecte, fără marjă, pentru fiecare meci UEFA Conference League, semnale de valoare când o casă de pariuri greșește și clasamentul — construite din datele pieței de referință (Pinnacle), nu din intuiție.

Meciuri auditate viitoare

cel mai bun preț al casei de pariuri lângă prețul corect (Pinnacle, fără marjă)
Cum se citește tabelul: culori, simboluri și momentele prețurilor

Cum se citește: 45% = șansă corectă, fără marjă · 2.10 = cea mai bună cotă a casei de pariuri · % = cele mai probabile

2.35 Valoare puternică = cu 3% sau mai mult peste cotele corecte · 2.35 Semnal de valoare = 1,5–3% · 2.35 Micro-avantaj = sub 1,5%, doar de monitorizat · Valoare expirată = o diferență semnalată anterior pe care piața a închis-o între timp · Neverificat încă = încă nu există o cotă nouă a casei de pariuri sau Pinnacle pentru comparație · Doar prețul corect = competiții de referință: doar prețul corect, fără verificare de valoare · ≈45% = prețul corect a fost înregistrat mai devreme; momentan nu există o cotă nouă Pinnacle · XI = Formații de start confirmate · = adaugă meciul în Ziua mea (cont gratuit) · Prețurile caselor de pariuri actualizate ultima dată la · prețurile mai vechi de 6 ore s-ar fi putut schimba: verifică din nou la casa ta de pariuri

Alege casele tale de pariuri pentru a vedea cota lor pe fiecare rând →

Meciuri viitoare: cel mai bun preț al casei de pariuri și prețul corect pentru fiecare rezultat
Ora Meci 1X2 Valoare
11% 10.00 corect 9.31 19% 5.20 corect 5.39 71% 1.37 corect 1.41 Fără valoare
40% 2.48 corect 2.50 26% 3.75 corect 3.79 34% 2.85 corect 2.98 Fără valoare
35% 3.00 corect 2.83 25% 4.00 corect 4.07 40% 2.38 corect 2.49 Neverificat recent
19% 5.60 corect 5.31 22% 4.15 corect 4.47 59% 1.70 corect 1.70 Fără valoare
93% 1.09 corect 1.07 5% 15.50 corect 20.93 2% 41.00 corect 53.26 Neverificat recent
43% 2.28 corect 2.33 30% 3.35 corect 3.37 27% 3.45 corect 3.65 Fără valoare
37% 2.63 corect 2.67 26% 3.75 corect 3.88 37% 2.62 corect 2.72 Valoare expirată
24% 3.88 corect 4.22 29% 3.60 corect 3.50 48% 2.12 corect 2.10 Neverificat recent
85% 1.19 corect 1.18 10% 8.40 corect 9.69 5% 16.50 corect 20.13 Neverificat recent
57% 1.75 corect 1.75 23% 4.20 corect 4.36 20% 4.60 corect 4.99 Valoare expirată
66% 1.47 corect 1.51 19% 5.00 corect 5.28 15% 6.75 corect 6.74 Valoare expirată
62% 1.57 corect 1.61 21% 4.60 corect 4.72 17% 6.75 corect 6.03 Fără valoare
15% 6.00 corect 6.54 24% 4.10 corect 4.23 61% 1.65 corect 1.64 Neverificat recent
64% 1.58 corect 1.57 22% 4.50 corect 4.59 15% 7.50 corect 6.81 Fără valoare
73% 1.34 corect 1.36 16% 6.00 corect 6.22 10% 10.00 corect 9.53 Valoare expirată
83% 1.19 corect 1.21 11% 8.00 corect 8.91 6% 18.00 corect 16.05 Neverificat încă
82% 1.20 corect 1.21 11% 7.80 corect 8.92 6% 15.00 corect 15.66 Fără valoare
40% 2.40 corect 2.48 28% 3.50 corect 3.58 32% 3.15 corect 3.14 Valoare expirată

Rezultate recente — ce s-a întâmplat lângă viziunea pieței înainte de start

DatăMeciScorPiața a dat acest rezultat
FC Midtjylland – St. Truiden 0–1 27%
Monaco – SC Freiburg 3–0 42%
Lincoln Red Imps FC – Twente 1–4 86%
FC Thun – HNK Hajduk Split 0–1 44%
SC Braga – Gent 2–0 56%
Borac Banja Luka – KuPS 2–0 62%
Ajax – Atalanta 2–0 49%
Aarhus – Egnatia Rrogozhinë 1–1 21%
Trabzonspor – Heart Of Midlothian 2–0 73%
Inter Club d'Escaldes – Universitatea Craiova 1–3 65%

Cota de închidere Pinnacle fără marjă: șansa pieței pentru rezultatul care s-a produs. Un număr mic înseamnă că rezultatul a fost o surpriză, nu că cineva ar fi putut ști. O liniuță înseamnă că nu am stabilit prețul pentru acel meci sau că a mers în prelungiri.

Marjele bookmakerilor pe UEFA Conference League

În meciurile pe care le-am cotat în UEFA Conference League, marja medie 1X2 a pieței este 7.46%. Cea mai ieftină casă de pariuri pe care o urmărim în această ligă este 1xBet la 3.95%. Marja este comisionul pe care îl plătești înainte de orice abilitate; este cel mai mare cost controlabil în pariuri.

1xBet → · Indicele marjei caselor de pariuri → · Marja bookmakerului (vig) și devigging →

Clasament — sezonul 2026 · clasament oficial al ligii

Clasament oficial din API-Football, la . Îl citim din nou după încheierea meciurilor.

# Echipă M V E Î GM GP DG Pcte
1 Panathinaikos 2 2 0 0 7 2 +5 6
2 FC Lugano 2 2 0 0 8 4 +4 6
3 Brann 2 2 0 0 6 2 +4 6
4 Trabzonspor 2 2 0 0 6 2 +4 6
5 Twente 2 2 0 0 5 1 +4 6
6 Monaco 2 2 0 0 5 1 +4 6
7 St. Truiden 2 2 0 0 3 0 +3 6
8 HNK Hajduk Split 2 2 0 0 3 1 +2 6
9 Brighton 2 1 1 0 4 0 +4 4
10 FC Copenhagen 2 1 1 0 5 2 +3 4
11 Universitatea Craiova 2 1 1 0 4 2 +2 4
12 Mjallby AIF 2 1 1 0 3 1 +2 4
13 Ajax 2 1 0 1 3 2 +1 3
14 Borac Banja Luka 2 1 0 1 3 2 +1 3
15 Atalanta 2 1 0 1 3 3 +0 3
16 SC Braga 2 1 0 1 2 3 -1 3
17 Gent 2 1 0 1 1 2 -1 3
18 SC Freiburg 2 1 0 1 3 5 -2 3
19 FC Nordsjaelland 2 0 2 0 3 3 +0 2
20 Egnatia Rrogozhinë 2 0 2 0 2 2 +0 2
21 Riga 2 0 2 0 2 2 +0 2
22 FK Crvena Zvezda 2 0 1 1 4 5 -1 1
23 CSKA Sofia 2 0 1 1 3 4 -1 1
24 FK Jablonec 2 0 1 1 2 3 -1 1
25 FC Midtjylland 2 0 1 1 1 2 -1 1
26 Aarhus 2 0 1 1 1 2 -1 1
27 Pafos 2 0 1 1 2 4 -2 1
28 Heart Of Midlothian 2 0 1 1 1 3 -2 1
29 FC Iberia 1999 2 0 1 1 1 3 -2 1
30 Getafe 2 0 1 1 3 6 -3 1
31 Kairat Almaty 2 0 1 1 2 6 -4 1
32 FC Thun 2 0 0 2 0 2 -2 0
33 Lincoln Red Imps FC 2 0 0 2 2 6 -4 0
34 KuPS 2 0 0 2 2 6 -4 0
35 Inter Club d'Escaldes 2 0 0 2 1 5 -4 0
36 Kauno Žalgiris 2 0 0 2 1 8 -7 0

Statistici echipă în acest sezon

264 meciuri în acest sezon: 2.87 goluri pe meci, 53% peste 2.5, 54% ambele echipe au marcat. xG 3.01 pe meci (din 36 meciuri); 9.6 cornere și 4.1 cartonașe pe meci (din 146 meciuri cu statistici).

EchipăMJGMGP Peste 2.5BTTSMeciuri fără gol primit CornereCartonașe
FC Levadia Tallinn 43.251.00 100%50%50% ——
Monaco 43.001.00 100%75%25% 12.01.5
FK Zalgiris Vilnius 52.802.40 100%80%0% ——
SC Freiburg 42.501.75 100%75%0% 10.30.8
Shelbourne 32.332.33 100%100%0% ——
FC Copenhagen 82.751.00 88%63%38% 10.61.4
Ajax 63.171.50 83%83%17% 11.71.2
FC Sion 52.002.60 80%100%0% 8.21.6
HNK Hajduk Split 42.501.25 75%75%25% 7.51.8
FC ST. Gallen 42.501.50 75%75%0% 9.52.8
Apollon Limassol 42.250.50 75%25%75% ——
FC Vaduz 42.251.00 75%50%50% ——
Brann 82.131.25 75%88%0% 11.32.5
Dinamo Tbilisi 42.002.25 75%75%25% ——
FC Santa Coloma 41.752.25 75%50%50% ——
Kalju Nomme 41.752.00 75%75%25% ——
Dunajska Streda 41.752.25 75%25%50% ——
Stjarnan 41.751.25 75%75%25% ——
Tromso 41.751.25 75%25%50% 9.00.8
Beitar Jerusalem 41.501.50 75%75%25% ——
FC Noah 41.501.50 75%100%0% ——
Atlètic Club d'Escaldes 41.002.00 75%50%0% ——
Dila 40.752.25 75%25%0% ——
FC Lugano 72.711.29 71%86%14% 9.22.1
Rapid Vienna 63.001.17 67%83%17% 9.51.7
HJK Helsinki 33.000.33 67%33%67% ——
Malisheva 32.670.67 67%33%67% ——
Auda 32.671.00 67%67%33% ——
Twente 62.671.00 67%50%33% 9.72.0
Drita 62.330.83 67%67%33% 5.82.0
FK Partizan 32.330.33 67%33%67% ——
Pafos 31.332.00 67%100%0% 9.72.7
Ballkani 31.331.33 67%67%33% ——
GKS Katowice 31.001.67 67%67%0% ——
Valur Reykjavik 31.002.33 67%33%33% ——
CFR 1907 Cluj 30.672.67 67%67%0% ——
Lincoln Red Imps FC 30.672.67 67%67%0% 12.72.0
Panathinaikos 82.001.25 63%100%0% 12.12.0
Borac Banja Luka 82.001.00 63%50%38% 10.02.8
Raków Częstochowa 52.000.60 60%40%60% 10.02.3
Rīgas FS 51.801.20 60%60%20% ——
Motherwell 51.601.60 60%60%40% 8.73.0
FC Nordsjaelland 72.570.86 57%43%43% 9.12.1
Brighton 42.000.00 50%0%100% 11.30.8
Zira 41.750.50 50%25%50% ——
Shkendija 41.750.50 50%25%75% ——
Bohemians 41.501.00 50%50%50% ——
Inter Club d'Escaldes 61.501.17 50%33%50% 8.52.7
Inter Turku 81.381.25 50%75%25% 10.71.8
NSI Runavik 41.251.50 50%75%0% ——
IFK Goteborg 41.251.25 50%75%0% ——
Debreceni VSC 40.502.00 50%25%50% 11.51.8
FC Midtjylland 52.001.00 40%60%20% 9.61.2
Dinamo Tirana 51.401.20 40%60%0% ——
Ilves 51.200.80 40%60%20% ——
Austria Vienna 51.001.00 40%40%40% 8.22.2
Riga 81.751.00 38%75%25% 10.81.8
FK Jablonec 81.381.00 38%38%50% 7.82.2
ML Vitebsk 31.330.33 33%0%67% ——
Paide 61.171.33 33%50%33% ——
Hapoel Tel Aviv 61.170.83 33%33%50% 8.02.3
KuPS 31.002.00 33%33%33% 10.71.7
FK Tobol Kostanay 31.001.33 33%100%0% ——
FK Liepaja 31.001.00 33%33%33% ——
Gyori ETO FC 42.001.25 25%75%0% 9.31.5
SC Braga 81.250.38 25%0%88% 8.01.3
Heart Of Midlothian 41.001.50 25%75%0% 12.03.3
Pyunik Yerevan 41.000.25 25%0%75% ——
Atalanta 41.000.75 25%25%50% 10.50.8
Qarabag 41.000.75 25%25%50% 8.02.8
HNK Rijeka 40.751.75 25%50%25% 8.32.3
UNA Strassen 40.751.25 25%0%50% ——
Velež 40.501.25 25%25%25% ——
Flora Tallinn 40.251.75 25%0%25% ——
Dinamo Minsk 60.830.83 17%17%33% ——
Alashkert 31.001.00 0%100%0% ——
Bate Borisov 30.670.67 0%67%33% ——
CSKA 1948 40.500.50 0%50%50% 12.32.7
Gent 70.430.43 0%14%71% 9.21.4
Hibernian 30.000.67 0%0%67% ——

Goluri pe meci și procente din rezultatele noastre din acest sezon; xG, cornere (pentru + împotrivă) și cartonașe doar acolo unde liga are statistici de meci. Sortate după rata peste 2.5. Forma este context: piața o include în preț.

Pronosticuri fotbal, răspunsuri oneste

Care sunt cele mai bune pronosticuri pentru UEFA Conference League?

Cea mai precisă prognoză publică pentru UEFA Conference League este piața de pariuri, cu marja eliminată. Publicăm exact asta — probabilitatea corectă și cotele corecte pentru fiecare meci UEFA Conference League — și semnalăm doar meciurile pe care o casă de pariuri obișnuită le cotează greșit. Niciun tipster nu bate în mod constant cota de închidere și nu pretindem asta.

Oferiți ponturi de pariuri UEFA Conference League?

Publicăm un audit, nu ponturi. Pentru fiecare meci UEFA Conference League primești prețul corect și o verificare onestă a valorii; pronosticurile sunt înregistrate înainte de start și încheiate și evaluate public, atât câștigurile, cât și pierderile, în istoricul nostru.

Ți-a fost util? Trimite-l unui prieten care pariază.