Pronosticuri USL Championship
Probabilități corecte, fără marjă, pentru fiecare meci USL Championship, semnale de valoare când o casă de pariuri greșește și clasamentul — construite din datele pieței de referință (Pinnacle), nu din intuiție.
Meciuri auditate viitoare
cel mai bun preț al casei de pariuri lângă prețul corect (Pinnacle, fără marjă)Nu există acum meciuri auditate viitoare în această ligă. Auditul rulează continuu — reveniți curând.
Rezultate recente — ce s-a întâmplat lângă viziunea pieței înainte de start
| Dată | Meci | Scor | Piața a dat acest rezultat |
|---|---|---|---|
| Sacramento Republic – FC Tulsa | 1–0 | 58% | |
| New Mexico United – Phoenix Rising | 2–0 | 41% | |
| Lexington – Colorado Springs | 1–1 (penalty-uri) | — | |
| El Paso Locomotive – San Antonio | 2–1 | 48% | |
| Detroit City – Hartford Athletic | 1–2 | 23% | |
| Tampa Bay Rowdies – Miami FC | 1–1 (penalty-uri) | — | |
| Charleston Battery – Rhode Island | 1–1 (penalty-uri) | — | |
| Louisville City – Pittsburgh Riverhounds | 1–0 (după prelungiri) | — | |
| Monterey Bay – Las Vegas Lights | 2–1 | 38% | |
| Sacramento Republic – Oakland Roots | 3–2 | 57% |
Cota de închidere Pinnacle fără marjă: șansa pieței pentru rezultatul care s-a produs. Un număr mic înseamnă că rezultatul a fost o surpriză, nu că cineva ar fi putut ști. O liniuță înseamnă că nu am stabilit prețul pentru acel meci sau că a mers în prelungiri.
Marjele bookmakerilor pe USL Championship
În meciurile pe care le-am cotat în USL Championship, marja medie 1X2 a pieței este 9.65%. Cea mai ieftină casă de pariuri pe care o urmărim în această ligă este Pinnacle la 5.68%. Marja este comisionul pe care îl plătești înainte de orice abilitate; este cel mai mare cost controlabil în pariuri.
Pinnacle → · Indicele marjei caselor de pariuri → · Marja bookmakerului (vig) și devigging →
Clasament — sezonul 2026 · clasament oficial al ligii
Clasament oficial din API-Football, la . Îl citim din nou după încheierea meciurilor.
| # | Echipă | M | V | E | Î | GM | GP | DG | Pcte |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tampa Bay Rowdies | 30 | 18 | 7 | 5 | 52 | 26 | +26 | 61 |
| 1 | New Mexico United | 30 | 15 | 7 | 8 | 45 | 34 | +11 | 52 |
| 2 | Charleston Battery | 30 | 16 | 5 | 9 | 56 | 35 | +21 | 53 |
| 2 | Sacramento Republic | 30 | 13 | 12 | 5 | 42 | 28 | +14 | 51 |
| 3 | Detroit City | 30 | 14 | 9 | 7 | 34 | 21 | +13 | 51 |
| 3 | El Paso Locomotive | 30 | 15 | 5 | 10 | 48 | 38 | +10 | 50 |
| 4 | Louisville City | 30 | 13 | 8 | 9 | 51 | 43 | +8 | 47 |
| 4 | Lexington | 30 | 14 | 6 | 10 | 57 | 39 | +18 | 48 |
| 5 | Pittsburgh Riverhounds | 30 | 13 | 6 | 11 | 33 | 30 | +3 | 45 |
| 5 | Colorado Springs | 30 | 13 | 8 | 9 | 44 | 38 | +6 | 47 |
| 6 | Hartford Athletic | 30 | 10 | 13 | 7 | 35 | 33 | +2 | 43 |
| 6 | San Antonio | 30 | 11 | 12 | 7 | 32 | 30 | +2 | 45 |
| 7 | Rhode Island | 30 | 12 | 6 | 12 | 42 | 33 | +9 | 42 |
| 7 | FC Tulsa | 30 | 11 | 10 | 9 | 34 | 31 | +3 | 43 |
| 8 | Miami FC | 30 | 9 | 9 | 12 | 39 | 49 | -10 | 36 |
| 8 | Phoenix Rising | 30 | 10 | 10 | 10 | 45 | 46 | -1 | 40 |
| 9 | Indy Eleven | 30 | 9 | 7 | 14 | 35 | 41 | -6 | 34 |
| 9 | Orange County SC | 30 | 10 | 9 | 11 | 39 | 49 | -10 | 39 |
| 10 | Loudoun United | 30 | 6 | 13 | 11 | 38 | 48 | -10 | 31 |
| 10 | Oakland Roots | 30 | 9 | 11 | 10 | 39 | 40 | -1 | 38 |
| 11 | Birmingham Legion | 30 | 6 | 12 | 12 | 40 | 46 | -6 | 30 |
| 11 | Las Vegas Lights | 30 | 10 | 6 | 14 | 41 | 48 | -7 | 36 |
| 12 | Brooklyn | 30 | 5 | 6 | 19 | 34 | 63 | -29 | 21 |
| 12 | Monterey Bay | 30 | 6 | 6 | 18 | 32 | 52 | -20 | 24 |
| 13 | Sporting JAX | 30 | 3 | 5 | 22 | 32 | 78 | -46 | 14 |
Statistici echipă în acest sezon
381 meciuri în acest sezon: 2.71 goluri pe meci, 49% peste 2.5, 55% ambele echipe au marcat.
| Echipă | MJ | GM | GP | Peste 2.5 | BTTS | Meciuri fără gol primit |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 1.13 | 2.10 | 67% | 53% | 10% | |
| 30 | 1.07 | 2.60 | 67% | 57% | 0% | |
| 31 | 1.61 | 1.26 | 61% | 61% | 23% | |
| 30 | 1.50 | 1.53 | 60% | 67% | 17% | |
| 31 | 1.87 | 1.29 | 58% | 58% | 32% | |
| 30 | 1.33 | 1.53 | 57% | 63% | 23% | |
| 31 | 1.29 | 1.61 | 55% | 58% | 23% | |
| 30 | 1.50 | 1.13 | 53% | 53% | 30% | |
| 30 | 1.37 | 1.60 | 53% | 67% | 27% | |
| 30 | 1.07 | 1.73 | 53% | 63% | 13% | |
| 31 | 1.84 | 1.16 | 52% | 48% | 32% | |
| 31 | 1.65 | 1.39 | 52% | 61% | 29% | |
| 30 | 1.30 | 1.63 | 50% | 63% | 23% | |
| 31 | 1.19 | 1.10 | 48% | 55% | 29% | |
| 30 | 1.30 | 1.33 | 47% | 57% | 27% | |
| 30 | 1.27 | 1.60 | 47% | 57% | 33% | |
| 30 | 1.17 | 1.37 | 47% | 53% | 13% | |
| 31 | 1.45 | 1.26 | 45% | 55% | 26% | |
| 31 | 1.71 | 0.87 | 42% | 42% | 52% | |
| 31 | 1.39 | 1.10 | 42% | 55% | 26% | |
| 31 | 1.06 | 1.03 | 42% | 45% | 39% | |
| 31 | 1.06 | 0.97 | 39% | 42% | 32% | |
| 31 | 1.13 | 0.74 | 36% | 39% | 48% | |
| 30 | 1.40 | 0.93 | 33% | 57% | 33% | |
| 30 | 1.13 | 1.03 | 30% | 43% | 40% |
Goluri pe meci și procente din rezultatele noastre din acest sezon; xG, cornere (pentru + împotrivă) și cartonașe doar acolo unde liga are statistici de meci. Sortate după rata peste 2.5. Forma este context: piața o include în preț.
Clasament final prezis 2026/27 — 5,000 simulări de sezon pe baza ratingurilor noastre Elo
| # | Echipă | Loc mediu la final | P(titlu) | P(retrogradare) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | El Paso Locomotive | 1.3 | 80.6% | 0% |
| 2 | New Mexico United | 3.3 | 10% | 0% |
| 3 | Sacramento Republic | 4.1 | 6.2% | 0% |
| 4 | Lexington | 5 | 2.1% | 0% |
| 5 | Colorado Springs | 6.2 | 0.8% | 0% |
| 6 | Detroit City | 7.6 | 0.2% | 0% |
| 7 | Tampa Bay Rowdies | 7.7 | 0% | 0% |
| 8 | Hartford Athletic | 7.9 | 0% | 0% |
| 9 | FC Tulsa | 8.3 | 0.1% | 0% |
| 10 | Charleston Battery | 8.7 | 0% | 0% |
| 11 | Rhode Island | 10.9 | 0% | 0% |
| 12 | Las Vegas Lights | 11.4 | 0% | 0% |
| 13 | Louisville City | 13.8 | 0% | 0% |
| 14 | Pittsburgh Riverhounds | 14.1 | 0% | 0% |
| 15 | Phoenix Rising | 15.4 | 0% | 0.2% |
| 16 | Indy Eleven | 15.7 | 0% | 0.5% |
| 17 | Loudoun United | 17.1 | 0% | 4% |
| 18 | San Antonio | 17.8 | 0% | 3.3% |
| 19 | Orange County SC | 18.2 | 0% | 4.5% |
| 20 | Miami FC | 18.5 | 0% | 6.7% |
| 21 | Oakland Roots | 20.6 | 0% | 22.8% |
| 22 | Birmingham Legion | 21.7 | 0% | 44% |
| 23 | Sporting JAX | 22 | 0% | 48% |
| 24 | Brooklyn | 22.7 | 0% | 66.3% |
| 25 | Monterey Bay | 24.9 | 0% | 99.6% |
Cum se citește: rulăm întreg sezonul rămas de mii de ori, folosind ratinguri de forță ale echipelor construite din rezultate istorice. Acestea sunt probabilități, nu predicții — cercetarea noastră arată că niciun model nu depășește piața de pariuri pe un singur meci. Totuși, pe durata unui sezon complet, distribuția rezultatelor este relevantă. Actualizat săptămânal pe măsură ce apar rezultate reale.
Pronosticuri fotbal, răspunsuri oneste
Care sunt cele mai bune pronosticuri pentru USL Championship?
Cea mai precisă prognoză publică pentru USL Championship este piața de pariuri, cu marja eliminată. Publicăm exact asta — probabilitatea corectă și cotele corecte pentru fiecare meci USL Championship — și semnalăm doar meciurile pe care o casă de pariuri obișnuită le cotează greșit. Niciun tipster nu bate în mod constant cota de închidere și nu pretindem asta.
Oferiți ponturi de pariuri USL Championship?
Publicăm un audit, nu ponturi. Pentru fiecare meci USL Championship primești prețul corect și o verificare onestă a valorii; pronosticurile sunt înregistrate înainte de start și încheiate și evaluate public, atât câștigurile, cât și pierderile, în istoricul nostru.
Măsurat de TipsAudit
- Cel mai precis site de pronosticuri fotbal? Clasat față de cota de închidere
- Pronosticuri fotbal 100% sigure? Cât de des câștigă cu adevărat favoriții
- Pariuri combinate astăzi, cu șansa reală să câștige
- Este Statarea corect? Auditat față de cota de închidere
- Este WinDrawWin corect? Auditat față de cota de închidere
- Este ProSoccer.gr corect? Auditat față de cota de închidere
- Audit independent al tipsterilor: track record verificat
- Cum verifici dacă un tipster este legitim
- Poți verifica un tipster de Telegram? Ce am găsit citindu-le pronosticurile
- Sunt precise site-urile gratuite de pronosticuri la fotbal? Le măsurăm public
- Care casă de pariuri are cea mai mică marjă? Index live
- Găsitor gratuit de pariuri de valoare pentru fotbal
- Ce este CLV (valoarea față de cota de închidere)?
- Set de date gratuit cu pronosticuri de fotbal și cotele de închidere (CSV)
- Istoricul nostru complet: fiecare pronostic, inclusiv pierderile