Pronosticuri UEFA Nations League
Probabilități corecte, fără marjă, pentru fiecare meci UEFA Nations League, semnale de valoare când o casă de pariuri greșește și clasamentul — construite din datele pieței de referință (Pinnacle), nu din intuiție.
Meciuri auditate viitoare
cel mai bun preț al casei de pariuri lângă prețul corect (Pinnacle, fără marjă)Încă nu există cotă corectă pentru niciun meci. Cotele corecte apar după ce Pinnacle cotează un meci, de obicei cu aproximativ o săptămână înainte de începere.
Meciuri programate
- Türkiye – Belgium
- Armenia – Cyprus
- England – Croatia
- Italy – France
- Czechia – Spain
- Albania – Finland
- Montenegro – Latvia
- San Marino – Belarus
- Moldova – Kazakhstan
- Slovenia – Switzerland
Rezultate recente — ce s-a întâmplat lângă viziunea pieței înainte de start
| Dată | Meci | Scor | Piața a dat acest rezultat |
|---|---|---|---|
| Moldova – Slovakia | 0–4 | — | |
| Scotland – Slovenia | 1–2 | — | |
| Luxembourg – Bulgaria | 0–2 | — | |
| Estonia – Iceland | 0–0 | — | |
| Belarus – Finland | 1–0 | — | |
| Albania – San Marino | 2–1 | — | |
| Switzerland – FYR Macedonia | 3–0 | — | |
| England – Czechia | 3–0 | 88% | |
| Croatia – Spain | 1–2 | 77% | |
| Kazakhstan – Faroe Islands | 2–2 | — |
Cota de închidere Pinnacle fără marjă: șansa pieței pentru rezultatul care s-a produs. Un număr mic înseamnă că rezultatul a fost o surpriză, nu că cineva ar fi putut ști. O liniuță înseamnă că nu am stabilit prețul pentru acel meci sau că a mers în prelungiri.
Marjele bookmakerilor pe UEFA Nations League
În meciurile pe care le-am cotat în UEFA Nations League, marja medie 1X2 a pieței este 6.57%. Cea mai ieftină casă de pariuri pe care o urmărim în această ligă este 1xBet la 3.15%. Marja este comisionul pe care îl plătești înainte de orice abilitate; este cel mai mare cost controlabil în pariuri.
1xBet → · Indicele marjei caselor de pariuri → · Marja bookmakerului (vig) și devigging →
Clasament final — Sezonul 2026 — încheiat. Programările de mai jos aparțin noului sezon.
Reconstituit din meciurile din setul de date TipsAudit — nu este clasamentul oficial al ligii. Echipele pot afișa un număr diferit de meciuri jucate, iar fazele de play-off sau play-out nu sunt separate. Pentru clasamentul oficial, folosiți sursa proprie a ligii.
Încă nu există clasament — nu am validat suficiente meciuri în această ligă în acest sezon. Clasamentul se construiește automat pe măsură ce apar rezultatele.
Cei mai buni marcatori — 2026 · actualizat 31 oct. 2026
| # | Jucător | Echipă | Goluri | Pase decisive |
|---|---|---|---|---|
| 1 | H. Kane | England | 6 | 1 |
| 2 | M. Olise | France | 4 | 2 |
| 2 | Lamine Yamal | Spain | 4 | 1 |
| 2 | L. Walta | Finland | 4 | 1 |
| 2 | T. Parrott | Rep. Of Ireland | 4 | 0 |
Statistici echipă în acest sezon
104 meciuri în acest sezon: 2.46 goluri pe meci, 50% peste 2.5, 46% ambele echipe au marcat. xG 2.58 pe meci (din 86 meciuri); 8.6 cornere și 4.3 cartonașe pe meci (din 104 meciuri cu statistici).
| Echipă | MJ | GM | GP | Peste 2.5 | BTTS | Meciuri fără gol primit | xG pentru / împotrivă | Cornere | Cartonașe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 3.00 | 1.25 | 100% | 100% | 0% | 2.31 / 0.90 | 7.8 | 1.0 | |
| 4 | 2.75 | 0.25 | 100% | 25% | 75% | 1.72 / 0.19 | 7.8 | 0.3 | |
| 4 | 1.50 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | 1.05 / 1.31 | 9.0 | 2.0 | |
| 4 | 1.00 | 3.50 | 100% | 75% | 0% | 1.23 / 3.05 | 7.8 | 2.0 | |
| 4 | 0.25 | 4.00 | 100% | 25% | 0% | 0.52 / 2.65 | 9.0 | 3.0 | |
| 4 | 3.50 | 0.75 | 75% | 25% | 75% | 3.22 / 1.61 | 8.0 | 1.3 | |
| 4 | 2.25 | 1.25 | 75% | 100% | 0% | 1.64 / 1.03 | 7.0 | 1.5 | |
| 4 | 2.25 | 1.00 | 75% | 75% | 25% | 1.99 / 0.69 | 10.3 | 3.0 | |
| 4 | 2.00 | 0.75 | 75% | 50% | 50% | 2.12 / 0.56 | 10.5 | 2.3 | |
| 4 | 1.75 | 1.25 | 75% | 100% | 0% | — | 11.0 | 1.5 | |
| 4 | 1.75 | 1.00 | 75% | 75% | 25% | 1.89 / 0.84 | 7.0 | 1.5 | |
| 4 | 1.25 | 1.75 | 75% | 100% | 0% | 0.56 / 1.22 | 12.3 | 2.0 | |
| 4 | 0.75 | 2.00 | 75% | 75% | 0% | — | 9.5 | 2.3 | |
| 4 | 0.75 | 3.25 | 75% | 50% | 0% | 0.65 / 2.43 | 6.8 | 3.3 | |
| 4 | 0.50 | 2.75 | 75% | 50% | 0% | 1.73 / 1.77 | 8.8 | 2.8 | |
| 4 | 0.50 | 2.50 | 75% | 50% | 0% | 0.58 / 1.77 | 7.0 | 3.0 | |
| 4 | 2.25 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | 1.39 / 0.77 | 10.5 | 1.0 | |
| 4 | 2.25 | 0.50 | 50% | 25% | 50% | 1.69 / 0.53 | 8.3 | 1.5 | |
| 4 | 2.00 | 1.25 | 50% | 75% | 0% | 1.89 / 2.08 | 10.5 | 2.3 | |
| 4 | 1.75 | 0.25 | 50% | 25% | 75% | 2.23 / 0.91 | 8.5 | 2.0 | |
| 4 | 1.75 | 1.75 | 50% | 50% | 50% | 1.36 / 1.16 | 8.3 | 1.5 | |
| 4 | 1.75 | 0.75 | 50% | 75% | 25% | 1.71 / 0.59 | 6.0 | 0.8 | |
| 4 | 1.75 | 1.00 | 50% | 25% | 50% | 1.74 / 1.04 | 8.0 | 2.8 | |
| 4 | 1.50 | 1.00 | 50% | 50% | 25% | 1.26 / 1.70 | 5.3 | 1.8 | |
| 4 | 1.50 | 1.25 | 50% | 25% | 50% | 1.41 / 1.58 | 9.5 | 3.5 | |
| 4 | 1.25 | 0.75 | 50% | 50% | 50% | 1.02 / 1.61 | 11.5 | 2.8 | |
| 4 | 1.25 | 0.75 | 50% | 50% | 50% | — | 9.3 | 2.5 | |
| 4 | 1.25 | 0.75 | 50% | 50% | 50% | 0.83 / 1.22 | 7.5 | 3.3 | |
| 4 | 0.75 | 1.25 | 50% | 25% | 50% | 1.90 / 0.82 | 8.0 | 1.8 | |
| 4 | 0.75 | 1.25 | 50% | 25% | 50% | 1.12 / 1.56 | 10.0 | 3.0 | |
| 4 | 0.75 | 2.00 | 50% | 50% | 0% | 1.24 / 1.46 | 11.3 | 0.8 | |
| 4 | 0.50 | 1.25 | 50% | 25% | 50% | 0.54 / 1.45 | 6.8 | 3.8 | |
| 4 | 0.50 | 1.50 | 50% | 50% | 25% | 0.64 / 1.58 | 11.0 | 1.5 | |
| 4 | 0.50 | 1.75 | 50% | 50% | 25% | 0.64 / 1.80 | 6.8 | 2.3 | |
| 4 | 0.50 | 1.75 | 50% | 25% | 0% | 0.69 / 1.73 | 8.0 | 2.8 | |
| 4 | 0.00 | 2.50 | 50% | 0% | 0% | 0.30 / 2.51 | 8.8 | 3.0 | |
| 3 | 1.33 | 0.67 | 33% | 67% | 33% | 2.08 / 0.53 | 8.3 | 2.3 | |
| 3 | 0.33 | 1.00 | 33% | 33% | 33% | 0.69 / 1.50 | 8.0 | 3.7 | |
| 4 | 1.75 | 0.50 | 25% | 50% | 50% | 1.41 / 1.01 | 9.3 | 1.8 | |
| 4 | 1.50 | 0.75 | 25% | 50% | 50% | 1.05 / 1.08 | 6.8 | 2.5 | |
| 4 | 1.25 | 0.50 | 25% | 0% | 75% | 0.82 / 1.22 | 8.3 | 3.3 | |
| 4 | 1.25 | 1.25 | 25% | 100% | 0% | 1.18 / 0.91 | 11.5 | 1.5 | |
| 4 | 1.00 | 0.00 | 25% | 0% | 100% | 1.33 / 0.84 | 8.8 | 2.0 | |
| 4 | 1.00 | 1.25 | 25% | 25% | 50% | 0.79 / 0.70 | 9.0 | 1.8 | |
| 4 | 0.75 | 1.00 | 25% | 50% | 50% | 1.45 / 0.84 | 6.0 | 0.8 | |
| 4 | 0.75 | 0.50 | 25% | 25% | 50% | 1.54 / 0.80 | 8.0 | 2.8 | |
| 4 | 0.50 | 1.25 | 25% | 25% | 0% | 0.72 / 1.71 | 7.5 | 2.3 | |
| 3 | 1.00 | 0.67 | 0% | 33% | 33% | 1.23 / 0.93 | 5.7 | 2.0 | |
| 4 | 0.75 | 0.50 | 0% | 25% | 50% | — | 10.3 | 1.3 | |
| 3 | 0.67 | 0.33 | 0% | 33% | 67% | 1.73 / 0.83 | 5.0 | 2.7 | |
| 4 | 0.50 | 0.25 | 0% | 25% | 75% | 1.13 / 0.97 | 10.5 | 2.0 | |
| 4 | 0.00 | 0.50 | 0% | 0% | 50% | 0.86 / 1.22 | 9.5 | 2.3 |
Goluri pe meci și procente din rezultatele noastre din acest sezon; xG, cornere (pentru + împotrivă) și cartonașe doar acolo unde liga are statistici de meci. Sortate după rata peste 2.5. Forma este context: piața o include în preț.
Pronosticuri fotbal, răspunsuri oneste
Care sunt cele mai bune pronosticuri pentru UEFA Nations League?
Cea mai precisă prognoză publică pentru UEFA Nations League este piața de pariuri, cu marja eliminată. Publicăm exact asta — probabilitatea corectă și cotele corecte pentru fiecare meci UEFA Nations League — și semnalăm doar meciurile pe care o casă de pariuri obișnuită le cotează greșit. Niciun tipster nu bate în mod constant cota de închidere și nu pretindem asta.
Oferiți ponturi de pariuri UEFA Nations League?
Publicăm un audit, nu ponturi. Pentru fiecare meci UEFA Nations League primești prețul corect și o verificare onestă a valorii; pronosticurile sunt înregistrate înainte de start și încheiate și evaluate public, atât câștigurile, cât și pierderile, în istoricul nostru.
Măsurat de TipsAudit
- Cel mai precis site de pronosticuri fotbal? Clasat față de cota de închidere
- Pronosticuri fotbal 100% sigure? Cât de des câștigă cu adevărat favoriții
- Pariuri combinate astăzi, cu șansa reală să câștige
- Este Statarea corect? Auditat față de cota de închidere
- Este WinDrawWin corect? Auditat față de cota de închidere
- Este ProSoccer.gr corect? Auditat față de cota de închidere
- Audit independent al tipsterilor: track record verificat
- Cum verifici dacă un tipster este legitim
- Poți verifica un tipster de Telegram? Ce am găsit citindu-le pronosticurile
- Sunt precise site-urile gratuite de pronosticuri la fotbal? Le măsurăm public
- Care casă de pariuri are cea mai mică marjă? Index live
- Găsitor gratuit de pariuri de valoare pentru fotbal
- Ce este CLV (valoarea față de cota de închidere)?
- Set de date gratuit cu pronosticuri de fotbal și cotele de închidere (CSV)
- Istoricul nostru complet: fiecare pronostic, inclusiv pierderile