Internațional

Pronosticuri UEFA Europa League

Probabilități corecte, fără marjă, pentru fiecare meci UEFA Europa League, semnale de valoare când o casă de pariuri greșește și clasamentul — construite din datele pieței de referință (Pinnacle), nu din intuiție.

Meciuri auditate viitoare

cel mai bun preț al casei de pariuri lângă prețul corect (Pinnacle, fără marjă)
Cum se citește tabelul: culori, simboluri și momentele prețurilor

Cum se citește: 45% = șansă corectă, fără marjă · 2.10 = cea mai bună cotă a casei de pariuri · % = cele mai probabile

2.35 Valoare puternică = cu 3% sau mai mult peste cotele corecte · 2.35 Semnal de valoare = 1,5–3% · 2.35 Micro-avantaj = sub 1,5%, doar de monitorizat · Valoare expirată = o diferență semnalată anterior pe care piața a închis-o între timp · Neverificat încă = încă nu există o cotă nouă a casei de pariuri sau Pinnacle pentru comparație · Doar prețul corect = competiții de referință: doar prețul corect, fără verificare de valoare · ≈45% = prețul corect a fost înregistrat mai devreme; momentan nu există o cotă nouă Pinnacle · XI = Formații de start confirmate · = adaugă meciul în Ziua mea (cont gratuit) · Prețurile caselor de pariuri actualizate ultima dată între și

Alege casele tale de pariuri pentru a vedea cota lor pe fiecare rând →

Meciuri viitoare: cel mai bun preț al casei de pariuri și prețul corect pentru fiecare rezultat
Ora Meci 1X2 Valoare
43% 2.30 corect 2.34 26% 3.67 corect 3.79 31% 3.25 corect 3.23 +0.6% Micro-avantaj
50% 2.02 corect 2.00 +0.8% 24% 4.00 corect 4.25 27% 3.73 corect 3.77 Micro-avantaj
33% 3.00 corect 3.01 25% 3.88 corect 4.06 42% 2.35 corect 2.37 Valoare expirată
53% 1.93 corect 1.89 +2.2% 23% 4.00 corect 4.28 24% 4.00 corect 4.22 Semnal de valoare
54% 1.82 corect 1.87 23% 4.20 corect 4.26 23% 4.30 corect 4.37 Valoare expirată
48% 2.06 corect 2.06 26% 3.75 corect 3.81 25% 3.80 corect 3.95 Valoare expirată
16% 6.25 corect 6.42 20% 4.62 corect 4.95 64% 1.56 corect 1.56 Valoare expirată
44% 2.24 corect 2.29 26% 3.85 corect 3.89 31% 3.30 corect 3.26 +1.1% Micro-avantaj
31% 3.25 corect 3.23 +0.5% 24% 3.89 corect 4.14 45% 2.23 corect 2.23 Micro-avantaj
64% 1.60 corect 1.57 +1.8% 20% 4.56 corect 4.99 16% 6.00 corect 6.14 Semnal de valoare
85% 1.22 corect 1.17 +4.0% 10% 9.00 corect 10.09 5% 19.50 corect 20.87 Valoare puternică
54% 1.81 corect 1.84 24% 4.00 corect 4.20 22% 4.90 corect 4.57 Fără valoare
66% 1.48 corect 1.51 20% 4.82 corect 5.07 14% 7.00 corect 7.18 Valoare expirată
45% 2.18 corect 2.23 26% 3.75 corect 3.84 29% 3.35 corect 3.43 Fără valoare

Rezultate recente — ce s-a întâmplat lângă viziunea pieței înainte de start

DatăMeciScorPiața a dat acest rezultat
Beşiktaş – Crystal Palace 2–2 25%
Celtic – Celta Vigo 1–2 37%
1899 Hoffenheim – Lyon 3–0 58%
Bournemouth – AC Milan 3–0 54%
Omonia Nicosia – Benfica 1–4 77%
Olympiakos Piraeus – Sparta Praha 1–0 66%
Jagiellonia – Anderlecht 0–3 44%
Lillestrom – Real Sociedad 0–6 71%
Celje – Red Bull Salzburg 2–2 22%
Plzen – Levski Sofia 1–2 19%

Cota de închidere Pinnacle fără marjă: șansa pieței pentru rezultatul care s-a produs. Un număr mic înseamnă că rezultatul a fost o surpriză, nu că cineva ar fi putut ști. O liniuță înseamnă că nu am stabilit prețul pentru acel meci sau că a mers în prelungiri.

Marjele bookmakerilor pe UEFA Europa League

În meciurile pe care le-am cotat în UEFA Europa League, marja medie 1X2 a pieței este 6.48%. Cea mai ieftină casă de pariuri pe care o urmărim în această ligă este Unibet (NL) la 3.39%. Marja este comisionul pe care îl plătești înainte de orice abilitate; este cel mai mare cost controlabil în pariuri.

Unibet (NL) → · Indicele marjei caselor de pariuri → · Marja bookmakerului (vig) și devigging →

Clasament — sezonul 2026/27 · clasament oficial al ligii

Clasament oficial din API-Football, la . Îl citim din nou după încheierea meciurilor.

# Echipă M V E Î GM GP DG Pcte
1 Benfica 3 3 0 0 10 2 +8 9
2 Bayer Leverkusen 3 3 0 0 8 0 +8 9
3 Bournemouth 3 3 0 0 8 1 +7 9
4 Ferencvarosi TC 3 3 0 0 9 3 +6 9
5 Olympiakos Piraeus 3 3 0 0 4 1 +3 9
6 Union St. Gilloise 3 2 1 0 8 1 +7 7
7 Juventus 3 2 1 0 9 3 +6 7
8 Beşiktaş 3 2 1 0 9 5 +4 7
9 Sunderland 3 2 1 0 4 2 +2 7
10 AZ Alkmaar 3 2 0 1 6 2 +4 6
11 Omonia Nicosia 3 2 0 1 5 4 +1 6
12 Lyon 3 2 0 1 5 6 -1 6
13 Rennes 3 1 2 0 4 3 +1 5
14 Real Sociedad 3 1 1 1 8 3 +5 4
15 Crystal Palace 3 1 1 1 8 5 +3 4
16 Sparta Praha 3 1 1 1 5 3 +2 4
17 Levski Sofia 3 1 1 1 3 3 +0 4
18 Dinamo Zagreb 3 1 1 1 3 4 -1 4
19 Sturm Graz 3 1 1 1 1 3 -2 4
20 NEC Nijmegen 3 1 1 1 5 8 -3 4
21 Red Bull Salzburg 3 1 1 1 3 6 -3 4
22 Anderlecht 3 1 0 2 4 3 +1 3
23 1899 Hoffenheim 3 1 0 2 5 5 +0 3
24 AC Milan 3 1 0 2 4 5 -1 3
25 Celta Vigo 3 1 0 2 3 4 -1 3
26 OFI 3 1 0 2 3 4 -1 3
27 Jagiellonia 3 1 0 2 4 6 -2 3
28 Torreense 3 1 0 2 4 7 -3 3
29 Celje 3 0 1 2 2 7 -5 1
30 Hapoel Beer Sheva 3 0 1 2 1 6 -5 1
31 Lillestrom 3 0 1 2 2 9 -7 1
32 Lech Poznan 3 0 1 2 1 9 -8 1
33 Plzen 3 0 0 3 2 7 -5 0
34 Marseille 3 0 0 3 1 6 -5 0
35 Celtic 3 0 0 3 3 9 -6 0
36 Ararat-Armenia 3 0 0 3 2 11 -9 0

Statistici echipă în acest sezon

134 meciuri în acest sezon: 2.86 goluri pe meci, 60% peste 2.5, 46% ambele echipe au marcat. xG 3.15 pe meci (din 42 meciuri); 9.7 cornere și 4.2 cartonașe pe meci (din 95 meciuri cu statistici).

EchipăMJGMGP Peste 2.5BTTSMeciuri fără gol primit xG pentru / împotrivă CornereCartonașe
Juventus 33.001.00 100%67%33% — 7.31.3
Bournemouth 32.670.33 100%33%67% — 11.02.7
Crystal Palace 32.671.67 100%67%33% — 7.71.3
FC Thun 41.753.00 100%50%25% — 9.02.0
Lyon 31.672.00 100%67%0% 1.43 / 1.73 12.71.3
Torreense 31.332.33 100%100%0% — 11.72.3
Plzen 51.202.20 100%60%0% — 6.41.8
Celtic 31.003.00 100%100%0% — 12.01.3
Jagiellonia 71.861.29 86%71%14% 0.97 / 1.54 8.71.8
Benfica 93.220.89 78%78%22% 2.31 / 1.08 10.32.7
Maccabi Tel Aviv 42.251.00 75%25%50% — ——
Ferencvarosi TC 112.270.73 73%64%36% — 11.72.4
Lech Poznan 72.291.57 71%29%43% — 9.71.4
Union St. Gilloise 32.670.33 67%33%67% — 5.32.0
Real Sociedad 32.671.00 67%67%33% — 8.32.0
AZ Alkmaar 32.000.67 67%33%33% 2.04 / 1.47 11.32.0
Anderlecht 92.000.78 67%44%44% 1.22 / 1.13 8.92.3
1899 Hoffenheim 31.671.67 67%33%33% — 14.73.7
NEC Nijmegen 31.672.67 67%67%0% — 5.01.3
AC Milan 31.331.67 67%0%33% 1.65 / 1.57 8.72.3
Rennes 31.331.00 67%67%33% — 12.31.3
Celta Vigo 31.001.33 67%67%0% 1.18 / 0.89 10.01.0
Celje 30.672.33 67%33%0% 1.11 / 1.92 7.32.0
Hapoel Beer Sheva 30.332.00 67%33%33% — 6.02.3
CSKA Sofia 81.131.38 63%38%38% — 7.33.7
Ararat-Armenia 50.802.40 60%60%20% — 10.62.0
Red Bull Salzburg 71.571.29 57%29%57% — 7.81.5
PAOK 41.751.50 50%50%25% — ——
Egnatia Rrogozhinë 41.751.25 50%75%25% — ——
Pafos 41.751.50 50%25%25% — ——
Qarabag 41.500.00 50%0%100% — ——
HNK Hajduk Split 41.251.50 50%25%50% — ——
FC Iberia 1999 40.501.75 50%50%25% — 10.74.3
Beşiktaş 91.890.67 44%33%56% — 9.82.0
Omonia Nicosia 71.571.14 43%43%43% 1.12 / 1.74 9.71.3
OFI 51.600.80 40%20%60% — 12.01.2
Lillestrom 50.602.00 40%60%20% — 10.61.6
Bayer Leverkusen 32.670.00 33%0%100% 3.52 / 0.58 10.71.7
Sparta Praha 31.671.00 33%67%0% — 13.02.3
Olympiakos Piraeus 31.330.33 33%33%67% 1.80 / 0.72 13.32.0
Sunderland 31.330.67 33%67%33% 2.57 / 1.42 12.32.3
Dinamo Zagreb 31.001.33 33%33%67% — 7.71.0
Levski Sofia 31.001.00 33%67%0% — 7.00.7
Sturm Graz 30.331.00 33%0%67% — 8.32.7
Marseille 30.332.00 33%33%0% — 7.32.0
Universitatea Craiova 41.001.00 25%75%0% — 10.02.7
Hradec Králové 41.000.75 25%25%25% — ——
Dynamo Kyiv 40.501.25 25%25%50% — ——
Sheriff Tiraspol 40.251.50 25%0%50% — ——

Goluri pe meci și procente din rezultatele noastre din acest sezon; xG, cornere (pentru + împotrivă) și cartonașe doar acolo unde liga are statistici de meci. Sortate după rata peste 2.5. Forma este context: piața o include în preț.

Pronosticuri fotbal, răspunsuri oneste

Care sunt cele mai bune pronosticuri pentru UEFA Europa League?

Cea mai precisă prognoză publică pentru UEFA Europa League este piața de pariuri, cu marja eliminată. Publicăm exact asta — probabilitatea corectă și cotele corecte pentru fiecare meci UEFA Europa League — și semnalăm doar meciurile pe care o casă de pariuri obișnuită le cotează greșit. Niciun tipster nu bate în mod constant cota de închidere și nu pretindem asta.

Oferiți ponturi de pariuri UEFA Europa League?

Publicăm un audit, nu ponturi. Pentru fiecare meci UEFA Europa League primești prețul corect și o verificare onestă a valorii; pronosticurile sunt înregistrate înainte de start și încheiate și evaluate public, atât câștigurile, cât și pierderile, în istoricul nostru.

Ți-a fost util? Trimite-l unui prieten care pariază.